Sari la conținut

Noua in oras bruneta fierbinte 0726571197


Vizitator gfe-finder

Postări Recomandate

  • Oras:baia mare
  • Oras:baia mare

Dupa o saptamana de programari reprogramari la Jasmin si totusi nu am reusit sa o cunosc deoarece e neserioasa am zis sa incerc la Simona deoarece nu era nici Lavinia disponibila. Asadar sunat ieri si aranjat o intalnire, initial am gresit locatia desi am mai vizitat o data pe colega ei dar m-a indrumat ea dupa. Asadar ajuns la locul cu pricina domnisoara m-a poftit inauntru, tocmai ce iesise de la baie era doar cu un prosop de baie pe ea, am schimbat 2 vorbe am zis ca raman 1h, am cerut voie la dush primit prosop curat iar in baie era toate celelalte necesare asadar facut o reinprospatere. Am intrat in dormitor mi-a zis sa ma fac comod ca vine si ea, a inceput cu sarutari pe corp dupa care a urmat un oral protejat,am zis hai sa trecem la actiune si sa incepem la normal am luat eu conducerea fiind deasupra iar dupa un timp am finalizat. Am fost intrebat daca servesc un redbul,suc sau apa si am ales un pahar de apa. Am mai schimbat 2 vorbe dupa care a inceput tot cu un oral si am poftit-o desupra de unde m-am jucat putin cu sani frumosi desi nu prea ma dau in vant dupa  tate mari, ami plac mai mult alea mai mici, schimbat in pozitia mamei iedului masandu-i in acelas timp si fundul superb. am mai schimbat o pozitie. Iar intr-un final am zis sa o lasam pe alta data deoarece timpul era aproape scurt si am vazut ca nu mai pot finaliza, nu e vina ei si mi-se intampla foarte rar sa aiba loc a 2 finalizare. Deci timp ptrecut vreo 50 min, cadoul 250 iar de revenit da probabil cand o sa fie si colega ei poate se poate un trio. Asadar o experienta placuta te pup Simona

Link spre comentariu
  • Telefon: 0743810519
  • Oras:Baia mare
  • Telefon: 0743810519
  • Oras:Baia mare

Salut colegi.

nu- mi permite timpul si nu am ocazia necesara ca sa scriu o recenzie completa (mai ales ca este prima)dar vreau sa va spun cu incredere ca fata merita toti bani chiar daca tariful este deasupra pietei(200ron finalizarea respectiv 300ron ora).

Locatia este in zona restaurantului Europa , apartament spatios curat si frumos mirositor , baia curata cu prosop si gel de dus masculin.

Patul este in asteptare de a fi inlocuit(din spusele fetei).

Ca actiune dpdv fata are o privire ce aproape provoaca dependenta mai ales la oral niste sani 3 spre 4 care te lasa sa-i atingi cu delicatete(proaspat modificati cum spunea colegul in recenzia anterioara).

Nu este grabita si incearca sa se faca cat mai pe placul clientului,nu foloseste telefonul in timpul actiuni.

Desi am fost prima data m-am simtit de parca o cunosteam de multa vreme.

Ca si note -oral 10

-normal 9

Confirm pozele in totalitate.

Mai are si o colega blonda care nu am incercat-o (confirm pozele si aspectul real).

De recomandat cu toata increderea,eu o sa revin de cate ori am ocazia

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Vestul Salbatic
  • Oras:Vestul Salbatic

Salut colegi.

nu- mi permite timpul si nu am ocazia necesara ca sa scriu o recenzie completa (mai ales ca este prima)dar vreau sa va spun cu incredere ca fata merita toti bani chiar daca tariful este deasupra pietei(200ron finalizarea respectiv 300ron ora).

Locatia este in zona restaurantului Europa , apartament spatios curat si frumos mirositor , baia curata cu prosop si gel de dus masculin.

Patul este in asteptare de a fi inlocuit(din spusele fetei).

Ca actiune dpdv fata are o privire ce aproape provoaca dependenta mai ales la oral niste sani 3 spre 4 care te lasa sa-i atingi cu delicatete(proaspat modificati cum spunea colegul in recenzia anterioara).

Nu este grabita si incearca sa se faca cat mai pe placul clientului,nu foloseste telefonul in timpul actiuni.

Desi am fost prima data m-am simtit de parca o cunosteam de multa vreme.

Ca si note -oral 10

-normal 9

Confirm pozele in totalitate.

Mai are si o colega blonda care nu am incercat-o (confirm pozele si aspectul real).

De recomandat cu toata increderea,eu o sa revin de cate ori am ocazia

 

 

buna upgrad-ul intra-adevar consta in marirea sanilor insa tarifele sunt la fel ca si pana acum nu s-au modificat si nici nu se vor modifica iar referitor la perioada de covalescenta nu trebuie sa va face-ti probleme a trecut iar eu sunt si ma simt foarte ok asa ca daca timpul va permite va astept cu drag sa aveti o saptamana usoara si plina de impliniri va pup  :boob  :boob  :boob

 

Sa intelegem ca totusi s-au modificat tarifele ? :)

Link spre comentariu
  • Oras:Vestul Salbatic
  • Oras:Vestul Salbatic

Dragnea, cu măririle lui salariale o fi de vină, nu upgrade-ul!?

 

Stii cum e aia, nu e prost cine cere..... :)

 

Oricum la preturi gen 50 euro/numar , mergi pana in budapesta si futi legal pana iti cad coaiele. Sa nu mai vorbesc de diversitatea de acolo :)

Link spre comentariu
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland
  • Telefon: harrypoker77
  • Oras:Lalaland

Cum era cu - vulpea daca nu ajunge la struguri, zice ca-s acrii - oricum mersul la domnisoare nu este o activitate indispensabila vietii  :laugh2

 

 Corect! Dacă faci laba parcă nu mai contează gramatica. =))

Link spre comentariu

 Corect! Dacă faci laba parcă nu mai contează gramatica. =))

 

De fapt asta e ortografie .... ce sa fac, aveam niste II-uri in plus, i-am pus acilea sa-i ia Corina, sa aiba provizii in caz ca se termina II-urile ei  :laugh2

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...