Sari la conținut

stie cineva ceva prin ramnicu sarat?


Postări Recomandate

  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Daca ai pune si un link cu apartamente in regim hotelier(ca eu nu am gasit), v-as fi facut eu o vizita.Dar nu am gasit nimic regim hotelier acolo

sunt 2 pe unde mai vin razlete cate o dameza de pe mai stiu eu unde dar nu cred ca ti-ai dat interesu s-au mai bine zis nu ai avut cerinte pe acest micut oras

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

sunt 2 pe unde mai vin razlete cate o dameza de pe mai stiu eu unde dar nu cred ca ti-ai dat interesu s-au mai bine zis nu ai avut cerinte pe acest micut oras

Crede-ma ca iti spun cu toata sinceritatea ca am o agenda destul de incarcata cu persoane din rm sarat, care au venit la mine la buzau.As veni cu draga inima si la voi in oras, dar nu am gasit nimic la cautari pe net apart particulare ca regim hotelier.

 

Sa inteleg ca nu as fi binevenita de te-ai exprimat asa?

Link spre comentariu
  • Oras:buzau
  • Oras:buzau

Crede-ma ca iti spun cu toata sinceritatea ca am o agenda destul de incarcata cu persoane din rm sarat, care au venit la mine la buzau.As veni cu draga inima si la voi in oras, dar nu am gasit nimic la cautari pe net apart particulare ca regim hotelier.

 

Sa inteleg ca nu as fi binevenita de te-ai exprimat asa?

doamne fereste cum sa nu vreau sa fii la mn in oras..ar fi foarte ok ca si asa stau foarte prost cu timpu liber..as fi un fidel client de-al tau 

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

doamne fereste cum sa nu vreau sa fii la mn in oras..ar fi foarte ok ca si asa stau foarte prost cu timpu liber..as fi un fidel client de-al tau 

Pai tu fiind localnic poate ma ajuti cu un link cu ceva regim hotelier.Eu o sa mai caut pe net, dar daca nu gasesc nimic public e cam greu

Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Oferta asta am vazut-o si eu dar in una din pozele snuntului arata holul cu mai multe usi,seamana cu holul unui hotel. O sa dau tel sa intreb. Ms mult

asta este singura oferta care am gasit-o,deci este o zona foarte saraca la capitolul regim hotelier!

 Mai poti incerca sa gasesti o pensiune ceva...

Link spre comentariu
  • Oras:Braila
  • Oras:Braila

asta este singura oferta care am gasit-o,deci este o zona foarte saraca la capitolul regim hotelier!

 Mai poti incerca sa gasesti o pensiune ceva...

Am vazut ca nu sunt oferte. E cam greu in pensiune sau hotel ca nu toti iti perit vizite si ca sa staau sa justific mereu vizita bate la ochi.Voi vedea, poate totusi voi gasi ceva

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...