Sari la conținut

Elena_lore 0784837864


Postări Recomandate

  • Oras:-
  • Oras:-

Buna Elena,

 

Vreau sa ne vedem neaparat. Nu am reusit sa dau de tine pana acum. Cum putem stabili o intalnire?

eu zic sa o ceri de nevasta pana mai poti. =)) Hai ca timpul e scurt! Fata are mai multe oferte, poate se mai gandeste. :laugh2

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

                                                                               Buna dragilor!

 

    Cu regret va anunt ca azi este ultima mea zi si tin sa va multumesc tuturor pentru vorbele frumoase,chiar si pt cele mai putin frumoase.

    Am cunoscut oameni extraordinari de care pot spune ca m-am atasat , am avut ce invata de la voi si nu regret aceasta experienta... ii multumesc in principal si totodata ii cer mii de scuze lui @viezure pentru toate replicile mele de prost gust la momentul respectiv,tu ai fost cel mai bun critic al meu si imi pare rau ca nu am avut posibilitatea de a ne cunoaste :(

 

    Chiar daca a fost ultima mea saptamana,am vrut sa dau tot ce-i mai bun din mine,ca voi sa ramaneti cu o imagine frumoasa si sper ca nu v-am dezamagit :*

 

 

 

                                                                  Multumesc suflete frumoase ! :*

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

                                                                               Buna dragilor!

 

    Cu regret va anunt ca azi este ultima mea zi si tin sa va multumesc tuturor pentru vorbele frumoase,chiar si pt cele mai putin frumoase.

    Am cunoscut oameni extraordinari de care pot spune ca m-am atasat , am avut ce invata de la voi si nu regret aceasta experienta... ii multumesc in principal si totodata ii cer mii de scuze lui @viezure pentru toate replicile mele de prost gust la momentul respectiv,tu ai fost cel mai bun critic al meu si imi pare rau ca nu am avut posibilitatea de a ne cunoaste :(

 

    Chiar daca a fost ultima mea saptamana,am vrut sa dau tot ce-i mai bun din mine,ca voi sa ramaneti cu o imagine frumoasa si sper ca nu v-am dezamagit :*

 

 

 

                                                                  Multumesc suflete frumoase ! :*

 

Stai linistita, nu trebuie sa iti ceri explicit scuze. Pentru mine ”scuza” cea mai multumitoare a fost momentul cand ai aratat ca poti sa iti schimbi in bine comportamentul si modul de a relationa cu potentialii clienti care postau pe pagina ta.

Nu am apucat sa te vizitez pentru ca te-ai retras prea repede. Aveam intentia sa o fac. Insa daca nu am apucat pana atunci, nu vizitez niciodata fete care isi anunta retragerea. Nu ar avea sens. Pentru ca neintalnindu-ne pana atunci, nu ar fi o vizita de ramas bun. Ci doar una de ”ce n-am avut pana atunci, si ce-am pierdut”. Care poate starni ceva regrete.

Te felicit pentru decizia luata si iti doresc sa nu mai fii nevoita sa te reintorci. De acum inainte sa faci sex doar de placere, nu si de nevoie.

Mult succes frumoasa domnisoara! :bye :2808.gif

  • Like 12
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:BUCURESTI
  • Oras:BUCURESTI

Stai linistita, nu trebuie sa iti ceri explicit scuze. Pentru mine ”scuza” cea mai multumitoare a fost momentul cand ai aratat ca poti sa iti schimbi in bine comportamentul si modul de a relationa cu potentialii clienti care postau pe pagina ta.

Nu am apucat sa te vizitez pentru ca te-ai retras prea repede. Aveam intentia sa o fac. Insa daca nu am apucat pana atunci, nu vizitez niciodata fete care isi anunta retragerea. Nu ar avea sens. Pentru ca neintalnindu-ne pana atunci, nu ar fi o vizita de ramas bun. Ci doar una de ”ce n-am avut pana atunci, si ce-am pierdut”. Care poate starni ceva regrete.

Te felicit pentru decizia luata si iti doresc sa nu mai fii nevoita sa te reintorci. De acum inainte sa faci sex doar de placere, nu si de nevoie.

Mult succes frumoasa domnisoara! :bye :2808.gif

auuuu <3 te pwp :*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

La Multi Ani Elena ! Chiar daca ne-am vazut o singura data , pot spune ca a fost o intalnire foarte reusita . Mult succes in tot ce vei intreprinde de acum incolo si numai bine Iti doresc !

Link spre comentariu
  • Oras:Falastoaca
  • Oras:Falastoaca

Fiica mea,binecuvântările mele te vor însoți oriunde te vei afla.

Mâine la slujba de Constantin si Elena le voi povesti enoriașilor experienta spirituala trăită alături de tine.

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: -7337
  • Oras:In inima femeilor
  • Oras:In inima femeilor

Homer o descrie pe Elena din Troia cu pielea alba ca laptele (sau ca perla...), blondă şi înaltă. Cam aşa arata si Elena noastra, inaltuta, frumusica,ochii ca smaraldul.Smaraldul este piatra pretioasa a carei culoare de neconfundat este acceptata ca definitorie pentru nuantele de verde (verde-smarald) si in jurul careia s-au "tesut" multe legende ,asa cum se vor produce si dupa retragerea Elenei.Locatie Piata Iancului etaj superior, cunosteam locatia acolo a mai locuit o fata brunetica exact ca Elena, o vizitasem des intrucat fusese camerista la un hotel de lux si ne-am intersectat de multe ori. Dar sa revin la Elena ,m-a asteptat cum imi place mie mai mult la o doamna adica imbracata si aranjata,este o femeie frumoasa dupa care intorci capul pe strada.Am socializat un pic si am inmanat cadoul 250 de lei,consider ca este bine sa dai cadoul inainte pentru a detensiona fata care daca primeste cadoul inainte, sta cu gandul la tine si actiunea in sine nu la bani asa ca nu astept sa mi se ceara banii ii dau eu.Am inceput cu fk si mangaieri ,ai pe ce sa pui mana ,carnea beton pe ea ,imi plac sanii marisori dar nici ai ei nu sunt de neglijat,i-am luat in causul palmei si i-am sarutat usor cred ca s-a produs un mic clik ca i s-a facut pielea pe ea ca de gaina ,era numai bruboane, fata asta stie sa se poarte cu un barbat,stie sa fie amanta,stie sa se faca iubita de catre orice barbat,ne-am lungit in pat si deodata m-a facut sa simt ca am nevoie de ea,cand a inceput oralul ea era universul meu,totul se invartea in jurul ei ,mi s-a sculat instantaneu ,stie ce are de facut iar daca nu o opresti sa dus naibii partida la care te-ai gandit asa ca o rog sa puna caciulita si am trecut la lucru.Este o placere de nedescris sa faci dragoste cu ea, o simnteam cum se misca usor semn ca o face cu placere cu respiratia sacadata de femeie excitata da amanta perfecta.Nu i-am rezistat mult am terminat in 10 minute,i-am multumit si am mai socializat un pic dupa care m-am indreptat catre usa unde am mai primit un pupic si am plecat fericit si multumit ca am cunoscut asemenea faptura,ca am cunoscut o femeie minunata.Multumesc frumoaso

Ce am scris mai sus se vrea a fi o recenzie nu ii voi da note pentru ca nu doreste sa ajunga in TOP doreste sa se retraga,daca nu dorea sa se retraga pentru mine ar fi fost amanta perfecta de nota 10

Multumesc Elena si am mai spus ca esti o fata deosebita si imi scot palaria in fata ta :hihat :hihat :hihat :hooray

La multi ani fetita draga si desi imi pare rau dupa tine, sper pentru binele tau sa nu te mai vad si asta sa fie ultima recenzie facuta pe topicul tau  :hihat :hihat :hihat

  • Like 4
  • Minus 6
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...