Sari la conținut

A fost careva la domnisoara ?


Postări Recomandate

  • Oras:CRAIOVA
  • Oras:CRAIOVA

Domnisoara este super ok,am apelat la serviciile ei cu 3 saptamani in urma cred.Am asteptat-o la mine pt o ora(150h) si am fost placut surprins ca nu a cerut si ceva extra pt taxi.Dupa o scurta socializare la o tigara si o cafea am inceput ostilitatile ,oralul de rigoare pt trezirea soldatelului a fost ok ;fata o baga pe toata in gura fara sa se ajute de maini(nota 9 fara zone adiacente ,ar fi de 10 daca ar lua si un out in gurita);Gfe de 9 ,la un moment dat chiar am avut tendinta sa o sarut.Terminat in prezervativ cu domnisoara calare .Al doilea nr nu am reusit sa mai termin ,dupa vreo 20 de min de supt mi-a fost mila sa o mai chinui stiind ca termin mai greu si i-am propus sa ne oprim.Tipa e ok nu te grabeste ,e sociabila si chiar te face sa te simti bine pacat ca nu face si anal.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Domnisoara este super ok,am apelat la serviciile ei cu 3 saptamani in urma cred.Am asteptat-o la mine pt o ora(150h) si am fost placut surprins ca nu a cerut si ceva extra pt taxi.Dupa o scurta socializare la o tigara si o cafea am inceput ostilitatile ,oralul de rigoare pt trezirea soldatelului a fost ok ;fata o baga pe toata in gura fara sa se ajute de maini(nota 9 fara zone adiacente ,ar fi de 10 daca ar lua si un out in gurita);Gfe de 9 ,la un moment dat chiar am avut tendinta sa o sarut.Terminat in prezervativ cu domnisoara calare .Al doilea nr nu am reusit sa mai termin ,dupa vreo 20 de min de supt mi-a fost mila sa o mai chinui stiind ca termin mai greu si i-am propus sa ne oprim.Tipa e ok nu te grabeste ,e sociabila si chiar te face sa te simti bine pacat ca nu face si anal.

mersi marian33....:-*

Link spre comentariu
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.

Domnisoara este super ok,am apelat la serviciile ei cu 3 saptamani in urma cred.Am asteptat-o la mine pt o ora(150h) si am fost placut surprins ca nu a cerut si ceva extra pt taxi.Dupa o scurta socializare la o tigara si o cafea am inceput ostilitatile ,oralul de rigoare pt trezirea soldatelului a fost ok ;fata o baga pe toata in gura fara sa se ajute de maini(nota 9 fara zone adiacente ,ar fi de 10 daca ar lua si un out in gurita);Gfe de 9 ,la un moment dat chiar am avut tendinta sa o sarut.Terminat in prezervativ cu domnisoara calare .Al doilea nr nu am reusit sa mai termin ,dupa vreo 20 de min de supt mi-a fost mila sa o mai chinui stiind ca termin mai greu si i-am propus sa ne oprim.Tipa e ok nu te grabeste ,e sociabila si chiar te face sa te simti bine pacat ca nu face si anal.

 

Nu mai bine te inghite cu totul si atunci oralul e de 10 cu coronita? :slap2

Link spre comentariu
  • Oras:CRAIOVA
  • Oras:CRAIOVA

Nu mai bine te inghite cu totul si atunci oralul e de 10 cu coronita? :slap2

De ce te bagi tu in seama cu japca nu stiu?Din lipsa de clienti ai ajuns sa comentezi recenziile care nu au nimic de a face cu orasul tau si cu prestatia ta.Esti penibila scumpa domnisoara ,scuze pt jignire dar poate ar fi bine sa iti mai vezi lungul nasului din cand in cand .
Link spre comentariu
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.

De ce te bagi tu in seama cu japca nu stiu?Din lipsa de clienti ai ajuns sa comentezi recenziile care nu au nimic de a face cu orasul tau si cu prestatia ta.Esti penibila scumpa domnisoara ,scuze pt jignire dar poate ar fi bine sa iti mai vezi lungul nasului din cand in cand .

 

Da, exact de aia ma iau de prosti. Din lipsa de clienti.

Link spre comentariu
  • Oras:Cluj
  • Oras:Cluj

Ofilito lasa gura in pula mea de zdreanta ca nici nu sti cum o sa pici in mana mea si o sa te vad atunci cat esti de tare in gura.

poi marian33 mami daca fata nu are clienti normal ca se oftica si cine stie ce fel de petardarda o fi sau mai rau epava si ea se da miss 

pardon nimeni nu e perfect 

nici macar eu ...dar nici nu spun ca sunt perfecta pentru ca stiu ca nu ar fi adevarat ....

Link spre comentariu
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.
  • Oras:I`m here, I`m there, I`m everywhere. So beware.

Ofilito lasa gura in pula mea de zdreanta ca nici nu sti cum o sa pici in mana mea si o sa te vad atunci cat esti de tare in gura.

 

Marsh ma :laugh2 Fugi si ia-ti un coi in gura :laugh2

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...