Sari la conținut

Cristina 0733350328


Postări Recomandate

Si te-ai lasat mult asteptata,

Dar te-ainintors la noi zeiță,

Tu esti chiar cea mai dulce fata,

Si esti cea mai sexy , "capriță".

Imi amintesc cu drag de tine,

Si nu am cum sa uit usor,

Ca m-am simtit atat de bine,

Si , da, imi este foarte dor.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Sau atunci când depășesc de 99 kg

Sau atunci când renunț la meserie

Sau atunci când o să fiu pe placul motanului.

Eu cred că este de ajuns să fiu în topul inimilor voastre! Pupici cu lipici și o seară faină vă doresc în continuare.

sau cand o sa ai sanii mai mari ca bucile... asa o sa ii atragi atentia motanului! 😅😅

 

esti frumoasa asa cum esti! si oricum nu ai nici un beneficiu daca esti la top pe acest forum, deci...

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

sau cand o sa ai sanii mai mari ca bucile... asa o sa ii atragi atentia motanului! 😅😅

 

esti frumoasa asa cum esti! si oricum nu ai nici un beneficiu daca esti la top pe acest forum, deci...

zBeneficiu s-ar putea totusi ceva sa aiba.Cei care viziteaza rar forumul si vor sa mearga la sigur se uita la top prima data.Asa si cei din alte orase care poposesc pe aici si cunosc forumul.
Link spre comentariu
Vizitator traian_ionescu
Reputație: 0

zBeneficiu s-ar putea totusi ceva sa aiba.Cei care viziteaza rar forumul si vor sa mearga la sigur se uita la top prima data.Asa si cei din alte orase care poposesc pe aici si cunosc forumul.

 

Exact ! doar ca idee... pe Timisoara sunt vreo 15 topicuri la TOP.... aici in Oradea sunt doar 3 !? :| nu e ca si cum nu avem mai mult de 3 fete de top, Cristina printre ele :)

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

zBeneficiu s-ar putea totusi ceva sa aiba.Cei care viziteaza rar forumul si vor sa mearga la sigur se uita la top prima data.Asa si cei din alte orase care poposesc pe aici si cunosc forumul.

... tin sa cred ca nu duce lipsa de clienti, deci nu o ajuta topul!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Ardeal
  • Oras:Ardeal

Te-ai întrebat de ce așa multe? E scris în mai multe locuri: pentru că nu au fost recenzii critice și s-au dat note de zece pe bandă rulantă. E de ajuns ca fata să respire și ajunge în Top la Timișoara. Pe de-o parte le-au propus unii ce au numarat recenziile pozitive, pe de altă parte le-au propus, în semn de protest, cei ce erau critici ca să se vadă că notele mari erau degeaba.

 

NU VĂ INCREDETI ÎN TOPUL DIN TIMIȘOARA. 90% șanse de experiențe neplăcute, asta pentru că lumea e îngăduitoare în recenzii. Reversul: fetele au urcat prețurile, numărul începe de la 200 lei, totul protejat, fără FK, ba chiar și numărul e limitat la 20 de minute.

Bucuresti 26 la Top.Timisoara 18 la Top.

Ai mare dreptate in ceea ce spui referitor la topul din Tm.

Ar trebui mutata aceasta discutie la DG ca Cristinuca nu merita sa-i poluam topicul.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Corect dar m-a luat valul când am văzut exprimate certitudini lipsite de fundament.

 

Cât despre Cristina, habar n-am dacă e de top sau nu ca servicii dar are cu siguranță simțul umorului, așa că nu am scris aici pentru că nu o apreciez ci doar din cauză de insomnie și draci.

 

Cu asta inchei... sau nu. Mă pun la citit recenziile și vedem unde vei fi mâine.

 

NB: ultima recenzie e din iulie 2019, ultimele 10 pagini doar offtopic, VOI SUNTEȚI NORMALI?

 

Să revenim la recenzii!

Tzatzele mici si intrigile din lumea asta pestrita o tin departe de top... Despre Cris am auzit multe traznai in cercurile de specialitate. Mie mi draga fata, desi nu ma pot lauda ca as fi client fidel. Nu stiu cum se face ca este in oras ba cand sunt eu plecat, ba cand am unde si chiar sunt obligat sa prestez moca :laugh2

Una peste alta eu in primele 5 minute petrecute cu ea mi-am pus-o in topul personal. Deci votez cu ambele maini sa fie trecuta la Top. :innocent

Colericule iti recomand fara ezitare sa o cunosti personal pe Cris. E o fata calda si placuta. Cu toate ca primirea va fi mai putin spectaculoasa si dansata decat cea de care ai avut parte recent la Beibi restul elementetelor intalnirii sunt cel putin la acelasi nivel.

Sper ca in cazul in care imi asculti sfatul sa scrii o recenzie si nu un articol demn de Scanteia cum ai procedat la respectiva. Ala poate fi publicat in presa scrisa ca trece de orice cenzura :laugh2 Eu ti-am zis ca imi pregatisem popcorn pt recenzia ta... Drept e ca nu-l aveam la mine cand am citit-o, dar chiar asa? Pai acolo n-ai scris nimic picant, n-ai dat note, n-ai colericizat-o... :slap2 Cuvintele alese sunt frumoase, dar lipseste picanteria experientei personale.

De fapt vreau doar sa-mi reafirm opinia ca prezenta Cristnei in Top ar ridica nivelul topului :innocent

Te preapup Cristinuta si sper sa apuc sa te reintalnesc sezonul asta! :gifs_ojos

  • Like 1
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

Imi cer scuze că unii nu pot să dea de mine de la primul apel dar in timpul acțiunii e normal și corect să-mi țin telefonul pe silent.

Iar dacă văd apelul la un interval de 10 minute răspund pe whatapp sau vei primi un apel înapoi spunându-ti că sunt disponibilă.

Programare sigură pe WhatsApp. Va pup si va aștept cu drag

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator traian_ionescu
Reputație: 0

bine ma baieti, ma simt cu musca pe caciula asa ca promit ca revin cu o recenzie pentru Cristina .. asta daca ma primeste :D.... hai sa ii scriu pe watsapp...

Link spre comentariu
  • Oras:Bihor
  • Oras:Bihor

Mișto la fata asta.

Are ceva al ei.

Ceva mișto rău!

E cu totul altceva decât majoritatea din branșă la care am mers.

Click'ul ala a fost tot timpul la întâlnirile cu ea!

Mișto rău si azi.

Cum ziceam la final, daca eram mai bogat o luam acasa:)))

Asa cum sunt sărac, o împart cu toti :)

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...