Sari la conținut

Lorena 0721890858


Vizitator

Postări Recomandate

Reputație: -452
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Salut,fiind plecat in "deplasare" la Cfr Cluj,am apelat la serviciile "domniței"Lorena

Sunat,îndrumat către fostul Jet-oil din Malul Rosu

Gasind apartamentul cu pricina,intru,si fac pt prima data cunostinta cu Lorena,o fata cu "bine facuta"aproape de nota 9 ASTA DUPA GUSTUL MEU!

Locatie 9+,miros placut si curatenie(badarani vor fii bătuți cu mopul care este in apropierea intrări 😂😂)nota 10 pt tinuta purtata la întâlnire

Intram in camera cu pricina,am optat pt 30 min/100 ron(asta dupa ce mi-a fost prezentat meniul)

Oral protejat(alegerea mea) bineeeeee executat,urmat de lady on top and BINEÃŽNÈšELES trebuia incercata si privelistea din spate unde am si finalizat

Lorena,nu este o fata slim,aviz celor ce vor fete de 40 kg ,sanii frumoși,putin lasati dar bine proporționati,putina burtica ,dar am specificat mai sus nota 9 DUPA GUSTURILE MELE

Exceleaza la gfe-nota 9,am discutat o gramada,parca ne cunoșteam de ceva ani,chiar simtindu-ma ca sunt in prezenta prietenei/sotiei,pnm fiecare dupa posibilitati 😃

Am plecat cu zambetul pe buze,si am de gand sa revin curand

Locatie 9

Oral 8 (a fost protejat,altfel cred ca se ridica la 9)

Normal 9

Halat 100 ron/30 min(care cred ca au fost depășite cu mult)

Inainte de a incheia ,va asigur ca nu sunt peste,rechin,crap sau alte specimene din bălți

Vine caldura,si va doresc vremuri futacioase 😊

Multumim pt recenzie. La fraza din paranteza ai vrut sa ucizi limba romana? :)
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Bună. După părerea mea dacă ai fi mai activa pe forum ai avea numai de câștigat. Adică sa ai și tu poze cit mai deversate,o lista cu prețurile și serviciile pe care le oferi (aici mă refer la jumătate de ora ,o ora,sex total sau doar oral cu normal).Tu ai postat ceva la început dar nu amănunțit și o activare mai recenta nu ar strica pt.ca văd ca ai destule servicii de oferit.O legătură permanenta cu noi"curvari pe forum ,părerea mea,ar ajuta f mult sa te cunoaștem și de ce nu sa beneficiem de serviciile tale.Asteptam noutăți ☺☺☺

Link spre comentariu
Reputație: -452
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

la ce te referi?

Nu mai conteaza. Nu sutem la ora de gramatica, ci pe un forum. Dar pt tine, in fraza din paranteza ai folosit doi de i cand nu trebuia si unul cand trebuiau doi.
  • Like 1
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Pe unde umbla?e plecata din tara?nu mă cerc cu nimeni dar mi se pare corect ca din moment ce ai deschis topic pe acest forum sa ia un minim de contact cu noi "curvari"

Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Scriu după tel și poate nu se înțelege. Vroiam sa spun ca din moment ce ai anunț pe acest forum cu prestările servicii ar trebui sa ai și un minim de colaborare cu noi"curvari "așa ar fi normal!!!

Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Scriu după tel și poate nu se înțelege. Vroiam sa spun ca din moment ce ai anunț pe acest forum cu prestările servicii ar trebui sa ai și un minim de colaborare cu noi"curvari "așa ar fi normal!!!

te rog sa ma scz..dar eu nu inteleg faza asta cu tel...adica nu tot lb rom o folosesti ..nu esti singurul care foloseste aceasta scz...si inca ceva ...tu vezi vreun com scris de ea?te gandesti ca poate habar nu are ca  i s-a deschis topic?hai sa-ti dau un sfat ..stiu ca nu te-ai gandit la sta ....IA ACEL TEL DE PE CARE CU GREU SCRII SI SUN-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

În primul rind sa răspund doamnelor...cu scrisul pe tel mă refeream la faptul ca scriu repede și se poate intercalate și greșeli gramaticale...cu topicul ca nu știe s-a putea sa ai dreptate...iar cu sunați pe tel nu - mi trebuie nici o idee (am încercat de 3 ori și nu mi -a răspuns nimeni de aceea am scris aici...în al doilea rind "domnica razvan1244"nu credeam ca ești ați de bătut în cap de nu înțelegi. ..la cita școală am eu nu ai tu ani de viață. ..și nu înțeleg de ce te bagi ca musca în lapte...te a întrebat cineva ceva pe tine? Ce tot te agiți atit ca berea în sticla?

Link spre comentariu
Reputație: -452
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti

Mai cipcip, eu zic sa te linistesti. Parerea mea. Nu sunt prieten cu razvan, am avut chiar cateva contraziceri in trecut, dar sa-mi bag picioarele daca nu mi-am rupt ochii incercand sa inteleg ce ai scris. Si eu postez numai folosind telefonul. Ca mai halesc o litera, pun una in locul alteia, este de inteles, dar ca frazele tale nu au sens gramatical, ca sunt cuvinte scrise anapoda, nu e vina saracului aparat.

Nu te mai lauda cu scoala pe care o ai. Da-o in cacat. Pe forumul asta nu conteaza. Doar ca daca tot ne pui întrebări si vrei sa ne impartasesti experientele tale, fa asta inteligibil. Si se zice "scriu de pe telefon" nu "dupa telefon".

  • Like 5
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:România
  • Oras:România

Hai sa o luam cu începutul. ...arata-m8 și mie ce fraze nu au sens gramatical și ce cuvinte sunt anapoda?trebuie sa vedem:ori wu sunt nebun ori voi sunteți înapoiați?

Link spre comentariu

  • Oras:România
  • Oras:România

Suntem pe un forum de prostituate și curvari (ca la grădiniță :prostituate: oferă servicii contra cost...curvari:cei care beneficiază de ele)am cerut o prezenta mai activa din partea titularei acestui post ca sa avem mai multe informații în vederea optari la serviciile ei.Pina acum singura care a înțeles a fost "Rocsana"care a specificat ca exista posibilitatea ca titulara sa nu știe de deschiderea acestui forum!cu scuzele de rigoare ca v-am deranjat va urez o seara buna

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...