Sari la conținut

Cristina 0733350328


Postări Recomandate

  • Oras:oradea
  • Oras:oradea

"Ionuandre" te pup dulce si te aștept oricând. O zi frumoasă și liniștită iti doresc din suflet 💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋💋

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea
  • Telefon: 🙀
  • Oras:unde ma prinde noaptea

Fac și eu o recenzie. Mi-am făcut curaj și am făcut o programare duminică la frumoasa Cristina pentru luni la ora 11. Programarea a fost respectă chiar puțin mai repede, eu nu mai avem răbdare sa o întâlnesc pe Cristina. Cu puține emoții (chiar mai multe) urc la ea, ma aștepta în tocuri și cu bikini și sutien roz. Priveliște și întâmpinare wow. E chiar superba în realitate. După dezechilibre au început sărutări și mângâieri tandre din partea ei. Nota 10 +++. Apoi a început un oral demențial,cu priviri "perverse" încă o dată nota 10++ pentru oral. Am cerut și eu un 69, pizdulice epilat și dulce.

După montarea prezervativelor am fost eu deasupra, apoi pe la spate..am obosit sau din cauza emoțiilor sa cam înmuiat. Cristiana a reușit sa mi-o aducă la viață. Apoi a venit ea deasupra unde am și terminat. Are o pizdulice strâmtă (cred ca nici virginele nu au asa strâmtă pizdulice).

După aceia i-am mulțumit pentru tot.

Cristina are din partea mea nota 10++.

După aceea am fost la medic, care mi-a recomandat sa continuu "tratamentu pentru timiditate" , eu sper că și Cristina e dezacord pentru continuarea "tratamentului de timiditate"

Te pup Cristina și abia aștept sa revin la tine.

Bravo ionu.... :clapp Felicitari pt recenzie si sinceritate  :hihat 

Cacand futi ai emotii si te mai balbai pot intelege, te felicit pt curajul de a recunoaste asta, deci esti deja la jumatatea  tratamentului... Va fi bine. :clap2

Totusi ai emotii si cand scrii? Astea chiar nu-s necesare. Suntem aici sa ne distram printre altele. Pe mine m-au distrat/bagat in ceata urmatoarele:

". După dezechilibre au început sărutări și mângâieri tandre din partea ei" :crazylove

"După montarea prezervativelor...." cate??? Fecare cate unul? Ea unde si-l pune? :innocent

"...eu sper că și Cristina e dezacord pentru continuarea "tratamentului de timiditate"" de acord ai vrut sa zici presupun...

Sper ca nu te-am suparat. Eu vreau sa incurajez pe toata lumea sa scrie recenzii cat mai multe si mai sincere. Deci de la mine ai 10+ prietene. Fii putin mai atent cand scrii :hihat

  • Like 2
tpc-cr.jpg

 

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Îmi cer scuze dar nu lucrez azi. Mă simt foarte obosită De pe drum si nu sunt în stare. Vă pupăcesc și vă aștept de mâine de la ora 9:30

buna, ramane programat?maine la 9:30 sa fiu in zona mag Crisul?

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...