Sari la conținut

Erotism intens pentru barbati adevarati! 0745 295 126 Bella


Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Pasiune, caldura, naturalete sunt cuvintele care ma definesc... sau mai pe scurt: BELLA, focoasa ardeleanca! Daca iti place sa fii tratat cu respect, tandrete si sa te simti rasfatat, nu ezita sa ma suni! 0745 295 126 

 

Tipuri de masaj:

 

Masaj simplu 40 minute - 80 RON -1fin

           

Masaj simplu 60 minute - 130 RON - 2 fin. (minim)

           

Masaj cuplu 60 minute - 230 RON - 2 fin. 

 

Masaj baita cu spumite si sampanie - 200 RON - 2 fin. 

 

Masaj role play - 150 RON - 2 fin. 

 

Masaj cu deplasare la hotel - 250 RON 

 

Apartamentul se afla in apropiere de Liberty Center. Primii 10 clienti vor primi un voucher cu un masaj gratuit!

 

Orar:  Luni - Vineri de la 14:00 - 22:00

 

Programari: de preferat inainte de ora 14:00 (dupa, raspund in functie de timpul liber).

 

 

post-202293-0-09653800-1459808737_thumb.jpg

post-202293-0-71864300-1459808755_thumb.jpg

post-202293-0-40490100-1459808777_thumb.jpg

post-202293-0-56289400-1459808785_thumb.jpg

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Inainte de toate imi cer scuze de intarziere si pentru ca nu am putut sa raspund la toate apelurile.

 

In timpul masajului clientul ma poate atinge, saruta, mangaia de la gat in jos inclusiv in zona intima daca ii face placere. Daca are vreo dorinta care exclude sexul, sunt deschisa la orice in limita bunului simt.

 

Din pacate azi nu mai am locuri si pe maine s-au facut niste programari si astept confirmarile. Am rugamintea daca se poate sa ma sunati inainte de ora 14:00 deoarece e mai dificil sa raspund dupa. Respect timpul fiecarui client! 

 

Pupici

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Bella  Bella, bine ai venit  pe  zona de masaje ! :girly  :masaje 

Sincer sa fiu zona nu prea ma incinta, este prea colorata. :ewpu 

Trec peste asta  totusi....

 

Dar  corpul tau ma  incita si ma incinta, sper ca si atitudine si mai ales  serviciile.  :rever 

 

Imi permit totusi niste  comentarii  la  oferta ta : 

 

Masaj simplu 40 minute - 80 RON -1fin  - include  relaxare, body si erotic ?
          
Masaj simplu 60 minute - 130 RON - 2 fin. (minim)  - aceeasi  intrebare
          
Masaj cuplu 60 minute - 230 RON - 2 fin.   - ei, aici nu se precizeaza timpul, poate fi  si  40  minute  sau 50  sau 60 minute ?

Masaj baita cu spumite si sampanie - 200 RON - 2 fin.  - cit timp ?

Masaj role play - 150 RON - 2 fin.  - dar cit timp ?

Masaj cu deplasare la hotel - 250 RON  - nu mai intreb.....

 

 

Rogu-te  sa ne luminezi in aceste  privinte.

 

Multumesc  mult.

 

Succes si numai bine !

  • Minus 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Buna Gelu,

 

Multumesc frumos. Bine te-am gasit si sper sa ne vedem si live.

 

Referitor la primele doua intrebari, e timpul tau si alegi ce vrei sa faci cu el. Daca doresti si masaj de relaxare se poate sau daca vrei doar erotic nicio problema.

 

Pentru masajul la cuplu: timp - 60 min care se desfasoara in functie de dorintele celor doi ( de ex. daca domnul vrea sa priveasca cum iubita lui e satisfacuta, sau poate vrea sa ii privesc eu cu se ,,iubesc'' etc.)

 

Baita cu spumite: timp - 90 min - masaj atat in pat, cat si in cada la lumina lumanarilor cu un pahar de bautura, un rasfat( o ciocolatica sau niste fructe poate) - Precizare-trebuie anuntat inainte daca doresti baita astfel incat sa am timp sa o pregatesc.

 

Pentru role play- timp -60 min - scenariul si costumatia dorita se comunica la telefon.

 

Referitor la zona, e temporar deoarece intentionez sa ma mut!

 

Multumesc si iti doresc o zi deosebita!

 

XX

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

ei bine bogdy te contrazic eu...

 

Astazi pe la 11 am stabilit o intalnire cu ea pt ora 14:OO, programare ce a fost respectata de amandoi.

 

Ei bine si acum incep partile si mai bune... se deschide usa dintr un bloc situatiat putin ciudat, o tipa frumusica pe la 24 anisori, zambareata, aproximativ 1.6O si 55KG CRED, nici skinny dar nici kg in plus care sa deranjeze; facem cunostinta, sunt intrebat daca doresc apa/suc/vin, cer o apa si incepem sa barfim/glumim etc.

 

Te lasa sa alegi cu ce vrei sa inceapa.. masaj de relaxare/erotic etc, nu te grabeste, nu se uita la ceas si este foarte atenta la reactiile tale, traieste clipa cu tine, se excita si nu mi a lasat nici un moment impresia ca ar juca teatru. Nefiind un experimentat in ale masajului, parerea mea a fost ca se descurca mai mult decat laudabil.

 

Door to door peste o ora cu o finalizare ca n am mai stat eu pentru a doua.

 

Mai multe va las sa descoperiti, fata merita incercata si chiar te face sa te simti in largul tau si sa te simti perfect.

 

Masaj relaxare : 9

Masaj erotic cu finalizare : 9

Locuinta : 1O ; garsoniera mare, intima, foarte curata si  aerisita, lumanari, bete parfumate etc.

Atitudine : 1O

GFE: 1O

 

DE REVENIT!

  • Like 3
Link spre comentariu

ei bine bogdy te contrazic eu...

 

Astazi pe la 11 am stabilit o intalnire cu ea pt ora 14:OO, programare ce a fost respectata de amandoi.

 

Ei bine si acum incep partile si mai bune... se deschide usa dintr un bloc situatiat putin ciudat, o tipa frumusica pe la 24 anisori, zambareata, aproximativ 1.6O si 55KG CRED, nici skinny dar nici kg in plus care sa deranjeze; facem cunostinta, sunt intrebat daca doresc apa/suc/vin, cer o apa si incepem sa barfim/glumim etc.

 

Te lasa sa alegi cu ce vrei sa inceapa.. masaj de relaxare/erotic etc, nu te grabeste, nu se uita la ceas si este foarte atenta la reactiile tale, traieste clipa cu tine, se excita si nu mi a lasat nici un moment impresia ca ar juca teatru. Nefiind un experimentat in ale masajului, parerea mea a fost ca se descurca mai mult decat laudabil.

 

Door to door peste o ora cu o finalizare ca n am mai stat eu pentru a doua.

 

Mai multe va las sa descoperiti, fata merita incercata si chiar te face sa te simti in largul tau si sa te simti perfect.

 

Masaj relaxare : 9

Masaj erotic cu finalizare : 9

Locuinta : 1O ; garsoniera mare, intima, foarte curata si  aerisita, lumanari, bete parfumate etc.

Atitudine : 1O

GFE: 1O

 

DE REVENIT!

O placere sa ma contrazici asa...astept pana in mai cand o sa pot s-o vizitez sa fiu aspru contrazis numai cu recenzii bune! :-)...bravo pentru ca esti primul care testeaza, confirma si recenzeaza! :-)

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Dragi iubitori ai masajului,

 

Imi cer scuze dar din cauza unor probleme tehnice azi nu voi putea lucra. Chiar imi pare rau dar e peste puterile mele. Pentru cei care aveau azi programari le multumesc inca o data de intelegere si promit sa ma revansez. Va astept de luni sa incepem saptamana cu pasiune si buna dispozitie. Un weekend minunat tuturor!

 

Xoxo

Link spre comentariu
  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Draga Bogdy,

 

Te astept oricand doresti si ne putem sincroniza si sper ca vei pleca cu zambetul pe buze de la mine. O zi deosebita! :-)

 

Xx

Ardeleanco, ar trebui sa fii aici pentru noi, ardelenii :) .asa ca te invit la Sibiu/Cluj/Brasov ;)

Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Am fost un norocos ....am prins ieri un loc în bratele lui Bella și chiar nu îmi pare rău a fost o experienta de neuitat și neapărat de repetat ...nu îmi place sa fac recenzii pe sait dar va pot spune ca merita numai 10 pe toată linia începând de la primire pana la plecare ..mergeți sa va convingeți eu voi reveni cu mare placere .. te puuuuup Bella .Alex sunt de ieri de la ora 17 :30 ...😙😙😙😙😙😙

Link spre comentariu

Draga Bogdy,

 

Te astept oricand doresti si ne putem sincroniza si sper ca vei pleca cu zambetul pe buze de la mine. O zi deosebita! :-)

 

Xx

Eu imi mentin parerea ca domnisoara Bella "fura curent" si ceva nu este in regula...prea e buna, prea e ca la tara, prea e Robert Nita, buna, dar n-o vede nimeni...prea abia a postat anuntul pe data de 5 numai pe nimfomane.com (nu apare in alta parte) si deja tot programul bubuie de rezervari chiar din prima zi, prea nimeni nu scrie nimic concret cu mici exceptii, nu stiu cat de credibile, unul nu are in sange sa detalieze recenziile (alex), iar Sens...sa ma ierte daca-l suspectez pe nedrept! Ma invita oricand doresc si ne sincronizam (pe mine si pe toti, bineinteles, dar cred ca este imposibil sa ne sincronizam...dupa cum spune ea, a castigat intreaga piata a masajului erotic in numai...3 zile, e Fat-Frumos femeia asta :-)))))), dar dupa circa 5 minute are probleme tehnice! :-)) 

 

Va salut si raman circumspect in continuare in ceea ce o priveste...e prea buna, dar prea n-o vede nimeni si e prea ocupata! Weekend placut sa avem...cu ea nu se poate ca-i trebuie odihna si are probleme tehnice acum, saptamana viitoare va avea tactice...nu va stii cu cati mijlocasi sa joace la inchidere! :-)))))

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...