Sari la conținut

0751937727 Blonda seducatoare


Vizitator gfe-finder

Postări Recomandate

  • Oras:cluj
  • Oras:cluj

Dragi tovarasi si prieteni,nu sariti calul...asa s-au stricat multe fete si de top din alte orase.Colegii de acolo din marele extaz de inceput au sarit cu laudele si lingusirile,fetele au inceput sa se infumureze,si calitatea serviciilor le-a scazut,preturile  in schimb,au urcat...si dusa a fost! Am vazut asta des pe forumul din alte orase mari,cu fete de top.Asadar,nu sariti calul,ca stricati atitudinea fetei.Lasati-o,asa cum e...deocamdata,la raportul pret-calitate e oferta foarte buna pt B-M,daca isi imbunatateste serviciile,vom vedea mai incolo:)

aici ai dreptate mai ales in cluj una diva anita sia traso cu moderatorul si acum face pizda mare la orice comenteaza cum face ea si ce face la 'sedinte' ca sa dau un exemplu injura aia de parca e siteul lui masa

Link spre comentariu

Buna dragii mei..Am revenit si ma bucur sa aud ca mi-ati simtit lipsa..in caz k doriti sa ma contactati ceea ce mi-ar face o deosebita placere noul meu nr de tel este 0746416976..

Daca tot ai intrat pe forum, te rugam posteaza serviciile si preturile din oferta ta. 

Link spre comentariu
  • Oras:France
  • Oras:France

Unforgottable experience with Clara ! She was like my girl friend, very cute face, eyes, lips and body, nice attitude, lots of love....She's very patient and took care about me very carefully ! I have to go back quickly lol ! Best regards

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...