Sari la conținut

Elena_lore 0784837864


Postări Recomandate

  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Buna tuturori e prima mea recenzie haideti sa va lamuresc azi am facut o vizita la elena si totul a fost exact cum am crezut eu.

mi-a deschis usa o fata frumoasa cu ochii verzi inalta supla bine proportionata are 1.75 si poate sa fie manechin

afara de aspectul fizic am descoperit un caracter si un suflet foarte buni e o dulce adevarata care vrea sa te faca sa te simti

foarte bine e foarte pupacioasa ii place sa te mangaie si te simti chiar ca e iubita ta nu are suflet corupt si e foarte foarte CORECTA.

noi am discutat mai multe si era sa treaca timpul si ea chiar sa oferit sa-mi dea inapoi din cadoul ca iam dat.

chiar un MARE BRAVO ca e FOARTE CORECTA oricum nici nu aveam in gand sa iau ceva inapoi.

toti care au scris despre ea recenzii pozitive totul e adevarat si real e o fata finuta cu bun simti si cu 7 ani de acasa bine facuti !!!

te serveste generos si nu te grabeste de loc pentru sa-ti ia cadoul si sa pleci ea e de exceptie si chiar merita sa fie

mult mai apreciata cum au scris si altii pe aici o sa scriu doar ca actiunea intre noi a fost foarte frumoasa si placuta.

pentru MODERATORI chiar merita sa fie in sectiunea de TOP !!!

dovada la corectitudine e ca a scris ca nu poate mai mult de 4 halate la interval de 8 ore inseamna ca nu va grabeste si nici

nu va minte si nu ca nu vrea ci ca nu permite timpu altele va lua cu graba si baga 8 halate in 8 ore deci de APRECIAT !!!

 

Corp: 9+

Fata: 9+

GFE: 10+ e chiar ca iubita ta !

Oral Nep: 9+

Normal: 9+

FK: 9+

Atitudine: 10+

Servire: 10+

Locatie: 9+

CORECTITUDINE: 10+++

 

Halat 250 de pupici pentru o ora de VIS !!!

 

De revenit: DA DA DA !!!!!

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Buna tuturori e prima mea recenzie haideti sa va lamuresc azi am facut o vizita la elena si totul a fost exact cum am crezut eu.

mi-a deschis usa o fata frumoasa cu ochii verzi inalta supla bine proportionata are 1.75 si poate sa fie manechin

afara de aspectul fizic am descoperit un caracter si un suflet foarte buni e o dulce adevarata care vrea sa te faca sa te simti

foarte bine e foarte pupacioasa ii place sa te mangaie si te simti chiar ca e iubita ta nu are suflet corupt si e foarte foarte CORECTA.

noi am discutat mai multe si era sa treaca timpul si ea chiar sa oferit sa-mi dea inapoi din cadoul ca iam dat.

chiar un MARE BRAVO ca e FOARTE CORECTA oricum nici nu aveam in gand sa iau ceva inapoi.

toti care au scris despre ea recenzii pozitive totul e adevarat si real e o fata finuta cu bun simti si cu 7 ani de acasa bine facuti !!!

te serveste generos si nu te grabeste de loc pentru sa-ti ia cadoul si sa pleci ea e de exceptie si chiar merita sa fie

mult mai apreciata cum au scris si altii pe aici o sa scriu doar ca actiunea intre noi a fost foarte frumoasa si placuta.

pentru MODERATORI chiar merita sa fie in sectiunea de TOP !!!

dovada la corectitudine e ca a scris ca nu poate mai mult de 4 halate la interval de 8 ore inseamna ca nu va grabeste si nici

nu va minte si nu ca nu vrea ci ca nu permite timpu altele va lua cu graba si baga 8 halate in 8 ore deci de APRECIAT !!!

 

Corp: 9+

Fata: 9+

GFE: 10+ e chiar ca iubita ta !

Oral Nep: 9+

Normal: 9+

FK: 9+

Atitudine: 10+

Servire: 10+

Locatie: 9+

CORECTITUDINE: 10+++

 

Halat 250 de pupici pentru o ora de VIS !!!

 

De revenit: DA DA DA !!!!!

multumesc :*

Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

.........................

pentru MODERATORI chiar merita sa fie in sectiunea de TOP !!!

 

 

................................................

 

Halat 250 de pupici pentru o ora de VIS !!!

 

De revenit: DA DA DA !!!!!

 

 

Mai botezatule , ori vrei s-o iei de nevasta , ori ii faci o promovare aiurea , ori ti-ai format stilul recenziilor la scoala guvizilor . 

 

Prea mult entuziasm strica .

  • Like 2
  • Minus 11
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mai botezatule , ori vrei s-o iei de nevasta , ori ii faci o promovare aiurea , ori ti-ai format stilul recenziilor la scoala guvizilor . 

 

Prea mult entuziasm strica .

 

Ea chiar asa e ca in recenzia mea !

si cine spune alt ceva minte abereaza si otravezte !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

 

Mai botezatule , ori vrei s-o iei de nevasta , ori ii faci o promovare aiurea , ori ti-ai format stilul recenziilor la scoala guvizilor . 

 

Prea mult entuziasm strica .

 

Ea chiar asa e ca in recenzia mea !

si cine spune alt ceva minte abereaza si otravezte !

 

Frate asta e stilul meu e un stil foarte corect si elena chiar merita din plin orice cuvant care am scris despre ea !

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...