Sari la conținut

Cristina 0733350328


Postări Recomandate

  • Telefon: nuj.dazTea@yahhoohooohooo,Cim
  • Oras:Fabrica de Redbull
  • Telefon: nuj.dazTea@yahhoohooohooo,Cim
  • Oras:Fabrica de Redbull

Ustura :)

ai incercat :shocked ?! probabil era pozitia incomoda :thinking  ,data viitoare foloseste mai mult lubrifiant...  :ezpi_blush

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: nuj.dazTea@yahhoohooohooo,Cim
  • Oras:Fabrica de Redbull
  • Telefon: nuj.dazTea@yahhoohooohooo,Cim
  • Oras:Fabrica de Redbull

Karina o întrebare de ce nu mai faci anal?

fac scumpule , dar imi place sa imi aleg clientii pentru anal ! Nu ma vand unora care nici macar un deget nu stiu a misca  :laugh2

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: nuj.dazTea@yahhoohooohooo,Cim
  • Oras:Fabrica de Redbull
  • Telefon: nuj.dazTea@yahhoohooohooo,Cim
  • Oras:Fabrica de Redbull

Pana la urma esti la arad? Ca vroiam sa sun acuma.

sunt in oradea .o sa mai revenim ...alta data  :inlovee

Link spre comentariu
  • Oras:Bihor
  • Oras:Bihor

am fost o data la pacatoasa aceasta..

locatia era vis-a-vis de magazinul Crisul,erau vreo 3 pe langa ea in locatie..

Baie cam ... fara bec ca era ars :)) si una mica la chiuveta ,asa..

M-a trimis sa astept in camera (unde cred ca presta ea) am stat in șerpulocu' gol pana apare șerpuloaica... buna tipa.. vine,o sarut pe sani ( medii dar fermi si forma faina si cum or fi ) dupa ma impinge ca pe un bostan si imi pune prez si ma suge ... bun supt,cu de toate... dupa i am zis ca vreau sa ii dau limbi la fofoloanca , zis si facut (buna si mandra,rumena).. dupa ii zic ,hai sa ne si futem ca zboara ciorbita pe foc si domnul Giovanella vrea sa mearga in excursie la pestera ursilor ... ne futem in cateva pozitii dupa care zboara ciorba in balon.. per total o experienta buna..

NOTE:

locatie : 8 , nu mergi pt locatie da cand is fetele ca furnicile intr-un furnicar?.. si becu s-a "ars" un pic acolo :))

aspect : 9.8/10 tot imi place.. pielea grozava , picioarele lux..pizda lux..unghii aranjate... da tzatze de ar avea doar o idee mai mari ar fi diva...

normal: 8.. putin mecanic dar acceptabil.. mai gemea si ea , s a umezit natural dar se vedea ca ii place sa te faca rapid dar bine!

oral: 10/10

gfe: 9 - saruta fk , pupici peste tot,are initiativa,e ok dar cateodata putin rece desi m am simtit exceptional la ea( ca si cu o amanta din aia marca "femeie buna" model "curva stilat"

platit 100 /un nr protejat tot,30 min lejer

O recomand clar si sigur o sa mai revin dupa ce mai incerc altele noi.. ca orice e proaspat are gust mai bun..

spor !!

  • Like 9
Link spre comentariu
  • Oras:Bihor
  • Oras:Bihor

Pep01 cum arata tipa de fapt...ca in ultima poza sau penultima...nu de alta dar e o diferenta intre poze

pozele toate is 100% reale.. da arata mai bine in realitate.. numai gusturile nu se discuta...
Link spre comentariu

  • Oras:Oradea
  • Oras:Oradea

Vizitat azi domnita,locatie ,vizavi de Crisu, apartamentul bine cunoscut de toti . Ajuns la locatie, Cristina m-a primit imbracata doar in ulei, o aparitie surprinzator de exotica si de placuta, m-a intampinat zambind, am purces in camera schimband tot felul de zambete si priviri, am platit 100 de lei, un numar, am mers sa ma improspatez un pic, baie curata, prosop curat, nimic de reprosat. In camera ma astepta felina, intinsa lasciv pe pat cu niste priviri rapitoare, m-am asezat langa ea, am inceput sa ne sarutam, sa ne mangaiem, sa ne pierdem in moment, printre saruturi si gemete am coborat la pasarica, imbietoare si exitanta, fara reprosuri de nici un fel, intre timp ea gemea, isi unduia trupul, isi umezea sfarcurile cu degetele,masandusi sanii cu mainile, ce sa mai zic, exploziv momentul, dupa a trecut ea la oral protejat cu intentii de deep, si aici se descurca bine, eu ma plimbam cu mainile pe trupul uns ii masam clitorisul, sanii, fesele, bucurandu-ma de imagine si de miscarile ei felinice. Apoi a trecut la Lot, infingeri , opriri , incet , repede , imbratisari , saruturi , gemete , se vedea ca-i place ce face, in timp ce eu iar imi bucuram palmele cu sanii ei, cu bucile , cu soldurile , pana am ajuns aproape de finalizare , am trecut eu peste ea , si imaginea deosebit de excitanta cu ea mangaindu-se pe sani pe pasarica ,si gemand m-a facut sa nu rezist foarte mult si sa termin in prezervativ, satisfacut . Am mai schimbat 2 vorbe , am aflat ca din Constanta , jumate romanca , jumate tailandeza, de unde si aspectul ei deosebit de exotic si de interesant . La aspect mie mi-a placut mult. Nu e prea vorbareata dar e mereu zambitoare si te face sa te simti bine . Note : atitudine 9 , gfe 9 , oral protejat 8,5 , np 9 , eram pe graba. De revenit : da , merita . Potential , cat casa .

  • Like 10
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...