Sari la conținut

Erotism intens pentru barbati adevarati! 0745 295 126 Bella


Postări Recomandate

  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Bella Bella ,

 

Rogu-te sa cauti cu succes noua locatie mai la indemina....prin centru....

Pina atunci esti cam inaccesibila...

Dar tot o scumpa si o simpatica ramii , miammm !

 

Succes si numai bine !

Buna! Buna! Exista posibilitatea sa raman si aici. Deocamdata m-am oprit din cautari si in functie de anumiti factori, in august voi stii mai exact daca ma mai mut sau nu. Poate reusesti sa ajungi oricum. Nu sunt chiar asa departe de centru!  :2qm40hg Pana atunci, multi pupici virtuali si o saptamana minunata iti doresc! :*

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Bella cum sa fac sa dau de tine de cate ori am sunat nu te-am gasit  :kiss3 asa ginion sa am eu :blushing2

Buna. Imi pare rau ca nu ai reusit sa ajungi inca pe la mine. De azi intru intr-un ,,mini concediu''. Voi anunta aici cand ma intorc si poate vom reusi si noi sa ne intalnim atunci. Pupici  :kiss3  :kiss3  :kiss3

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Holla! Holla!  :kiss2

De astazi incep iar activitatea. Fiind in continuare in cautarea unei noi locuinte, nu voi lucra toata ziua. In functie de vizionari voi pragrama si sedintele de masaj. Sper sa nu se lase cu suparare. Multumesc de intelegere si va doresc o saptamana minunata!

XOXO :hug1   :kiss2  :kiss2

post-202293-0-15753400-1469431710_thumb.jpg

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Telefon: geo_tandru
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: geo_tandru
  • Oras:bucuresti

Bună, as vrea sa știu dacă te pot găsi săptămâna asta în aceeași locație, Liberty?

Mulțumesc și o zi cat mai buna

Link spre comentariu
  • Telefon: geo_tandru
  • Oras:bucuresti
  • Telefon: geo_tandru
  • Oras:bucuresti

Bună, as vrea sa știu dacă te pot găsi săptămâna asta în aceeași locație, Liberty?

Mulțumesc și o zi cat mai buna

Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Bună, as vrea sa știu dacă te pot găsi săptămâna asta în aceeași locație, Liberty?

Mulțumesc și o zi cat mai buna

Buna. Luna aceasta voi sta tot aici, iar de luna viitoare ne vom vedea la noua locatie. Voi reveni cu mai multe detalii. O zi frumoasa! :kiss3

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Hola! Hola! 

 

Vreau sa ii felicit pe primii norocosi ai lunii, care vor avea de acum 5 femei in plus in casa, asteptandu-i la racoare! :laugh2  :laugh2  :laugh2

Luna aceasta ne vedem tot la locatia de langa Liberty Center, iar de luna viitoare, vin schimbarile, care urmeaza sa le anunt in saptamanile urmatoare. 

 

Pupici cu sclipici simpaticilor!  :kiss3  :kiss3  :kiss3

post-202293-0-18381300-1470303580_thumb.jpg

  • Like 4
Link spre comentariu

Va salut,

 

Am fost convins de prestatia Bellei sa-mi impartasesc gandurile cu voi.

Actiunea s-a petrecut saptamana trecuta, sunat insa nu mi-a raspuns, ulterior revenind Bella cu sms.Am aranjat intalnirea prin sms, avand noroc ca la ora 15 i s-a anulat o intalnire.Zis si facut la ora 15 sunt prezent la usa domnisoarei,tot in zona Liberty sunt intampinat destul de vesel caracteristic ei imbracata corespunzator, sanii la vedere, tocuri etc.

Cu Bella ma simt ca si cu o fosta iubita, este foarte lipcioasa si foarte pupacioasa, optez pt 1 ora cu 2 finalizari, insa a doua finalizare nu a mai fost posibila :)))

Sesiunea a debutat fara dush fara nimic, ne-au luat dracii pe amandoi, sarutandu-ne nebuneste.Atmosfera s-a incins implicit si noi, iar de aici fata incepe sa-si puna tehnicile prin care sa finalizezi in aplicare.Nu te mai intereseaza masaj nu te mai intereseaza nimic, daca te lasi purtat de val si pe mana ei, faci cea mai buna alegere.Este incredibil ce senzatii iti ofera, ai impresia ca iti face oral insa ti-o prinde intre gat si ti-o freaca pana te zapacesti de tot.Imposibil sa pot rezista sa nu o gust, pasarica fara mirosuri, curata si ingrijita.iar de aici pana la a finaliza a fost un pas extrem de mic, pur si simplu nu ammai rezistat.Mers la dush, m am intors unde am stat putin la vorba, cu gandul sa incercam si repriza a doua insa eram "mort".

Concluzie sunt a treia oara la Bella si cu siguranta voi mai revenii.

In final doresc sa acord si notele actiunii:

 

9 Aspect

10 Igiena

10 FK

9 Locatie dau nota aceasta din cauza lipsei aerului contitionat, te incingi de te iau dracii

 

Cadou 150 ron /2 fin

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest

Va salut,

 

Am fost convins de prestatia Bellei sa-mi impartasesc gandurile cu voi.

Actiunea s-a petrecut saptamana trecuta, sunat insa nu mi-a raspuns, ulterior revenind Bella cu sms.Am aranjat intalnirea prin sms, avand noroc ca la ora 15 i s-a anulat o intalnire.Zis si facut la ora 15 sunt prezent la usa domnisoarei,tot in zona Liberty sunt intampinat destul de vesel caracteristic ei imbracata corespunzator, sanii la vedere, tocuri etc.

Cu Bella ma simt ca si cu o fosta iubita, este foarte lipcioasa si foarte pupacioasa, optez pt 1 ora cu 2 finalizari, insa a doua finalizare nu a mai fost posibila :)))

Sesiunea a debutat fara dush fara nimic, ne-au luat dracii pe amandoi, sarutandu-ne nebuneste.Atmosfera s-a incins implicit si noi, iar de aici fata incepe sa-si puna tehnicile prin care sa finalizezi in aplicare.Nu te mai intereseaza masaj nu te mai intereseaza nimic, daca te lasi purtat de val si pe mana ei, faci cea mai buna alegere.Este incredibil ce senzatii iti ofera, ai impresia ca iti face oral insa ti-o prinde intre gat si ti-o freaca pana te zapacesti de tot.Imposibil sa pot rezista sa nu o gust, pasarica fara mirosuri, curata si ingrijita.iar de aici pana la a finaliza a fost un pas extrem de mic, pur si simplu nu ammai rezistat.Mers la dush, m am intors unde am stat putin la vorba, cu gandul sa incercam si repriza a doua insa eram "mort".

Concluzie sunt a treia oara la Bella si cu siguranta voi mai revenii.

In final doresc sa acord si notele actiunii:

 

9 Aspect

10 Igiena

10 FK

9 Locatie dau nota aceasta din cauza lipsei aerului contitionat, te incingi de te iau dracii

 

Cadou 150 ron /2 fin

Multumesc  pentru cuvintele frumoase! Mereu este o placere sa te revad. Esti un simpatic si un domn. Pupici multi  :hug1  :kiss3  :kiss3  :kiss3

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...