Sari la conținut

Postări Recomandate

Pai in cond astea vine intrebarea:

Ce durata are sedinta standard?

Ar fi bune si niste foto cu asistenta... ca sa nnu zic de niste foto recente cu mistress Mona

Sper totusi sa ne ofere aceste informatii

Bine zis!!Poze daca ar fi recente la fiecare luna de zile ar fi alta treaba + cu asistenta bineinteles.

Eu pe vremuri cind mersesem prima data costa sedinta 150 lei noi jumate de ora si 250 ora,acuma parca au explodat preturile.

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Pe mine m-a întrebat dacă vreau cu asistentă sau fără și după ce i-am răspuns că vreau fără mi-a spus că prețul este 400 de lei.

Deci stați tranquilos că asistenta se plătește separat, nu intră în cei 400 de lei.

De varianta cu 300 pe ședință nu știu nimic, probabil ședința este un fel de "scurt", habar n-am.

Cum sunt adeptul ideii de a plăti prețul corect pentru ceea ce primesc, i-am închis direct telefonul, de ce să plătesc preț premium pentru o tipă modestă?

Link spre comentariu
  • Oras:București
  • Oras:București

Aaa, chestie amuzantă la care aproape că am bufnit în râs: mi-a spus că are 29 de ani!!

De cât timp are tot 29 de ani fata asta, nu mai schimbă și ea odată prefixul? :))))

După calculele mele are în jur de 35 de ani.

Voi ce spuneți, câți ani are de fapt Mona noastră? :))))

Link spre comentariu

daca nu confund cumva mi a zis mie acum vreo 5 ani cind fusesem la ea prima data in zona unirii linga hanu lu manuc ca e nascuta in 86!Legat de pret acum 1 an era 250 ora si 400 ora cu asistenta si peurma 500 cu asistenta,acum stiu ca e 300.Niste poze noi ar fi tari pacat ca nu pune ca se imbraca si incalta bine.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti , iasi
  • Oras:bucuresti , iasi

Iara trabuie sa-i iau apararea Monei : daca ea a considerat sa urce tariful de la 250 la 300 , apoi la 400 , e problema ei decizia ei ,dupa aia.........daca pentru ea platesti 400 si pentru asistenta ( daca o vrei ) platesti inca 300 , iara e calculul ei ...........care-i problema voastra ?.............sunt oameni care platesc sumele astea ..................asta in cazul in care este adevarat ...........dar chiar daca este adevarat nu-i nici o problema

Link spre comentariu
  • Oras:Timisoara
  • Oras:Timisoara

Pentru pasionații de trampling, mergeti la Stapana Mona..zbrobeste in picioare fără milă...mulțumesc stapana Mona pentru felul în care mă umilesti când sunt sub picioarele tale!!

desculta te zdrobeste sau cu toacele alea ?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...