Jump to content

Lorena 0721890858

Recommended Posts

La 27.05.2016 la 19:14, rocsana a spus:

te rog sa ma scz..dar eu nu inteleg faza asta cu tel...adica nu tot lb rom o folosesti ..nu esti singurul care foloseste aceasta scz...si inca ceva ...tu vezi vreun com scris de ea?te gandesti ca poate habar nu are ca  i s-a deschis topic?hai sa-ti dau un sfat ..stiu ca nu te-ai gandit la sta ....IA ACEL TEL DE PE CARE CU GREU SCRII SI SUN-OOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOO!

Rocsana mai esti in ploiesti

• Replies 279
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Salutare Intr-una din serile trecute am vizitat-o pe domnișoara Lorena, aceasta nefiind prima incercare sa o contactez, dar pana acum nu răspunsese niciodată. M-a îndrumat in zona Jetoil, foarte ușor

Nu SE lauda nimeni, din cate vad. Unii impartasesc pareri personale, altii se vaita de ce au patit, cativa lauda sau chiar multumesc. Din cate vad, singura care are exclusiv comentarii pozitive in Plo

Nu mai fusesem de ceva timp la respectiva. Zic sa mai incerc, sa vad cam ce mai presteaza..Sun la 0729624485, raspunde imediat, imi comunica adresa in spate la Mac nord, dupa statia de microbuze. Pret

Posted Images

Acum 13 minute, submisxxx a spus:

Rocsana mai esti in ploiesti

Ba, tu esti tampit?  O intrebi pe Rocsana, care a postat acum 5 ani (5 ANI, BAi! 5 ANI!), si nu mai are nici ea anunt de 1 an, pe topic ul uneia care nu mai are anunt de 2 ani, daca se mai fute pe bani in Ploiesti?! Da, ma, e in Ploiasca dar se fute doar cu un martalog blanos. Toate gasesc un boulean sa trudeasca pentru pizda data in sila, de nevoie. Bine, Rocsana dadea si gaoaza, o placere sa o ineci cu pula dupa ce facea o clisma cu sloboz, sa i se scurga pe la garnitura🤣😂😅 Sa intretii toate rebuturile sociale cu plozi de gat ca sa iti versi slobozul obosit la caldurica, asta inseamna sa fii PROST, hahahaha! 

• Haha 1
Acum 2 ore, biliape a spus:

Ba, tu esti tampit?  O intrebi pe Rocsana, care a postat acum 5 ani (5 ANI, BAi! 5 ANI!), si nu mai are nici ea anunt de 1 an, pe topic ul uneia care nu mai are anunt de 2 ani, daca se mai fute pe bani in Ploiesti?! Da, ma, e in Ploiasca dar se fute doar cu un martalog blanos. Toate gasesc un boulean sa trudeasca pentru pizda data in sila, de nevoie. Bine, Rocsana dadea si gaoaza, o placere sa o ineci cu pula dupa ce facea o clisma cu sloboz, sa i se scurga pe la garnitura🤣😂😅 Sa intretii toate rebuturile sociale cu plozi de gat ca sa iti versi slobozul obosit la caldurica, asta inseamna sa fii PROST, hahahaha! 

Recunoaște că ai vrea sa fii in locul martalogului ala, sa tavalesti pensionara aia 4-5 ore/zi! :)

• Haha 1

Recunosc e greseala mea cu forumul asta nou nu mam uitat de când a scris.Dar cine stie poate întra de curioasa sa vadă ce mai e pe aici.Dar ciudata reacția ta parca plângi de ciuda după rocsana z.Oricum imi cer scuze ca teai simțit ofensat recunosc ca am gresit si ca e de ras

Acum 1 oră, catelul.dinamo a spus:

Recunoaște că ai vrea sa fii in locul martalogului ala, sa tavalesti pensionara aia 4-5 ore/zi! :)

Am tavalit-o un pic, a inceput cu ifosele si nu mai mergea... Oricum trebuie sa evolueze, daca stagneaza se descalifica. 

Acum 1 oră, submisxxx a spus:

Recunosc e greseala mea cu forumul asta nou nu mam uitat de când a scris.Dar cine stie poate întra de curioasa sa vadă ce mai e pe aici.Dar ciudata reacția ta parca plângi de ciuda după rocsana z.Oricum imi cer scuze ca teai simțit ofensat recunosc ca am gresit si ca e de ras

Mi-e ciuda ca nu a vrut gangbang, la rozeta s-a sclifosit, anilingus incerca sa evite... Nici sandwich cu george_us nu a vrut, nici o partida mixta...  Avea potential dar si l-a plafonat ca orice taranca proasta. Si ciuda imi e ca tot o ratata a preferat sa fie si titulara topicului, care parea si mai promitatoare din toate punctele de vedere 👿

• Trist 1