Sari la conținut

Transexuale Belgia


Postări Recomandate

  • Oras:Iasi
  • Oras:Iasi

Buna ziua.Chiar daca sunt hetero am zis sa incerc fantezia mea cu tranny mai ales sa fiu pasiv.

Prima experienta am avut o in 2012 la seraing la vitrina unde am gasit o shemale din grecia .Actiunea a durat putin vreo 20 de minute timp in care am penetrat-o cam larga in anus si i am supt-o dar cam timid fiind prima oara cand i-au o pula in gura.Am revenit la ea in 2014 ,actiunea la fel scurta dar a reusit sa se terminr pr fata mea si doar eu am penetrat-o.decartat 30 de euro de fiecare data

 

Aspect : 8 destul de feminina

Locatie:8 vitrina seraing

Implicare:8.5 destul de bine cred a ii si place avea cocoselul mereu tare

 

O alta experienta "nebuna"..prin 2014 prin septebrie mergand prin Brussel in drumul spre gara de nord am fost acosta de o tranny Viviana din Venezuela,i am propus sa fie activa.Pretul pt hotel era inca 20 de euro asa ca am decis sa mergem undeva in spate printre blocuri dupa niste tomberoane mari.M am pus in genunchi am inceput sa-i dau limbi in cur apoi s a intors i am supt-o,ma tragea de cap pana ma inecam,dotarea fiind mediu 17 18 cam asa.apoi m-am intors cu spatele m-am pus capra si m-a penetrat(cu prezervativ protejat) dupa vreo 15 min ,i-am supt-o din nou pana s-a terminat la mine in gura dar nu am reusit sa inghit asa ca am scuipat.mi am facut laba in genunchi si am finalizat si asta a fost o experienta super kinky si umilitoare dar care m-a excitat maxim.

 

Poze cu ea...viviana murillo pe facebook o gasiti

post-170123-0-78130200-1459096432_thumb.jpg

post-170123-0-95984100-1459096439_thumb.jpg

post-170123-0-23793600-1459096451_thumb.jpg

post-170123-0-00989100-1459096459_thumb.jpg

Link spre comentariu
  • Oras:Targoviste
  • Oras:Targoviste

nu prea am reusit sa vizitez de curand, acum cativa ani am intalnit una in paris, in padurea boulogne, a fost onexperienta placuta, mai ales prima data, arata asa de bine incat nu mi.am dat seama, eu tot vroiam sa ii dau limbi:), apoi m-qm prins de ce nu gaseam piersicuta. redtul a venit de la sine si pot sa spun ca nu mi.a parut rau, de atunci tot caut experiente de genul. sper sa reusesc sa pring un eeekend prin belgia sa imi fac decap si eu. bafta

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...