Sari la conținut

A FOST CINEVA?Matură, plinuţă, discreţie, igienă. Tel. 0769.788.290


Postări Recomandate

  • Oras:Craiova
  • Oras:Craiova

mai lucrezi? tarife, servicii poti  spune?

 Da lucrez,se face oral si normal 50 oral 50 normal 70 combinate (protejate) , 60 oral neprotejat cu finalizare orala, nu fac inghitire, iar combinatul cu oralul neoprotejat este 80 , ora 150 cate finalizare se pot, se accepta limbi , 69

  • Minus 1
Link spre comentariu

Pentru ca astazi am avut un episod mai neplacut cu un domn care se prezinta la usa si fara sa intre  foarte suparat spune ca nu sunt eu cea din poze ca sa rasune bine pe toata scara blocului , il invit politicos inauntru pt ca eu eram dupa usa mi se vedea decat capul fiind imbracata sumar ca sa se convinga si sa numai faca  galagie pe scara, nu a vrut plecand bombanind pe scari ca sa mai aiba vecinii ce auzii, Asa ca  am facut cateva poze in graba imi cer scuze de calitate dar promit ca vin cu unele mai bune... trebuie sa gasesc fotograf

post-193368-0-65357600-1485618863_thumb.jpg

post-193368-0-59031300-1485618883_thumb.jpg

post-193368-0-41632700-1485618899_thumb.jpg

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Unde se poate finaliza?ai mai slabit?

Sunt aceeasi ca intotdeauna , cu toate ca astazi am fost vizitata de un domn care vroia sa fiu mai batrana :laugh2 .. iar finalizarea la oralul neprotejat se face  si orala iar la nomal in prezervativ

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Sunt aceeasi ca intotdeauna , cu toate ca astazi am fost vizitata de un domn care vroia sa fiu mai batrana :laugh2 .. iar finalizarea la oralul neprotejat se face  si orala iar la nomal in prezervativ

dus impreuna faci?

Link spre comentariu

E prea grasă fraților ,nu merita banii

Da sunt grasa iar pentru tine care nu iti plac femeile corpolente posibil sa nu merit banii dar nici nu as vrea sa am un client care nu ii place de mine . De aceea te sfatuiesc sa te uiti la topicurile colegelor mele care sunt pe placul tau, si eu sa am clientii mei care apreciaza cum arat . te pup si iti doresc numai experiente placute

  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...