Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Valcs
  • Oras:Valcs

Am fost la ea acu un an,de 2 ori,o femeie de nota 10,o stapana de 9,50. De revizitat? DA. Stapana Mona e mai curata in cur ca multi altii in gura. Ea nu ma mai cunoaste, nefiind din bucuresti mi-a zis ca atunci cand trec din nou pe la ea (nu primeste si nu face oricand) sa ii spun o "parola" pt a ne vedea sigur.pentru mine e o regina si voi reveni la ea

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

eu chiar recunosc ca am exagerat un pic folosind cuvinte cum ar fi "ireprosabila" etc dar am fost determinat de continutul recenziei tale, care ar trebui si tu sa recunosti ca este mult prea patimasa si exagerata...

hmm... deci admiti ca nu ai descris-o corect si ca ai mintit practic, si justifici asta acuzand pe altii ca au exagerat.

Reciteste recenzia mea si zi-mi exact care parte e prea patimasa si exagerata... 

 

Nici eu nu as vrea polemici nesfarsite. insa eu am incercat sa fiu cat se poate de obiectiv. 

 

Nu consider ca e exagerat sa judeci igiena unei persoane si dupa igiena baii/locatiei.

 

Daca inchiriem cu ziua apartamente fara sa stim daca in ele a fost un bolnav de TBC care a vomat pe mocheta aia infecta si nu ne pasa, ok... arata exact nivelul indoielnic de care am pomenit. De asta unele stapane sint intr-o alta clasa... au locatie proprie etc. 

 

Imi dau seama ca cer mult pt romania poate. Insa cred ca sint la inchiriat cu ziua si apartamente curate, sau cu parchet/gresie pe jos, nu mocheta ieftina si neagra la culoare.

 

Si nu cred ca il inchiriaza azi si maine o ia de la capat, suna iar, cauta alt apartament etc... imi imaginez ca il inchiriaza pe un termen oarecare... deci periutele (ei, nu pt clienti), substantele pt curatenia toaletei/cazii ar trebui sa fie acolo. De fapt, eu daca as inchiria (ca proprietar) apartamentul cu ziua, as avea in el si solutii de curatenie... exagerat sau normalitate?

  • Like 1
  • Minus 10
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti , iasi
  • Oras:bucuresti , iasi

justagigolo , am fost la stapana Mona pe la inceputul lui decembrie...............absolut nimic din ce spui tu , legat de baie , parchet , gresie etc......... a  doua chestie : ii  spui ca vrei aia sau ailalta , pai daca te  duci la stapana , de ce


 


te duci ? strict logic , de ce te duci la o stapana ? sa-i dai comenzi ? Stapana decide ea ce faceti , altfel nu mai e stapana  .......ok , poti sa-i spui ca ai anumite limite si ea va " opera " in marja limitelor tale , limite care si ele se pot


 


dilua in timp, pe masura ce se creeaza o anumita incredere intre voi doi . Dar fundamental este daca va placeti sau nu , daca nu .........este cat se poate de clar ca trebuie sa incerci in alta parte , dar sa-i faci recenzii negative.....si


 


eu am fost acum un an la o stapana , ceva absolut oribil , n-am sarit a doua zi pe forum-uri sa arunc cu laturi in ea pentru ca de la bun inceput am inteles ca nu-mi place tipa si ca nici ei nu-I placea de mine . Ce rost avea sa o


 


jignesc ? Poate altul a trait experineta vietii cu acea stapana . Nu este nimeni minunat in mod absolut si nici oribil in mod absolut


 


         


 


            In legatura cu problema ridicata de Ricardo41 " tinand cont evident de raportul calitate pret " .....daca-i dau 10 lei uneia de pe centura , sa zicem , pai am dat lovitura vietii , nu ? ok , nu-I dau uneia 1500 de ron pe ora


 


            pentru ca ar fi absurd sa fac asa ceva , dar raportul calitate pret trebuie lasat undeva la urma..........................in concluzie , Stapana Mona  :inlovee , mircea va ureaza Sarbatori Fericite !

  • Like 2
Link spre comentariu

 

justagigolo , am fost la stapana Mona pe la inceputul lui decembrie...............absolut nimic din ce spui tu , legat de baie , parchet , gresie etc......... a doua chestie : ii spui ca vrei aia sau ailalta , pai daca te duci la stapana , de ce

 

te duci ? strict logic , de ce te duci la o stapana ? sa-i dai comenzi ? Stapana decide ea ce faceti , altfel nu mai e stapana .......ok , poti sa-i spui ca ai anumite limite si ea va " opera " in marja limitelor tale , limite care si ele se pot

 

dilua in timp, pe masura ce se creeaza o anumita incredere intre voi doi . Dar fundamental este daca va placeti sau nu , daca nu .........este cat se poate de clar ca trebuie sa incerci in alta parte , dar sa-i faci recenzii negative.....si

 

eu am fost acum un an la o stapana , ceva absolut oribil , n-am sarit a doua zi pe forum-uri sa arunc cu laturi in ea pentru ca de la bun inceput am inteles ca nu-mi place tipa si ca nici ei nu-I placea de mine . Ce rost avea sa o

 

jignesc ? Poate altul a trait experineta vietii cu acea stapana . Nu este nimeni minunat in mod absolut si nici oribil in mod absolut

 

 

 

In legatura cu problema ridicata de Ricardo41 " tinand cont evident de raportul calitate pret " .....daca-i dau 10 lei uneia de pe centura , sa zicem , pai am dat lovitura vietii , nu ? ok , nu-I dau uneia 1500 de ron pe ora

 

pentru ca ar fi absurd sa fac asa ceva , dar raportul calitate pret trebuie lasat undeva la urma..........................in concluzie , Stapana Mona :inlovee , mircea va ureaza Sarbatori Fericite !

..gresit!!! Cand mergi la o stapana, ii spui ce doresti sa incerci si ia pune in practica ceea ce iti doresti in felul in care doreste ea..sau ii dai mana libera sa faca cum doreste ea. Asta e doar un rol, ca doar daia platesti o sedinta. Daca erai sclav permanent atunci erai la cheremul stapanei, nu aveai ce comenta. Dar aici se ofera niste servicii contra cost. Deci clientul cere si se discuta la inceputul sedintei cum va decurge sedinta sau acorda mana libera stapanei. Nu cred ca daca ai fantezia de sclav si mergi la o stapana nu ai nimic de spus, dimpotriva. Stapana spune ce poate oferii si cat te costa si tu spui ce ai vrea sa incerci,iar ea iti spune daca se poate sau nu. Daia platesti!!!
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Treaba asta cu "faci ce zice stapana" e relativa, in sensul ca fetishurile sunt destul de variate, paleta e larga. Ar fi culmea sa te atraga latura cu trampling de ex. , si stapana sa hotarasca sa faca un uro sau scato...Ideea e sa explici la inceput in ce directie ( fetish ) doresti sa mearga ea ca stapana, dupa aceea ramane doar priceperea si imaginatia ei.

  • Like 2
Link spre comentariu

Am fost de curând. Locatie undeva pe Bd unirii-alba Iulia.

Am cerut hard si asta am primit. Dar ne știind cu ce se mănâncă foarte bine, domnisoara a trecut de la una la asta în 2 mine și după nici 15 mine de ședință: Hai nu iti dai drumul? Wtf!!!

Încercând să zic că, ok azi am o problema cu percepția durerii, s-a dezechipat și gata.

Locatie ok, graba foarte mare!!! Și e ceva de genu fast fuck.

 

Sincer pt graba și pt lipsa de implicare nu merita nici măcar 5/10.

Ahhh și in timpul unei ședințe e ok sa se apuce sa vorbească la telefon???

Teapa de 300 lei cu tot cu experienta ei de 10 ani "în bransa".

  • Like 2
Link spre comentariu

Revin asupra ședinței. A fost 20-30 min, am fost avertizat ca am stat mai mult de 15 mine.

Succes! :))

draga nu este problema mea ca habar ai de capul tau, ai cerut o sedinta hard aia ti.am oferit. tu ai spus dupa 15 min ca nu mai poti, ca esti obosit si nu suporti durerea, apoi ai vrut doar penetrare jumatate de ora, deci in total 45 de minute.... unde este problema? ca nu sti ce vrei? te.am mai intrebat odata si cand ai venit in casa... ai spus ca doresti o sedinta hard de care habar nu ai avut... asa ca mai bine retrageti cuvintele ca esti un mincinos. iti pun si poza aici daca vrei cu ora la care ai venit si ora la care ai plecat

  • Like 1
Link spre comentariu

draga nu este problema mea ca habar ai de capul tau, ai cerut o sedinta hard aia ti.am oferit. tu ai spus dupa 15 min ca nu mai poti, ca esti obosit si nu suporti durerea, apoi ai vrut doar penetrare jumatate de ora, deci in total 45 de minute.... unde este problema? ca nu sti ce vrei? te.am mai intrebat odata si cand ai venit in casa... ai spus ca doresti o sedinta hard de care habar nu ai avut... asa ca mai bine retrageti cuvintele ca esti un mincinos. iti pun si poza aici daca vrei cu ora la care ai venit si ora la care ai plecat .tu ai spus ca nu mai poti si ca te.ai inhibat. prin asta am inteles ca vrei sa se opreasca sedinta. si la telefon nu am stat de vb mincinosule am spus doar unui client ca sunt ocupata dupa aceea nu am mai raspuns. cata nesimtire ai putut sa ai... hmm

  • Like 1
Link spre comentariu

 

draga nu este problema mea ca habar ai de capul tau, ai cerut o sedinta hard aia ti.am oferit. tu ai spus dupa 15 min ca nu mai poti, ca esti obosit si nu suporti durerea, apoi ai vrut doar penetrare jumatate de ora, deci in total 45 de minute.... unde este problema? ca nu sti ce vrei? Ca habar ai ce inseamna o sedinta hard , asa cum ai cerut de doua ori? te.am mai intrebat odata si cand ai venit in casa... ai spus ca doresti o sedinta hard de care habar nu ai avut... asa ca mai bine retrageti cuvintele ca esti un mincinos. iti pun si poza aici daca vrei cu ora la care ai venit si ora la care ai plecat .tu ai spus ca nu mai poti si ca te.ai inhibat. prin asta am inteles ca vrei sa se opreasca sedinta. esti penibil din punctul meu de vedere, nici nu vreo legatura cu dominarea, tu vrei doar PENETRARE, asa cum ai cerut in a doua parte a sedintei. SEARA BUNA TUTUROR !

 

  • Like 1
Link spre comentariu

 

 

draga nu este problema mea ca habar ai de capul tau, ai cerut o sedinta hard aia ti.am oferit. tu ai spus dupa 15 min ca nu mai poti, ca esti obosit si nu suporti durerea, apoi ai vrut doar penetrare jumatate de ora, deci in total 45 de minute.... unde este problema? ca nu sti ce vrei? Ca habar ai ce inseamna o sedinta hard , asa cum ai cerut de doua ori? te.am mai intrebat odata si cand ai venit in casa... ai spus ca doresti o sedinta hard de care habar nu ai avut... asa ca mai bine retrageti cuvintele ca esti un mincinos. iti pun si poza aici daca vrei cu ora la care ai venit si ora la care ai plecat .tu ai spus ca nu mai poti si ca te.ai inhibat. prin asta am inteles ca vrei sa se opreasca sedinta. esti penibil din punctul meu de vedere, nici nu ai vreo legatura cu dominarea, tu vrei doar PENETRARE, asa cum ai cerut in a doua parte a sedintei. SEARA BUNA TUTUROR !

 

 

  • Like 1
Link spre comentariu

 

draga nu este problema mea ca habar ai de capul tau, ai cerut o sedinta hard aia ti.am oferit. tu ai spus dupa 15 min ca nu mai poti, ca esti obosit si nu suporti durerea, apoi ai vrut doar penetrare jumatate de ora, deci in total 45 de minute.... unde este problema? ca nu sti ce vrei? te.am mai intrebat odata si cand ai venit in casa... ai spus ca doresti o sedinta hard de care habar nu ai avut... asa ca mai bine retrageti cuvintele ca esti un mincinos. iti pun si poza aici daca vrei cu ora la care ai venit si ora la care ai plecat .tu ai spus ca nu mai poti si ca te.ai inhibat. prin asta am inteles ca vrei sa se opreasca sedinta. si la telefon nu am stat de vb mincinosule am spus doar unui client ca sunt ocupata dupa aceea nu am mai raspuns. cata nesimtire ai putut sa ai... hmm

trebuie sa o lasati mai usor , daca ati vazut .ca domnul nu rezista la ceea ce.l spuneti. Oricum pareti o stapana interesanta
  • Like 1
Link spre comentariu

Foarte bine faci Mona ca iti expui punctul de vedere

ms tomson, pe mine m.a socat recenzia domnului, cum naiba poti sa vi sa spui " mda... nu mi.a placut "  dupa jumatate de ora in care a vrut doar penetrare si in care a urlat ca toate animalele de placere, si mi.a multumit de zeci de ori ? cum se poate numi un astfel de om?

  • Like 1
Link spre comentariu

Mona... Îmi retrag recenzia, dar sincer ai pierdut noțiunea timpului. Chiar tu când ai avut inspirația de a ma suna, ai zis ca a durat 30 min de când am intrat în bloc, cu tot cu dus și actul în sine.

Exista și oameni care nu sunt mulțumiti de prestări, adică pe fuga.

Succes și poate pt altii acțiunea mecanica le place.

Link spre comentariu

Chestia cu vorbitu la tel am patito si eu da mi se pare excitant!! ma folosea in 4 labe pe post de masa pt picioarele ei si vorbea la telefon doar din cind in cind imi mai zicea sa deschid gura ca sa poata scruma inauntru.eu am fost de 4 ori in trecut era 1,5 mil jumate de ora si 2,5 mil ora da de vreo 2 ani am cam chiulit de la sedinte

PS

are niste cizme criminale!!!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...