Sari la conținut

Lorena 0721890858


Vizitator

Postări Recomandate

  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Chiar acum, submisxxx a spus:

După cate observ mai sunt dintre voi care doresc o revenire a ei.

Se poate organiza un FanClub. Un ONG, ceva.
Se pot organiza marsuri, manifestatii, flashmob. 
Eventual o petitie, sa i se ridice o statuie pe bulevard, centrul romantismului ploiestean. Tot e plin judetul de statui, cred ca are mai mult sens statuia Lorenei pe bulevard ca a lui Dromichete la Ciorani sau Coson la Filipestii de Padure... De fapt, putem introduce verbul "a erecta" in limba romana, in loc de "a ridica", prin hotarare a Academiei, in memoria activitatii prodigioase a Lorenei, si statornici aceasta modificare prin erectarea (!) unui complex statuar dedicat BBW din istoria judetului nostru. 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 1 oră, submisxxx a spus:

Nu mai apere Goadess

Tu vrei să faci mishteaux de ea, ai autocorrect defect sau până acum nu ai aflat că este "GODDESS"!? 

Unde să mai apară?! Uite, a reapărut în Mediterana, au dat la știri: 

https://epochtimes-romania.com/news/balena-gri-se-intoarce-in-marea-mediterana-dupa-200-de-ani---81288

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
1 oră în urmă, submisxxx a spus:

Cu riscul de a fi din nou luat la rost de voi readuc topicul .Lorena era cea mai buna.Daca sa lasat ma bucur pt ea.Sper sa fie bine Goaddes

Dacă învățai că se scrie "Goddess", te lua la ea, la latifundie. 4, 5 hectare să costești, în grădina să plivești, la cherestea să trudești. Apă, paie și bătaie din partea Casei, dimineața și seara. Dar dacă nu reții lucruri simple, nu poți respecta nici normele de tehnică a securității muncii, deci ai fi un pericol pentru tine și pentru cei din jur. 😑

  • Haha 3
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 48 minute, submisxxx a spus:

Trebuie sa-ti dau o bere intro zi domnule biliape credeam ca scap de comentariu tau

Nici o șansă. 😁

Nu mă ating de bere. 🤮🤢 Monster, Animal Fury, Nitrox Therapy, d-astea de cresc tensiunea 😡

Deci GODDESS, reținem și noi, da? 

  • Haha 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 11 ore, dyerseve a spus:

A crăpat.. nu o mai cauta 😈😈😈

...de ciuda ca nu invadeaza odata rusii Ucraina, ceea ce ar facilita implicarea dansei in exploatarea materiilor prime din zona bazinului carbonifer Donetk. 

Infrastructura Ucrainei a constituit in ultimul timp o reala problema pentru afacerile stimatei doamne, iar oprirea exportului de materii prime prin Odessa (blocarea unor containere in rada portuara) continua sa fie deranjanta pentru consolidarea intreprinderii.

Ar mai fi o oportunitate concesionarea intretinerii unor MIG-uri pentru Ucraina dar cred ca Excelenta Sa se va orienta mai mult spre tehnologiile moderne de tipul dronelor si armelor autonome, care pot fi lansate sau chiar lasate in teritoriu in eventualitatea unei retrageri. 

Sa nu ignoram specialitatea casei, razboiul psihologic. Cu arsenalul posedat de Lorena putem baga in depresie sinucigasa intreaga armata a Federatiei Ruse, a Chinei si chiar a Coreei de Nord. 

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiești
  • Oras:Ploiești
Acum 3 minute, biliape a spus:

...de ciuda ca nu invadeaza odata rusii Ucraina, ceea ce ar facilita implicarea dansei in exploatarea materiilor prime din zona bazinului carbonifer Donetk. 

Infrastructura Ucrainei a constituit in ultimul timp o reala problema pentru afacerile stimatei doamne, iar oprirea exportului de materii prime prin Odessa (blocarea unor containere in rada portuara) continua sa fie deranjanta pentru consolidarea intreprinderii.

Ar mai fi o oportunitate concesionarea intretinerii unor MIG-uri pentru Ucraina dar cred ca Excelenta Sa se va orienta mai mult spre tehnologiile moderne de tipul dronelor si armelor autonome, care pot fi lansate sau chiar lasate in teritoriu in eventualitatea unei retrageri. 

Sa nu ignoram specialitatea casei, razboiul psihologic. Cu arsenalul posedat de Lorena putem baga in depresie sinucigasa intreaga armata a Federatiei Ruse, a Chinei si chiar a Coreei de Nord. 

Ai o imaginație debordanta!!! Sincer să fiu nu ma interesează deloc subiectul. Am fost de doua sau trei ori la Lorena și nu mi a plăcut ca aspect. În rest nu am nimic de reproșat. Probabil dacă o prindeam și eu cu 10 poate 15 ani în urma mi ar fi plăcut. Cred ca a fost destul de deșteaptă și s a retras căci ii venise timpul. Asta este bineînțeles numai părerea mea și nu țin nici s o argumentez nici sa contrazic pe alții. Să aveți "succesuri" 

  • Like 1
  • Haha 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
Acum 10 ore, spopescu a spus:

Ai o imaginație debordanta!!! Sincer să fiu nu ma interesează deloc subiectul. Am fost de doua sau trei ori la Lorena și nu mi a plăcut ca aspect. În rest nu am nimic de reproșat. Probabil dacă o prindeam și eu cu 10 poate 15 ani în urma mi ar fi plăcut. Cred ca a fost destul de deșteaptă și s a retras căci ii venise timpul. Asta este bineînțeles numai părerea mea și nu țin nici s o argumentez nici sa contrazic pe alții. Să aveți "succesuri" 

Cu 10, 15 ani in urma nu aveai unde sa o "prinzi" si ti-ar fi placut si mai putin, mai ales ca aspect.

Daca nu iti placea si ai fost de 2, 3 ori, imi dau seama cum e cand iti place una (de cate ori pe zi? :D ).

Daca era asa desteapta, s-ar fi retras din primul an ;) si nu mai facea atata paguba la casa de valori a mistretului isteric.

  • Haha 1
Link spre comentariu
  • Oras:Ploiesti
  • Oras:Ploiesti
La 05.02.2022 la 13:35, submisxxx a spus:

Ma bucur pt ea ca să retras .Pacat pt mine era foarte bună.

Asa iti trebuie, daca nu ai tinut aproape cand ai avut ocazia :)

Te angaja la dansa, la firma, si aveai ocazia sa o servesti zilnic ❤️ . 

Daca te implicai, acum profitai de complementaritatea economiilor Romaniei si Ucrainei, daca nu a intregului spatiu post-sovietic 😛

https://www.xvideos.com/video65559359/_ukrainian_cougar_julia_north_got_her_pussy_fisted_in_rough_ffm_threesome_#show-related 

https://www.xvideos.com/models/xxx-nikyta#_tabAboutMe


 

Link spre comentariu
  • Oras:Prahova
  • Oras:Prahova

Credeam ca scap de comentariu tau domnu biliape dar recunosc ca imi place ce scri desi sunt mici ironii

Acum 23 ore, biliape a spus:

Asa iti trebuie, daca nu ai tinut aproape cand ai avut ocazia :)

Te angaja la dansa, la firma, si aveai ocazia sa o servesti zilnic ❤️ . 

Daca te implicai, acum profitai de complementaritatea economiilor Romaniei si Ucrainei, daca nu a intregului spatiu post-sovietic 😛

https://www.xvideos.com/video65559359/_ukrainian_cougar_julia_north_got_her_pussy_fisted_in_rough_ffm_threesome_#show-related 

https://www.xvideos.com/models/xxx-nikyta#_tabAboutMe


 

 

  • Haha 2
Link spre comentariu
Vizitator shemyaza
Reputație: 0
Acum 11 minute, submisxxx a spus:

Ce mai se stie de lorena

Da.de ce nu te duci la Bucuresti?

Daca te interseaza vreo stapana in Bucuresti,pot sa-ti dau eu 2 nr. de mobil a doua stapane.

 

Link spre comentariu
Vizitator shemyaza
Reputație: 0
Acum 6 minute, submisxxx a spus:

Lorena is the best

Ai prins tu poate drag de ea,sunt sigur ca in Bucuresti sunt stapane bune si acolo.

Ca idee la Hara sau la Antonella ai fost?

La Kitana?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...