Sari la conținut

strazi din Bucuresti cu prostitutate


Postări Recomandate

Vizitator caproshu
Reputație: 0

Asa cum spunea cineva mai sus,astea de lucreaza pe strada sunt periculoase rau in legatura cu starea de sanatate !!!colcaie bts-urile in ele !!

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Din cate stiu o cheama Denisa. “Lucreaza” pe strada Padina din spatele Academiei de Politie, candva isi facea veacul pe la Casa Alba. Tot candva arata mai bine la corp decat acum, s-a latit mult in solduri. Verile o vedeam la Casa Alba cu fustite cu volanase impreuna cu ale ei colege. Daca dai search pe google si daca inca mai exista acel articol, candva a fost un interviu cu ea intr-un ziar de scandal. Iar ca tarife stiu ca acum ceva vreme practica 50 lei oralul si 100 normalul. In masina sau undeva prin spatele Academiei, prin boscheti.

 

Spor!

Mai activeaza pe acolo? E si ziua sau doar noaptea? Spor si tie!

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Mai activeaza pe acolo? E si ziua sau doar noaptea? Spor si tie!

O vad doar in timpul saptamanii incepand cu 7-8 dimineata, sta undeva pana pe la 11-12. Din surse stiu ca o aduce barba-su cu masina. Nu stiu insa daca sta si el pitit pe undeva pe acolo. Actiunea se desfasoara in masina ta sau in boscheti. Dar ai grija ca bantuie politia destul de des pe Padina.

 

Spor!

Link spre comentariu
Vizitator scrisit
Reputație: 0

Salut!

Aseară a fost plin de curve pe Zețari, dar si plin de poliție. Chiar la intrare de pe Luică erau două curate, draguțe, dar nu am oprit. Prețurile pe acolo sunt de 40lei/oral/neprotejat. Mai e o tipă drăguța, drumoasa, slăbuța, albă... care face un oral.. ăi nu se grăbește.

Apropo, după ora 0 nu prea mai găsiți nimic.

 

Pe centură in sud (Jilava) la fel.

 

Mihai Bravu am văzut că e mai scump. 60lei oral.

 

Mai e o tipă pe Turnul Măgurele, chiar la semafor, o blondă slăbuță. 50lei doar protejat (oral am întrebat).

 

Alte străzi nu mai știu. Pe Văcărești am văzut foarte rar căte una...

 

Eu prefer la strada fiind ieftin și repede (in mașină). La 3 vizite pe săptămănă se strânge o sumă..

 

La locație nu am încercat. Am văzut niște prețuri pe aici de m-am speriat și eu cumpăr doar oral neptrotejat. Nu sunt pretențios la cum arată. Să arate curată, să nu fie obeză și să știe să sugă.

 

Ce prețuri se învârt la locație prin sect4 și 5?

Link spre comentariu

Salut!

Aseară a fost plin de curve pe Zețari, dar si plin de poliție. Chiar la intrare de pe Luică erau două curate, draguțe, dar nu am oprit. Prețurile pe acolo sunt de 40lei/oral/neprotejat. Mai e o tipă drăguța, drumoasa, slăbuța, albă... care face un oral.. ăi nu se grăbește.

Apropo, după ora 0 nu prea mai găsiți nimic.

 

Pe centură in sud (Jilava) la fel.

 

Mihai Bravu am văzut că e mai scump. 60lei oral.

 

Mai e o tipă pe Turnul Măgurele, chiar la semafor, o blondă slăbuță. 50lei doar protejat (oral am întrebat).

 

Alte străzi nu mai știu. Pe Văcărești am văzut foarte rar căte una...

 

Eu prefer la strada fiind ieftin și repede (in mașină). La 3 vizite pe săptămănă se strânge o sumă..

 

La locație nu am încercat. Am văzut niște prețuri pe aici de m-am speriat și eu cumpăr doar oral neptrotejat. Nu sunt pretențios la cum arată. Să arate curată, să nu fie obeză și să știe să sugă.

 

Ce prețuri se învârt la locație prin sect4 și 5?

Chiar te sperie tarifele fetelor care au locatie? Gasesti un oral bun neprotejat cu 100 lei (30 min adică numărul). Sau 150. Dar măcar sunt mai curate, mai ingrijite si curate. Alea de pe stradă adesea nici pe dinți nu se spală după fiecare client. Păi risti să dai mai multe pe medicamente si spital...e doar o părere.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Cora Lujerului
  • Oras:Cora Lujerului

Salut, azi am niste treaba prin Berceni si la final as vrea sa gasesc sa dau si eu o muie rapida, unde imi recomandati sa merg sa fie si preturi mici si sanse mici de gabori?

Cam pe la 8-9 o sa plec.

La stadion:

 

Muie Original Rapid 1923

 

Doar Steaua 1947 Conteaza

Link spre comentariu
Vizitator scrisit
Reputație: 0

Chiar te sperie tarifele fetelor care au locatie? Gasesti un oral bun neprotejat cu 100 lei (30 min adică numărul). Sau 150. Dar măcar sunt mai curate, mai ingrijite si curate. Alea de pe stradă adesea nici pe dinți nu se spală după fiecare client. Păi risti să dai mai multe pe medicamente si spital...e doar o părere.

calculeaza 40lei x3 = 120lei pe saptaman. e o diferenta fata de 300lei/saptamana + programari...

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

De multe ori sunt vreo 3 gagice pe Ștefan cel Mare, în apropiere de pasajul Obor. Fiecare la distanta de vreo 50m una de alta. Una parea chiar bună, dar am văzut-o târziu sa o întreb ceva.

Caut pe net le ofer 600 și nici măcar nu-mi răspund, dacă mă poți ajuta să vb cu vro gagice cu WhatsApp, vezi la mine la profil, sunt în căruț electric, nu pot merge din naștere

Link spre comentariu

  • Oras:Roma
  • Oras:Roma

Buna,

Din motive de munca va trebui sa merg la Bucaresti. Din păcate nu vorbesc românește. Italiană, spaniolă, franceză și germană, pe de altă parte.

Nu vreau să fiu fără o prezență feminină pentru o lungă perioadă de timp. Prefer strada (ziua) și fetele țigănești. Așa cum a spus Proust: „Lăsăm femeile frumoase în seama bărbaților fără imaginație”.

Ce ma poti sfatui?

Mulțumesc.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...