Sari la conținut

Cristina 0733350328


Postări Recomandate

  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Nu știu de ce tot apar în discuție, ca n-am zis nimic de Cristina... Nici măcar abonat n-am apucat să-i fiu. Profesoara de dans e Anemona (topul din Ms - fosta top și la Cj) 😀. Puteți sa o întrebați personal dacă nu ma credeți. Cristina mi-a fost draga de la prima vedere, dar n-am apucat sa o cunosc prea bine...

  • Like 4
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu

Eu nici nu am vrut sã-l cunosc pe ea,eu ţin la familia mea.Nu mai îmi place sa fut oameni la cap.Pe mine mă cheamă hunor.

Domnul iondelaraion când o să ai o familie să stai lângă iei nu departe.Eu acuma nu mai pot să mă duc acasă pentru că graniţele sunt închise nici de sărbător.

Domnul iondelariaon.Cum m-o zis un prieten din curvă nu faci o femeie de acasă.

Link spre comentariu
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"
  • Oras:p-ân bordeluri si p-ân crâJme, "revergorez"

Eu nici nu am vrut sã-l cunosc pe ea,eu ţin la familia mea.Nu mai îmi place sa fut oameni la cap.Pe mine mă cheamă hunor.

Domnul iondelaraion când o să ai o familie să stai lângă iei nu departe.Eu acuma nu mai pot să mă duc acasă pentru că graniţele sunt închise nici de sărbător.

Domnul iondelariaon.Cum m-o zis un prieten din curvă nu faci o femeie de acasă.

Moșule, nu zice nimeni că n-ar fi adevărat ce zici matale acolo.

Cu toate astea, nu se face și nu-i de bun simț. Lasă-n pace viața privată a oamenilor, că presupun că dacă ești și tu văzut ieșind de la fetițe nu vrei să se lipească afișe-n parcuri și pe stâlpi cu fața ta. Drept îi?

C-o fi sau nu gravidă, c-o fi poștălit-o ț-șpe la nuntă-n budă, E TREABA EI! Dacă ți-i musai să povestești pățania șogorilor, fă-o măcar mai elevat, în particular. Altfel e de prost gust și-ți dai cu firma-n cap. Numa' zâc.

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator noel_dwane
Reputație: 0

Moșule, nu zice nimeni că n-ar fi adevărat ce zici matale acolo.

Cu toate astea, nu se face și nu-i de bun simț. Lasă-n pace viața privată a oamenilor, că presupun că dacă ești și tu văzut ieșind de la fetițe nu vrei să se lipească afișe-n parcuri și pe stâlpi cu fața ta. Drept îi?

C-o fi sau nu gravidă, c-o fi poștălit-o ț-șpe la nuntă-n budă, E TREABA EI! Dacă ți-i musai să povestești pățania șogorilor, fă-o măcar mai elevat, în particular. Altfel e de prost gust și-ți dai cu firma-n cap. Numa' zâc.

Foarte bine zici .

  • Like 4
Link spre comentariu
Vizitator sanyi2020
Reputație: 0

E aici :slap2 de unde vrei sa se intoarca? :laugh2 Atata doar ca s-a maritat si s-a facut fata cuminte....

Am crezut daca recomanda prietena se intoarce si ea la o pula.Daca s-a retras si s-a facut fata cuminte de ce nu a sters profilul de pe nimdomame?Nu o sa treaca mult timp si va intoarce ea la pula noastra a nimfomanilor.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...