Sari la conținut

strazi din Bucuresti cu prostitutate


Postări Recomandate

Vizitator
Reputație: 0

E plin Bucurestiul : Valea Oltului, Zetarilor, Turnu Magurele, Calea Vacaresti, Mihai Bravu, Dristor, Barbu Vacarescu si  multe altele inclusiv centura Bucuresti.

 

CA Rossetti , Maria Rosetti , PopaPetre

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

E plin Bucurestiul : Valea Oltului, Zetarilor, Turnu Magurele, Calea Vacaresti, Mihai Bravu, Dristor, Barbu Vacarescu si multe altele inclusiv centura Bucuresti.

Barbu Vacarescu??? Unde frate mai exact ca trec mereu pe acolo si de 7-8 ani nimic (au fost la intersectia cu strada Verdi, pe vremuri)?
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Cu toate ca nu e in Bucuresti, eu trec destul de des pe centura de sud si in zona Berceni - Jilava - Magurele si am vazut fete mai mereu, in timpul verii. Chiar imi era mila cand le vedeam acolo arse de soare. Am auzit si povesti cu pestii care veneau seara si colectau banii dupa care le altoiau ca nu au produs destul.

Link spre comentariu
Vizitator rebel_
Reputație: 0

Gara de Nord - Plevnei este centrul postitutiei de noapte din Bucuresti, vis-a-vis de Radisson e plin trotuarul in fiecare vineri si sambata noapte. Eu as fi reticient in a aplela la o prostituata din strada, multe sunt drogate si risc ridicat de BTS.  Aaaa, si mai e o domnita care face trotuarul in fiecare noapte pe Constantin Prezan intre Arcul de Triumf si Piata Charles de Gaulle, o vad foarte des fiindca stau in zona dar nu am avut curaj sa opresc.

Link spre comentariu
  • Oras:Ucea
  • Oras:Ucea

Toate străzile, cu precădere cele din zona centrală, se umplu cu prostituate (și prostituați) în jurul orei 17-18.00, când se termină programul de lucru la multinaționale, bănci, guvern, parlament, diverse organe ale statului etc. Sunt ușor de identificat după privirea voit inteligentă, net superioară față de tot ce se află în jur și după țoalele de "firmă", eventual din colecții de 2-3 ani vechime, precum și dupe limba de lemn de care nu se pot debarasa la ieșirea pe porțile "instituțiilor" ale căror sclavi sunt.

  • Like 6
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Calea Vacaresti seara. Mihai Bravu in dreptul statiei de metrou; vis-a-vis de Kaufland; mai este o domnita care "lucreaza" la Dristor langa statia de autobuz dar tarziu in noapte si destul de rar. Piata Muncii. Gara de Nord in parculetul de vis-a-vis de gara plus imprejurimi, Gara Basarab. Centura, langa padure in parcarea de tiruri cum te duci spre fabrica de bere Tuborg day and night.Calea Plevnei.

 

Spor.

Link spre comentariu
  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

E plin Bucurestiul : Valea Oltului, Zetarilor, Turnu Magurele, Calea Vacaresti, Mihai Bravu, Dristor, Barbu Vacarescu si multe altele inclusiv centura Bucuresti.

pe centura e subtirica treaba cu bagaboantele, si pe v oltului nu am vazut recent
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Topic mort se pare.

Ceva noutăți?

Depinde de zi, de ora, de anotimp, de N factori.

 

Sunt zile cand pe maria rosetti e full seara...full full iar zile cand bate vantul. Idem si pe mihai bravu.

Majoritatea au programul lor.

La gara de nord e mort. Sunt cateva dar sunt f vechi. Mai nou si.a facut aparitia o grasunica...o impanata o bulanoasa cam cealapa! 60fin 150-200 ora! La hotel....in masina sau prin wc in gara...sau boscheti! Restul sunt lesinate, rupe de foame. Tiata zona e pusa pe prosteala. Pe furat, pe pacalit!

Zona maria rosetti e cam ciudata...e full de ciori. Mai tiate sunt nasoale

Gasesti dar f rar ceva ok dar scuzeeeee 200 ora la hotel :)))!!!

Lizeanu...f rar..niste acrituri, obor f rar la parc in statie la 66 ciori nasoale....la iesire din pasaj la Spectrum mai sunt uneori se gasesc 5-6 bucati....nasoale! Urcam mai suc, ajungem la dimitrov la kfc, stateau uneori niste pustoaice bunute de pula. Era una chiar bunicica dar 150 ora :))!!!

Mai sus la iancului...statea o matura roscata ciorex...si doua pustoaice dintre care una grasuta cu un mega ASS!!!

Pe mihai bravu intre vatra luminoasa si pasaj muncii mai exact pe la mega image acolo erau cacalauuu!!! Ciori fara nr....cu pestii langa ele.

Chiar 6-7 8 pizde in portiunea aia....diverse siluete si div pesti

 

La romana nu e ceva standard...sunt in trecere pe acolo anumite fantome.

 

Multe mai sunt in Ferentari :) :))) haahaa haa haaaa

Chiar multe... si ce preturi...de locatie.

 

 

Scurt si la obiect! Nici curvele numai sunt cum erau candva!!! Numai eşuate! Numai wc uri publice! Drogate! Se fut cu pestii de mana!

 

Pentru ce RISC MAJOR DE SANATATE SI ALTE PERICOLE PE UN PRET MARE? Ce e rentabil in afacerea asta ? Ca fut cu stres ? Cu nervi ????

 

Daca in locatii se iau mari tepe dar la strada!

 

 

Te ia vraja...te duci la una sa dai o mueeeee...ii dai banii, te duce in boscheti sau o scara de bloc pe la subsol sau mai stiu eu unde....face o laba orala....nu iti place tipi la ea....pleaca si te lasa nefutut si cu banii pierduti. Ce faci ? Traggi de ea? Ai ideie cate cutite apar de unde n ai habar?

 

Pana si MUIA a devenit LOTERIE!!!!!!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Numai vorbim ca pretul se face la secunda. La prima impresie.

 

Pretul il faci tu fara sa stii!

 

Daca esti modest imbracat, arati ca nu ai...e ok, merge sa negociezi...te "tiganesti" cu ele. La unele merge, la unele hmmm cam greu.

 

Daca parchezi S ul, A 8 ul, Range ul langa ele....pfff si daca mai si arata intr un mare fel....plm se arunca. 200-250 ora la hotel. Platesi si hotelul, bineinteles!

 

Pe maria rosetti popa petre daca nu ma insel...pe colt la o vila cu scari si doi stalpi sta uneori una slim ...hmmm aranjata nebuna....are cu ce. Mare mirare ziua sa nu aive locatie. Insa pretul e 200 250 ora.

 

Cand mergeam cu bicicleta sau pe jos...era un pret. Cand veneam cu masina...prindea curaj la monezi!!! Logic ca numai ma cunoastea!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Depinde de zi, de ora, de anotimp, de N factori.

 

Sunt zile cand pe maria rosetti e full seara...full full iar zile cand bate vantul. Idem si pe mihai bravu.

Majoritatea au programul lor.

La gara de nord e mort. Sunt cateva dar sunt f vechi. Mai nou si.a facut aparitia o grasunica...o impanata o bulanoasa cam cealapa! 60fin 150-200 ora! La hotel....in masina sau prin wc in gara...sau boscheti! Restul sunt lesinate, rupe de foame. Tiata zona e pusa pe prosteala. Pe furat, pe pacalit!

Zona maria rosetti e cam ciudata...e full de ciori. Mai tiate sunt nasoale

Gasesti dar f rar ceva ok dar scuzeeeee 200 ora la hotel :)))!!!

Lizeanu...f rar..niste acrituri, obor f rar la parc in statie la 66 ciori nasoale....la iesire din pasaj la Spectrum mai sunt uneori se gasesc 5-6 bucati....nasoale! Urcam mai suc, ajungem la dimitrov la kfc, stateau uneori niste pustoaice bunute de pula. Era una chiar bunicica dar 150 ora :))!!!

Mai sus la iancului...statea o matura roscata ciorex...si doua pustoaice dintre care una grasuta cu un mega ASS!!!

Pe mihai bravu intre vatra luminoasa si pasaj muncii mai exact pe la mega image acolo erau cacalauuu!!! Ciori fara nr....cu pestii langa ele.

Chiar 6-7 8 pizde in portiunea aia....diverse siluete si div pesti

 

La romana nu e ceva standard...sunt in trecere pe acolo anumite fantome.

 

Multe mai sunt in Ferentari :) :))) haahaa haa haaaa

 

La gara de nord sunt doar ciori si alea care sunt romance zici ca abia si-au scos seringa din vena ( nu am fost niciodata la ele , dar le-am vazut de multe ori cand treceam pe acolo ), iar cele din Ferentari majoritatea au HIV.

Sfatul meu este ca mai bine sa evitati zonele astea. Oricum eu nu va inteleg de ce va duceti la astea stradale , ca igiena cam lipseste la ele (doar cu un servetel umed intre craci, nu inseamna ca se face primavara)

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...