Sari la conținut

0734504862 karina


Postări Recomandate

  • Oras:In papuris ca sa ma chis
  • Oras:In papuris ca sa ma chis

Este veche in meserie si citeste si ea pe forumuri ,o convinsesem sa se inscrie dar o sa-i spun ca mai bine lipsa sa nu se mai inscrie 

 

ce bun sfatuitor mai esti...d'aia preferi sa le recenzezi in lipsa , ca sa nu comenteze  :laugh2

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

ce bun sfatuitor mai esti...d'aia preferi sa le recenzezi in lipsa , ca sa nu comenteze  :laugh2

nu fi ca ma enervezi ,plm vezi ca are numarul de telefon postat sun-o si intreaba daca ma cunoaste si daca isi mai aduce aminte de cate ori am fost la ea

  • Like 15
  • Minus 23
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Iar faci Recenzie la fantome  ? :)

0734504862 uite numarul de telefon suna si intreaba daca ma cunoaste.Sau nu ai bani nici de un telefon,au astia dreptate cand te fac homosexual si prostul forumului
  • Like 12
  • Minus 20
Link spre comentariu

Sunt nou inscris de aceea va rog sa nu sariti pe mine. :sweatingbullets:

Am sunat-o pe Karina pentru ca mi-au placut pozele :callyou dupa ce mi-a dat adresa care este usor de gasit am purces spre ea.Am ajuns in dreptul usii cu inima un pic indoita datorita postarilor de mai sus............ si surpriza mare  :X fratilor,Karina este o tipa bruneta cu parul lung,inalta la 1.70 ,frumoasa foc la fata si un corp de nota 10,cracii iti dau impresia ca nu se mai termina cocotati pe niste tocuri inalte.Am mai intrebat o data serviciile si fuguta la baie pentru igienizare ca sa nu pierd din ora platita.Reintors in camera, a venit si ea o data cu mine, intrucat a stat in bucatarie cum fac majoritatea fetelor asteptand sa te dusezi.Totul a inceput cu sarutari pe corp din partea amandurora, cu toate ca nu a facut dus in prezenta mea se cunostea ca este igienizata de curand intrucat mirosea atat de frumos incat imi venea sa nu-mi scot nasul din parul ei ,sa nu-mi dezlipesc buzele de pe pielea ei.Oralul cu care am fost premiat a fost lung cu multa saliva fara atentie la diamante dar bun .Dar eu venisem sa fac dragoste cu ea nu oral ,sau sa ma descarc.In consecinta am rugat-o sa-mi monteze prezervativul ca sa nu decartez pe ea .Dupa montarea prezervativului am pus-o caprita pentru a putea privi in voie curul ala de nota zece .Are o carne pe ea tare de zici ca este beton si o pasarica stramta cum rar intalnesti ( oare de ce nu am vizitat-o pana acum?) O data intrata in ritm se misca sacadat dandu-ti contre,ma rugam ca finalul sa vina cat mai tarziu dar ruga nu mi-a fost ascultata si am terminat in balonas dupa 15 minute.M-a sters grijulie cu sevetel umed dupa care am plecat la igienizare intai eu apoi zana zanelor.Intre timp am primit un telefon si a trebuit sa plec cu parere de rau ca in cele 20 de minute ramase o mai puteam mangaia si pupa ,pentru ca timp pentru al doilea numar oricum nu era.Mi-am luat la revedere cu promisiunea ca am sa mai revin.

locatie 9

gfe 8 dadeam mai mult daca facea fk

oral 8 daca avea grija si de diamante dadeam 9

normal 9 foarte stramta se misca bine 

Halatul 300 bine rau investiti ,am sa revin cu placere pentru pasarica-i stramta si mirosul pielii care este bestial

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0747224142
  • Oras:on line
  • Telefon: 0747224142
  • Oras:on line

Sunt nou pe site si nu ma pricep la recenzii. Astazi am fost la Karina:

Locatie:9

oral:9

GFE:9

Normal:9

Amenda:300 ron

Voi revenii cu siguranta si altadata,merita toti banii ceruti

 

multumesc pentru pont,dac nu-i faceai tu recenzie nu ajungeam la Karina

 

:clapp  :clapp

Du-te ma in pm daca esti nou pe site si iti multumesti singur.

Huuuuooo bosorogule

Meriti interzis de pe acest site

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...