Sari la conținut

Erotism intens pentru barbati adevarati! 0745 295 126 Bella


Postări Recomandate

Cum am promis, aici e al 2-lea set de poze. Pentru ca se apropie sezonul nuntilor, iar burlacii impreuna cu prietenii lor vor fii pusi pe distractie, doresc sa anunt ca merg si la animat la petreceri de burlaci organizate. Mai multe detalii  la telefon.  :ellao O saptamana minunata!:-* Va pup!

bella intradevar esti superbaaaaaaaaa.......

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

1.Locatia – Zona Liberty Mall (peste drum) intr-un bloc se garsoniere. Nu are colega,nu am auzit alte persoane in locatie.

2.Modalitatea de contact (telefon, mess) : am contactat-o telefonic la numarul pe care il promoveaza

3.Detalii : Am ajuns undeva inspre seara (ora 20.00) m-a asteptat imbracata sexi (un capot transparent sub care se ghicea un corp tonifiat). Fata este draguta la fata, zambeste  frumos, ochi caprui parca, cred ca pe la 165 si vreo 55 kg, sanii frumosi nr.3. Am socializat la vreo doua tigari si dupa ce ne-am acomodat unul cu altul cat de cat am trecut la baie in cada cu spuma.Am servit sampanie si am mai fumat vreo doua tigari, avand parte si de o prima parte erotica cu masaj executat cu corpul (foarte senzual). Am trecut apoi in camera unde am avut parte de repriza a doua de masaj erotic. Masajul este foarte incitant, cu sanii, cu fesele, am avut parte si de vestita masare intre clavicula si mandibula (chiar ai impresia ca-ti face sex oral) dupa care am finalizat. Bella este de o veselie contaminanta, ai ce vorbi cu ea, in timpul masajului permite atingeri si se excita natural, fara gemete false. Am stat aproximativ o ora jumate (fara sa socotesc socializarea de la inceput si dusul de la sfarsit).

4.Programul de lucru: cred ca incepe de dimineata de lq ora 10 si pana seara la 21-22, cel mai tarziu.

5.Note :

Locatie 8 – spatioasa,locuri de parcare, baie dotata cu de toate, curat, am scazut 2 puncte pentru zona, incomod de ajuns mai ales pentru mine.

Masaj de relaxare: Nu am incercat, eu ma duc pentru partea erotica

Masaj erotic: 10- Mi-a placut senzualitate si modul in care se joaca cu tensiunea erotica , nu se grabeste sa te termine.

Atitudine 10 - foarte ok atat la telefon cat si la fata locului.

GFE 10 – (daca pentru masaj se poate vorbi de GFE) stie sa se faca placuta, sa te aduca intr-o zona de confort si relaxare astfel incat sa te poti bucura la maxim de erotismul masajului.

6.Tarifare – eu am platit 200 de lei pentru o ora jumate de masaj erotic si companie placuta. Restul optiunilor si tarifelor cred ca sunt cele din anunt.

Concluzie : Am s-o mai vizitez deoarece m-am simtit foarte bine, este mult peste ce poti sa gasesti la saloanele clasice cu mai multe fete (exceptie facand poate Amazonia - cand era in ascensiune).

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

1.Locatia – Zona Liberty Mall (peste drum) intr-un bloc se garsoniere. Nu are colega,nu am auzit alte persoane in locatie.

2.Modalitatea de contact (telefon, mess) : am contactat-o telefonic la numarul pe care il promoveaza

3.Detalii : Am ajuns undeva inspre seara (ora 20.00) m-a asteptat imbracata sexi (un capot transparent sub care se ghicea un corp tonifiat). Fata este draguta la fata, zambeste  frumos, ochi caprui parca, cred ca pe la 165 si vreo 55 kg, sanii frumosi nr.3. Am socializat la vreo doua tigari si dupa ce ne-am acomodat unul cu altul cat de cat am trecut la baie in cada cu spuma.Am servit sampanie si am mai fumat vreo doua tigari, avand parte si de o prima parte erotica cu masaj executat cu corpul (foarte senzual). Am trecut apoi in camera unde am avut parte de repriza a doua de masaj erotic. Masajul este foarte incitant, cu sanii, cu fesele, am avut parte si de vestita masare intre clavicula si mandibula (chiar ai impresia ca-ti face sex oral) dupa care am finalizat. Bella este de o veselie contaminanta, ai ce vorbi cu ea, in timpul masajului permite atingeri si se excita natural, fara gemete false. Am stat aproximativ o ora jumate (fara sa socotesc socializarea de la inceput si dusul de la sfarsit).

4.Programul de lucru: cred ca incepe de dimineata de lq ora 10 si pana seara la 21-22, cel mai tarziu.

5.Note :

Locatie 8 – spatioasa,locuri de parcare, baie dotata cu de toate, curat, am scazut 2 puncte pentru zona, incomod de ajuns mai ales pentru mine.

Masaj de relaxare: Nu am incercat, eu ma duc pentru partea erotica

Masaj erotic: 10- Mi-a placut senzualitate si modul in care se joaca cu tensiunea erotica , nu se grabeste sa te termine.

Atitudine 10 - foarte ok atat la telefon cat si la fata locului.

GFE 10 – (daca pentru masaj se poate vorbi de GFE) stie sa se faca placuta, sa te aduca intr-o zona de confort si relaxare astfel incat sa te poti bucura la maxim de erotismul masajului.

6.Tarifare – eu am platit 200 de lei pentru o ora jumate de masaj erotic si companie placuta. Restul optiunilor si tarifelor cred ca sunt cele din anunt.

Concluzie : Am s-o mai vizitez deoarece m-am simtit foarte bine, este mult peste ce poti sa gasesti la saloanele clasice cu mai multe fete (exceptie facand poate Amazonia - cand era in ascensiune).

Multumesc foarte frumos! Mereu, o placere sa te primesc! Si din partea mea ai un 10 *.  :hug1  :*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Buna ziua dragilor,

 

Vreau doar sa fac un mic anunt, si anume, saptamana aceasta si saptamana viitoare voi lucra o zi cu una pauza, astfel incat sa pot merge la vizionari. Cu putin noroc sper sa gasesc cat de repede alta locuinta. :D 

 

O saptamana minunata tuturor! 

 

XOXO  :hug1  :kiss3

post-202293-0-63603400-1465897661_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Felicitari inca o data primilor clienti ai lunii! Sa claxonati cat mai mult( cine a primit cadou stie la ce ma refer)!  :laugh2  :laugh2  :laugh2 Luna viitoare v a astept iar, cu alte premii, dupa cum v-am obisnuit! O saptamana minunata! 

 

XOXO :hug1  :kiss3

post-202293-0-42906200-1467642841_thumb.jpg

post-202293-0-08479400-1467642852_thumb.jpg

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator
Reputație: 0

Bella Bella ,

 

Rogu-te sa cauti cu succes noua locatie mai la indemina....prin centru....

Pina atunci esti cam inaccesibila...

Dar tot o scumpa si o simpatica ramii , miammm !

 

Succes si numai bine !

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...