Sari la conținut

Postări Recomandate

tot cam 1 an de zile asa,e destul de scump si din cauza asta,daca ar fi fost tot 1,5 30min si 2,5 ora ca inainte,ar fi fost acceptabil si as fi mers mai des ca pe vremuri.

ii place da si sa fie linsa in cur si in special sa ti se aseze pe muian sa te lase sa respiri doar cind vrea dinsa,si acopera bine face eclipsa totala,eu era sa lesin ca numai aveam aer in una din dati

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

So pe mine ma sufocă cu bucile, da se merită, ai ce linge...da să te ferească cel de Sus să i zici ca vrei trampling....ai belit cucu..o săptămână te doare fiecare milimetru de corp!😃😃😃

Link spre comentariu

So pe mine ma sufocă cu bucile, da se merită, ai ce linge...da să te ferească cel de Sus să i zici ca vrei trampling....ai belit cucu..o săptămână te doare fiecare milimetru de corp!

eu am incercat trampling de fiecare data chiar,in ultimile 3 dati avea chiar cizmele din fotografii si dor foarte tare,iar prima data fusesem in 2013 si avea niste pantofi negri inalti destul de durerosi daca nu esti antrenat si a2a oara niste cizme negre inalte cu toc stil jumate de cerc si foarte inalt,cizme de dansatoare cred,daca as avea posibilitate iar as incerca cu ea si asistenta sa vad cum o fi

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Nu bro..să o pui desculta, să vezi in ce hal poate să sară cum sar copiii aia pe saltelele din parc e joacă...sa vezi cum aterizează pe călcâie eu merg la trampling de mulți ani..chiar trampling hard, dar la Mona nu am rezistat mai mult de 10 sărituri pe burtă!!

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Scissoring nu stiu dacă face.....dar pentru Trampling ai grijă....daca ai de gând să o pui sa dea tot din ea la trampling, e de preferat să stai singur că 3 4 zile nu te miști de dureri, iti spun din proprie experiență...te rupe in picioare, si se oprește cand crede ea de cuviință ca ești leșinat..asa ca be careful

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Are cam 65 de kg..face orice vrei in materie de trampling sare si după pat cel mai mult sare cu călcâiele pe burtă..te faci covrig pur si simplu de durere, pe față pe cap unde vrei...important este sa reziști, eu d abia am mai putut finaliza de dureri...si asta că m a lăsat sa i trag limbi si sa ma masturbez după ritualul de trampling...

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Cu oasele n am avut probleme, decât dureri ca la o răceală mai puternică...acum depinde de corpul tau...dar senzația când îți spune:" treci să te storcesc in picioare sclavule" te excită de uiți orice..la cat de piesă este!!

Link spre comentariu

  • Oras:Ilfov
  • Oras:Ilfov

pe mine ma calca odata cu cismele alea negre si se tinea de rafturile unui sifonier,si deodata sa rupt raftu sifonierului cu toalele de pe el si era sa isi piarda si ea echilibru pe mine,dupa care sa apucat sa prinda raftu la loc stind in continuare pe mine ca pe o mini scena,tocurile metalice adincinduse din ce in ce mai mult in piept si burta la mine,si auzinduma cum ma smiorcai a zis "hai hai...ca te dadeai fortos" :))))))))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...