Sari la conținut

0721821690 Denisa Altex Obor


Postări Recomandate

Am revenit la Denisa. Multe lucruri s-au schimbat in bine. Un numar lung si intens. De data asta oralul mai pasional, facut mai cu simt de raspundere (oral 8). Locatia e aceeasi doar ca nu au mai fost probleme cu vremea calduroasa. Baia impecabila. Locatie 8.5 (fara problema aerului conditionat, baia 10). Un futai frumos in mai multe pozitii in care am terminat amandoi. Intuiam ca va fi mai bine de data asta pt ca stiam deja ca exista un click intre noi.  FK, implicare, tot tacamul.

 

Pe scurt:

 

Oral: 8

Normal: 8.5

Igiena: 9

Locatie: 8.5

 

De revenit:  eu, unul, o sa mai revin.

 

PS: Pare ca are o atitudine asa putin mai miserupista, putin bitchy dar e ceva doar de suprafata. Daca stii sa ii intri pe sub piele, e genul care poate oferi destul de mult.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra
  • Telefon: raffaello1709
  • Oras:Terra

Am revenit la Denisa. Multe lucruri s-au schimbat in bine. Un numar lung si intens. De data asta oralul mai pasional, facut mai cu simt de raspundere (oral 8). Locatia e aceeasi doar ca nu au mai fost probleme cu vremea calduroasa. Baia impecabila. Locatie 8.5 (fara problema aerului conditionat, baia 10). Un futai frumos in mai multe pozitii in care am terminat amandoi. Intuiam ca va fi mai bine de data asta pt ca stiam deja ca exista un click intre noi.  FK, implicare, tot tacamul.

 

Pe scurt:

 

Oral: 8

Normal: 8.5

Igiena: 9

Locatie: 8.5

 

De revenit:  eu, unul, o sa mai revin.

 

PS: Pare ca are o atitudine asa putin mai miserupista, putin bitchy dar e ceva doar de suprafata. Daca stii sa ii intri pe sub piele, e genul care poate oferi destul de mult.

 

Salut Black, 

 

Desi recenzia precedenta pe care i-ai facut-o domnisoarei a fost destul de critica si nu pareai multumit nici de aspect si nici de prestatie, acum ai mai bifat o vizita.

De curiozitate, imi poti spune ce te-a determinat sa-i mai faci o vizita?

 

Multumesc,

Link spre comentariu

Salut Black, 

 

Desi recenzia precedenta pe care i-ai facut-o domnisoarei a fost destul de critica si nu pareai multumit nici de aspect si nici de prestatie, acum ai mai bifat o vizita.

De curiozitate, imi poti spune ce te-a determinat sa-i mai faci o vizita?

 

Multumesc,

 

Prima recenzie a fost usor critica pt ca ma asteptam la cu totul altceva (citesti recenziile de dinainte si iti imaginezi o blonda frumoasa, inalta). La fata e genul "ciocanitoare", nu stiu cum sa explic...am incercat atunci sa fiu cat mai obiectiv in recenzia mea si sa nu iau in considerare click-ul care a a existat intre noi (mai exact ca sa nu sune aiurea: faptul ca ea ma placea foarte mult). Poate am fost putin cam critic, usor nedrept cu prima recenzie dar nu retrag ceea ce am spus. Oralul foarte slab, lipsa de initiativa, o usoara complacere, stare de lene...de miserupism, m-au determinat sa fiu mai critic la adresa ei. Nu am vrut sa insist pe chestiile mai frumoase punandu-le pe seama click-ului intre noi.

 

Ceea ce m-a determinat sa ii mai fac o vizita, a fost exact click-ul, atractia (fizica) dintre noi. Sexul normal fusese foarte bun inca de la prima vizita si am sperat ca la o a doua vizita, va fi si mai bun. (ceea ce s-a si adeverit). Cu prilejul acestei vizite am observat si o schimbare de atitudine, o imbunatatire a serviciilor (sexul oral)  si o implicare mai buna. Inca nu pot sa spun cu mana pe inima ca recomand, dar cred ca, daca se intampla sa faca click cu clientul, poate oferi foarte mult.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Tennessee
  • Oras:Tennessee

post-163921-0-94091200-1474153990_thumb.jpgDenisa arata exact ca in poze ... ceea ce ma facut sa ajung mai tarziu la ea , este vocea cam gipsy , care imi audcea aminte de cateva experiente in  care nu am apucat sa fac mai mult de un pas in locatie..

Locatia relativ accesibila , pe mosilor , dar probleme cu parcarea iar blocul este in renovare ...mai are o colega , dar asta nu deranjeza cu nimic ..apartamentul ok , un living mare si doua dormitoare , fara ac  iar camera de lucru fiind relativ mica , la un moment dat este destul de cald .. 

Denisa blonda , inalta , corp frumos , epilata , fara mirosuri dubioase ..

Fk , ON bun , umed ,pizda ok , buna de lins , se excita , se umezeste natural ...in timp ce o suge destul de bine , te mangaie placut cu mana pe coaie ...

NP de exceptie ,  umeda aluneci placut in ea , am ajuns intr-o pozitie ea cu fata in sus iar eu in lateral , ceea ce mi-a permis sa-i frec lindicul , reactia ei fiind super ...mi-a dat mana la o parte si a inceput sa se frece ea ...un deget de la mana dreapta in gura ei , supt in ritmul in care o futeam  , mana mea stanga framantandu-i sanii frumosi , chiar insistent fiind ajutat si de cealalta mana a ei ...a iesit ceva orgasmic , si nu cred ca a fost ceva simulat ...fetei chiar ii place sa fie fututa...

din pacate a doua finalizare a decurs mult sub prima ,cu un oral neconvingator ,  cu o finalizare corporala , frecandu-mi pula de bucile ei ..

mi-a spus ca nu se simte prea bine , si chiar asa parea , dar in astfel de situatii este mai bine sa faci o pauza ...

per total a fost o experienta reusita , iar daca si a doua finalizare ar fi fost la nivelul primei , ar fi fost ceva de exceptie ..

note 

locatia - 7 fiind in renovare , nu poti fuma o tigara pe balcon , ca dai nas in nas cu muncitorii de pe schela 

Denisa - 9 arata bine 

igiena -9

ON-8 fara CIM , mai mult daca si la a doua finalizare ar fi lucrat la fel de bine

NP- 9+pt prima finalizare 

GFE-8+  

o experienta buna , dar o prestatie constanta pe parcursul orei ar ridica mult cota fetei 

 

 

  • Like 8
  • Minus 5
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...