Sari la conținut

Postări Recomandate

  • pisicuts a resetat ca important acest topic
  • Membru Premium
  • Oras:București
  • Oras:București

O adevarata Lady. Frumoasa și cu mult bun simt! Multumesc pentru momentele deosebite petrecute alături de tine 🥰

  • Inimioara 1

Chelaru Adriana

Cont: RO19 BRDE 240S V524 5912 2400

Susținere financiara RAIMONDA - IASI

Link spre comentariu
  • Telefon: 0726851678
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0726851678
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Buna ! Azi sunt disponibila pana la ora 21 atat singurica cat si in 3 cu colega mea Lory. 

Oferta pt sex in 3 :

200 lei finalizarea si 400 lei ora !  100 extra show lesbi.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0726851678
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0726851678
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Buna ! Azi sunt disponibila pana la ora 21 atat singurica cat si in 3 cu colega mea Lory. 

Oferta pt sex in 3 :

200 lei finalizarea si 400 lei ora !  100 extra show lesbi

Link spre comentariu
  • Telefon: 0726851678
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0726851678
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila

Buna ! Azi sunt disponibila pana la ora 21 atat singurica cat si in 3 cu colega mea Lory. 

Oferta pt sex in 3 :

200 lei finalizarea si 400 lei ora !  100 extra show lesbi

Link spre comentariu

  • Membru Premium

Zicea că urmează să se retragă, dar că mai amână câteva luni. Nu știu dacă asta a fost sau mai revine. Eu las o recenzie, just in case.

Mie îmi place din următoarele motive:

- este înaltă și suplă

- are păr negru, drept, frumos. Din păcate nu stă cu el desfăcut când se apucă de treabă, îl prinde să nu o încurce și iese ceva care nu e prea arătos. Păcat de el.

- are lenjerii sexy, negre, wetlook, dar le scoate repede când se apucă de treabă

- pantofi cu platformă și tocuri înalte, arată super pe ele, dar le dă repede jos când… Ați prins ideea. Totuşi, și le-a pus înapoi, după ce i-am spus că-mi plac.

- la față e ca o doamnă sobră, nu prea zâmbește. Dar e ok pentru mine.

Nu prea creează vreo iluzie deosebită, e mai directă și sinceră. Face treabă. Prima oară când am fost am futut în mai multe poziții, chiar a fost foarte bine. M-am lungit, cum mai fac eu, și n-am mai finalizat, dar mi-a plăcut. Nu are artificii de genul, “ce-mi place cum mă fuți, Făt Frumos", însă nu te deranjează, nu-ți strică cheful. Dar trebuie să vii cu el de acasă.

Continui:

- e disponibilă și în week-end, până mai târziu (deși câteodată pleacă mai devreme)

- anunță aici când este, răspunde pe WhatsApp, lucrurile sunt clare și simple

- tarif rezonabil

- locație centrală, la îndemână

A doua oară când am fost, am terminat relativ repede, în misionar. Nu știu de ce, s-a nimerit ceva și m-a dat gata. Fiindcă luasem o oră am întrebat-o dacă încercăm și al doilea număr. A zis "bine", a început să-mi facă oral, dar, după cum ziceam, fără prea mari artificii, eram și pe spate, cu ea în lateral, nu era cea mai bună poziție pentru mine, așa că nu prea mi se ridica. Iar ea nu credea că se mai poate. M-am lăsat și eu păgubaș, deși aș fi putut să zic să schimbăm poziția. Dar, mă rog, eram deja satisfăcut, nu am mai insistat.

Dacă revine, probabil mă mai duc.

250/h

  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...