Sari la conținut

Despre ea ceva? pe public


Postări Recomandate

  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Hai ca spun eu ceva concret.

Este o ,,stancuta (tigancusa)'' care vrea sa faca un banut cinstit, dar nu are curaj sa mearga la hotel ca si-a furat-o in trecut. eu am insistat sa o intalnesc si sa o duc la hotel Darina in Ungheni, insa nu a vrut in ruptul capului. Am incercat atunci un oral in masina, insa vroia 100 de lei si am zis pas, fiindca nu se merita. Plus ca dupa locatia de unde o ridici, e clar ca igiena e precara ca sa te complici in masina. Cam astea ar fi de spus. Daca ar sta la strada, cine stie, poate ar face niste banuti, dar cu asa pretentii ...., nu stiu ce sa zic

Mno, sunt convins ca cineva o sa-mi sara in cap, insa asta e parerea mea!

Link spre comentariu
  • Oras:Mures
  • Oras:Mures

Hai ca spun eu ceva concret.

Este o ,,stancuta (tigancusa)'' care vrea sa faca un banut cinstit, dar nu are curaj sa mearga la hotel ca si-a furat-o in trecut. eu am insistat sa o intalnesc si sa o duc la hotel Darina in Ungheni, insa nu a vrut in ruptul capului. Am incercat atunci un oral in masina, insa vroia 100 de lei si am zis pas, fiindca tnu se merita. Plus ca dupa locatia de unde o ridici, e clar ca igiena e precara ca sa te complici in masina. Cam astea ar fi de spus. Daca ar sta la strada, cine stie, poate ar face niste banuti, dar cu asa pretentii ...., nu stiu ce sa zic

Mno, sunt convins ca cineva o sa-mi sara in cap, insa asta e parerea mea!

Cum arata?

Ii apartine poza de mai sus?

Link spre comentariu
  • Oras:brasov
  • Oras:brasov

Cum arata?

Ii apartine poza de mai sus?

   Rau nu arata, dar pare obosita. Statura medie, 1.60, silueta aproximativ 55 kg, tenul pe fata nu te incanta, par lung, sani medii (unul mai mare)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...