Sari la conținut

Elena_lore 0784837864


Postări Recomandate

Am programat vineri intalnire pentru luni, 04.04.2016, ora 11,00 intalnirea cu d-ra.

Iar luni nu a mai raspuns, desi i-am transmis si mesaj. Am stat ca papagalul in strada......

Poate raspunzi aici ceva...., poate ma reprogramezi.....Inteleg ca este o problema de sanatate....

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am programat vineri intalnire pentru luni, 04.04.2016, ora 11,00 intalnirea cu d-ra.

Iar luni nu a mai raspuns, desi i-am transmis si mesaj. Am stat ca papagalul in strada......

Poate raspunzi aici ceva...., poate ma reprogramezi.....Inteleg ca este o problema de sanatate....

A scris deja, citeste cu atentie cateva pagini mai in urma.

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator rebel_
Reputație: 0

Am programat vineri intalnire pentru luni, 04.04.2016, ora 11,00 intalnirea cu d-ra.

Iar luni nu a mai raspuns, desi i-am transmis si mesaj. Am stat ca papagalul in strada......

Poate raspunzi aici ceva...., poate ma reprogramezi.....Inteleg ca este o problema de sanatate....

 

De vineri pana luni s-au intamplat multe, acum programarile pt sapt viitoare se fac pe baza de bon de ordine.

 

Dar nici nu esti disperat, te-ai dus la ea luni fara sa o suni inainte pt confirmare???   :slap2   :slap2   :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Buna futaciosilor!

Un legatura cu programarea nu pot decat lunea viitoare *( sper)... telefonul de munca nu il am la mine dar v-am anuntat ca pt orice chestie anunt aici inainte :) imi cer scuze si poate vbm spt viitoare pt o reprogramare.. ma poti suna luni in jurul orei 11-12 sau ma anunti aici printr-un pm :*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Pe langa faptul ca nu esti disponibila mai si inciti lumea...

Chiar sunt curios daca reusesti sa ma exciti sa am doua finalizari.

Vrei sa spui ca incurca lumea pe aici daca nu e disponibila.

Daca ti-o freci bine cu pozele in fata, obtii sigur doua finalizari ... :jerko :jerko  :laugh2 :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Te crezi asa de tare? Ma provoci?

 

 

Ii tragi una cu ciocanul? Sa te asiguri oricum ca ai banii ca nu te iarta.

Nu te provoc dragule,sunt doar constienta de atuurile mele si de felul in care stiu sa le folosesc :*
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Foame mare dupa o saptamana de pauza ... :foame :laugh2

Ahh cat de enervant poti fi :)) nu mor de foame dragule si stai linistit ca eu nu traiesc cu banii pe care ii produc , cu banii aia am chestii mai imp de facut, dar iti dai tu repede cu parerea fara sa cunosti situatia

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Ahh cat de enervant poti fi :)) nu mor de foame dragule si stai linistit ca eu nu traiesc cu banii pe care ii produc , cu banii aia am chestii mai imp de facut, dar iti dai tu repede cu parerea fara sa cunosti situatia

Serios? Plimba-te la altii cu explicatii de astea, la mine nu tin. :wave

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Serios? Plimba-te la altii cu explicatii de astea, la mine nu tin. :wave

 

Nu era vba de explicatii,era vba ca te bagi aiurea unde nu-ti fierbe oala... bv mie ca fac bani, ca imi place sa ma fut si o fac cu drag, tu intreci masura si nush daca te mai pot suporta mult

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Nu era vba de explicatii,era vba ca te bagi aiurea unde nu-ti fierbe oala... bv mie ca fac bani, ca imi place sa ma fut si o fac cu drag, tu intreci masura si nush daca te mai pot suporta mult

Si ce se intampla cand nu ma mai poti suporta? Sunt curios ... :350x

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Nu era vba de explicatii,era vba ca te bagi aiurea unde nu-ti fierbe oala... bv mie ca fac bani, ca imi place sa ma fut si o fac cu drag, tu intreci masura si nush daca te mai pot suporta mult

Si nu inteleg,imi dai tu sa mananc de te roade asa rau?? Pun pariu ca nu ti-ai permite nici o ora cu mn, dar o zi :)))

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...