Sari la conținut

Postări Recomandate

Reputație: 24035
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

Mers astăzi la Doamna in cauza..parerea mea ca este super ok ca si atitudine +plus ca si foarte simpatica..un masaj placut cu o finalizare drăguță la sf...eu unul mai revin

O recenzie regulamentara se poate?

Ce finalizare draguta ai facut?

Cadoul?

Locatia unde este?

Cum e la corp, etc???

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

100 ron ora masaj + finalizare prin tehnici...altceva nu a vrut sa accepte nici contra cost...inceputul e mai greu pana intri in garsonieră iei..doamna e putin mai fticoasa având unele întâlniri nu tocmai ok...e putin stresata de chestia asta...astwptam poate sparge cnva gheata

Link spre comentariu
Vizitator Bigis69
Reputație: 0

Salutare băieți! După mult timp în care am urmărit mai mereu pe aici ba pe una, ba pe alta, m-am gândit să las și eu o recenzie pt această doamnă. Locația e tot acolo, la Piata Drumul Taberei, același bloc. Am fost pentru prima dată la ea, eu fiind un mare pasionat de milf și femei mature. E frumușică femeia, la 53 de ani pe care a zis ca urmează sa ii împlinească chiar e foarte bine. A respectat ora programării, am urcat, am făcut un dus înainte, după care m-am urcat pe masa de masaj. A început ea cu ulei să mă "frece" mai mult decât să mă maseze, ce-i drept ăla nu e masaj, e mai mult atingere. A terminat pe spate, a trecut pe față și după asta a început să umble la băiat. A zis ca ea doar îl masează, nu o freacă, iar dacă îmi dau drumul în timpul ăla ea nu are nimic împotrivă. Într-un final a frecat-o chiar bine, dar nu înainte de a-mi spune ca ea nu poate face mult timp asta și ar trebui să mă concentrez. Te lasă să o atingi în limita bunului simț, adică la pasarica dar cu chiloții pe ea. Sta în halat, sutien și chiloți, nu-și da jos halatul. După ce am ejafulat, mai mult forțat de împrejurări decât de bunăvoie, m-a mai masat puțin fiindcă nu trecuseră încă 50 de minute, după care m-am dus la duș din nou. Mi-a explicat că nu poate sta nud de la prima întâlnire și că dacă mi-a plăcut și o să mai revin, o să stea nud, pt ca atunci o să mă considere clientul ei. A zis ca nu face oral sau normal nici contracost, dar cred ca dacă mergi de 2-3 ori la ea și dacă negociezi cu ea va face. 

Locație - 10 zic eu. Arată foarte bine garsoniera, curată. 

Masaj - 6 spre 7, mai mult frecție decât masaj. 

Finalizare - 7. Poate dacă nu ar fi spus că nu poate freca mult timp, i-aș fi dat o nota mai mare pt că s-a mișcat destul de bine. 

Remunerație - 100* de lei. 

*mi-a spus ca dacă nu as fi vrut să mă maseze în continuare după ejaculări îmi lua mai puțin (pt 2 minute de masaj, în contextul în care ea spusese vreo 10).

Per total nu știu dacă o să mai merg la ea, toată treaba a durat 45 de minute de la primul duș până la al doilea. Deci 50 de minute cum spune ea de când intri în casă și până pleci. 

Ca fire este ok, chiar credeam că nu e vreo mârlancă care își bate joc, dar judecând după timp.. Probabil după mai multe vizite te va considera client fidel și atunci vor sta altfel treburile. Dar cum spuneam, nu știu dacă voi mai merge la ea. 

Link spre comentariu
Vizitator Postasul1984
Reputație: 0
La 05.02.2021 la 13:31, Vizitator Bigis69 a spus:

Salutare băieți! După mult timp în care am urmărit mai mereu pe aici ba pe una, ba pe alta, m-am gândit să las și eu o recenzie pt această doamnă. Locația e tot acolo, la Piata Drumul Taberei, același bloc. Am fost pentru prima dată la ea, eu fiind un mare pasionat de milf și femei mature. E frumușică femeia, la 53 de ani pe care a zis ca urmează sa ii împlinească chiar e foarte bine. A respectat ora programării, am urcat, am făcut un dus înainte, după care m-am urcat pe masa de masaj. A început ea cu ulei să mă "frece" mai mult decât să mă maseze, ce-i drept ăla nu e masaj, e mai mult atingere. A terminat pe spate, a trecut pe față și după asta a început să umble la băiat. A zis ca ea doar îl masează, nu o freacă, iar dacă îmi dau drumul în timpul ăla ea nu are nimic împotrivă. Într-un final a frecat-o chiar bine, dar nu înainte de a-mi spune ca ea nu poate face mult timp asta și ar trebui să mă concentrez. Te lasă să o atingi în limita bunului simț, adică la pasarica dar cu chiloții pe ea. Sta în halat, sutien și chiloți, nu-și da jos halatul. După ce am ejafulat, mai mult forțat de împrejurări decât de bunăvoie, m-a mai masat puțin fiindcă nu trecuseră încă 50 de minute, după care m-am dus la duș din nou. Mi-a explicat că nu poate sta nud de la prima întâlnire și că dacă mi-a plăcut și o să mai revin, o să stea nud, pt ca atunci o să mă considere clientul ei. A zis ca nu face oral sau normal nici contracost, dar cred ca dacă mergi de 2-3 ori la ea și dacă negociezi cu ea va face. 

Locație - 10 zic eu. Arată foarte bine garsoniera, curată. 

Masaj - 6 spre 7, mai mult frecție decât masaj. 

Finalizare - 7. Poate dacă nu ar fi spus că nu poate freca mult timp, i-aș fi dat o nota mai mare pt că s-a mișcat destul de bine. 

Remunerație - 100* de lei. 

*mi-a spus ca dacă nu as fi vrut să mă maseze în continuare după ejaculări îmi lua mai puțin (pt 2 minute de masaj, în contextul în care ea spusese vreo 10).

Per total nu știu dacă o să mai merg la ea, toată treaba a durat 45 de minute de la primul duș până la al doilea. Deci 50 de minute cum spune ea de când intri în casă și până pleci. 

Ca fire este ok, chiar credeam că nu e vreo mârlancă care își bate joc, dar judecând după timp.. Probabil după mai multe vizite te va considera client fidel și atunci vor sta altfel treburile. Dar cum spuneam, nu știu dacă voi mai merge la ea. 

Ai vreun film , poze goala cu ea?

Link spre comentariu
  • Oras:Sexville
  • Oras:Sexville

Vizitat recent doamna, dusat , parfumat etc . Nu a dorit altceva, a spus ca are ocazia daca vrea si ca are pe cineva.. a mentionat ca persoana respectiva stie ca daca nu presteaza la inceputul saptamanii , ea are liber sa obtina din alte parti in urmatoarele zile. 
 

ce pot spune e ca am dat 100 pt un masaj topless cu finalizare manuala , durata vreo 40-50 min . Am incercat sa fiu de treaba, mici complimente dar nu s-a lasat „induplecata“ . 
 

sansa este sa o prindeti nefututa si atunci poate . Am prins-o eu acu 2-3 ani si ma luase ca are vrea sa iesim undeva, ca ea nu face doar asa , ca sa iau bomboane etc cand vin si ea va sti ca vin pt sex . Mereu panicata doamna si cum o tona de explicatii/clarificari .. multa vorba!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Salutare! A mai fost cineva de curand la tipa asta? Am vazut-o zilele trecute pe langa parcul moghioros si ma gandeam ca ar merge sa i-o dau sub coada chiar daca probabil a sarit bine de 50 de ani.

Intreb pentru ca in trecut, de prin 2012 pana in 2019 i-am inpins tipei cateva vizite in locatia din drumul tabere, fix in spatele pietei Moghioros.

Mentionez ca am beneficiat dupa o perioada de acomodare si de futaiuri nu doar de masaj, financiar vorbind mereu plusam nejustificat doar ca sa o fut. Spre exemplu am platit prin 2015 pentru o frectie si o finalizare normala 150 ron. Femeia in perioada aia parea ca e disperata dupa bani.

Ultima oara cand am fost inainte de pandemie m-a refuzat cu partea cu futaiul si nici nu mai recunostea ce am facut in trecut. Clar este putin sarita.

  • Like 1
Link spre comentariu

Am fost de vreo 2 ori la ea.  Cam tot ce au scris mai sus s-a intamplat si la mine.

Nu extraordinara la masaj si o labuta spre final. 

E putin panicata dar 70 de lei o laba daca nu ai nimic prin zona mai ales ca are program pana la 20:00 merge.

Si la ora merge de incercat pentru masaj, de curiozitate ca experienta am fost prima data.

E greu si de pipait, ce sa mai zic de partea cu sexul.

Cred ca trebuie investite multe sendite si sa ti bati capul mult cu ea.

Nu cred ca merita la varsta ei. Te duci la ceva tanar si frumos pentru sex.

 

Pret 130 ora (50 minute masaj cu un handjob) cu 70 lei(vreo 30 de min cu un handjob)

Locatie: pe langa Moghioros, Drumul Taberei

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucale
  • Oras:Bucale

Am fost și eu la doamna asta de vreo 3 ori. Cel mai recent în urmă cu vreo 3-4 luni. Daca s ar fi lăsat cu cracii in sus, era de vizitat. Ca matură chiar arată bine, dar doamna e carditoare sau încearcă ea sa fie, cel puțin. 

Îți zice mereu că dacă vii de mai multe ori și te știe, face și altele, apoi că lucrurile astea or sa coste mai mult, apoi că ea caută pe cineva să o mai scoată și din casa. Ca și cum te duci cu mamaie la terasă, să o tragi de tâțe pe sub masă. 

In plus, ca masaj, ăla nu e masaj, mai mult te masează scaunul de la mașină până acolo, daca iei și două limitatoare de viteza puțin mai tare. 

Concluzie, un handjob la 70 de lei, daca n ai altceva mai bun de făcut. 

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 10 ore, andreipns a spus:

Am fost și eu la doamna asta de vreo 3 ori. Cel mai recent în urmă cu vreo 3-4 luni. Daca s ar fi lăsat cu cracii in sus, era de vizitat. Ca matură chiar arată bine, dar doamna e carditoare sau încearcă ea sa fie, cel puțin. 

Îți zice mereu că dacă vii de mai multe ori și te știe, face și altele, apoi că lucrurile astea or sa coste mai mult, apoi că ea caută pe cineva să o mai scoată și din casa. Ca și cum te duci cu mamaie la terasă, să o tragi de tâțe pe sub masă. 

In plus, ca masaj, ăla nu e masaj, mai mult te masează scaunul de la mașină până acolo, daca iei și două limitatoare de viteza puțin mai tare. 

Concluzie, un handjob la 70 de lei, daca n ai altceva mai bun de făcut. 

😅 labuta face banii, nu masajul. Oricum de aia si mergem unii dintre noi🤣

Link spre comentariu

Am vizitat o in cateva randuri pe doamna zisa Cleopatra. Cum s-a scris mai sus doamna are o doza de paranoia, vorbeste mult, te face atent sa nu faci galagie sa nu uzi prin baie...masajul este sub mediocru o mangaiere cu ulei pe spate si dupa intoarcearea pe fata dupa 2 minute freaca steagul sa te descarce de stres si probleme. Preturi de la 70 de lei/30 min in sus. Am batut app de sex, mi a transmis ca ea nu este persoana potrivita pentru asta ca are pe cineva si nu se pune problema momentan, dar parea ca lasa o mica portita deschisa pe viitor. Alti colegi de breasla au scris ca i au vizitat scorbura,nu este exclu, dar la cum se prezinta e nevoie de timp si bani pentru fetish-uri cu ex regine egiptene 😀

Pumnul strans! 

  • Haha 3
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles

E pe toane si foame de bani, in rest vrea sa te faca din vorbe. Prima data am fost si am pus pe masa 200 lei, zic am venit ptr 30 min, atat. A facut masaj si laba. La final am luat inapoi 130 si i-am dat 70. Peste o saptamana idem, ii pun pe pat 200 lei, am venit ptr 30 min, atat. A stat la mangaieri si am futut-o capra de am rupt-o cam 30 min, oral, palme pe cur, parea ca e nefututa. Alta data am procedat idem, nu am futut ptr ca probabil nu avea chef, luat iar inapoi 130 din cei 200. Urmatoarea data iar a cuplat la futut si i-am lasat cei 200. Apoi nu am mai fost. Asta se intampla anul asta din ianuarie pana in vara, patru vizite dintre care doua cu futai napraznic!

  • Like 3
  • Mersi 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...