Sari la conținut

0729014766 dr taberei


Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Salut,

 

Am reusit eu sa ajung la "domnisoarele"...

Locatia: Langa piata Moghioros, blocul cu 10 etaje din spatele pietei, apartament cam chicios...

Servicii: Oral si normal 70ron finalizarea.. Spun la tel ca fac masaj.... in locatie uita de aceasta afirmatie.

Sunat si facut programare cu 10min inainte...

 

Am ajuns putin mai greu in locatie, dupa ceva discutii in care am observat ca are ceva probleme de comunicare.

La fata locului am gasit o grasa care parca venea de la strans coceni de porumb si una bunicica la corp, asta era de la capsuni, cu ceva probleme de exprimare (la masarda).

 

Mi-am cerut scuze si am facut cale intoarsa. Chiar nu m-a atras nimic la ele.

 

Intrebarea care tot mi -o pun este, oare cand o sa mai avem si noi in Drumul Taberei una de top?

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Salut,

 

Am reusit eu sa ajung la "domnisoarele"...

Locatia: Langa piata Moghioros, blocul cu 10 etaje din spatele pietei, apartament cam chicios...

Servicii: Oral si normal 70ron finalizarea.. Spun la tel ca fac masaj.... in locatie uita de aceasta afirmatie.

Sunat si facut programare cu 10min inainte...

 

Am ajuns putin mai greu in locatie, dupa ceva discutii in care am observat ca are ceva probleme de comunicare.

La fata locului am gasit o grasa care parca venea de la strans coceni de porumb si una bunicica la corp, asta era de la capsuni, cu ceva probleme de exprimare (la masarda).

 

Mi-am cerut scuze si am facut cale intoarsa. Chiar nu m-a atras nimic la ele.

 

Intrebarea care tot mi -o pun este, oare cand o sa mai avem si noi in Drumul Taberei una de top?

 

o aveti pe Bianca777 , a mai fost si Rahela , si mai e Samira :)))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...