Sari la conținut

Postări Recomandate

  • Oras:Romania
  • Oras:Romania

Salutare fratilor!

Dornic sa ma relaxez weekend-ul asta alaturi de o domnisoara de pe nimfomane, am ales-o pe Adriana ptr ca citisem pe topic si am vazut ca a revenit printre noi. Caprioara m-a asteptat pe tocuri, imbracata intr-un body negru, piele alba si fina, o priveliște sexy, aviz amatorilor de fete skinny, e ceea ce trebuie. In momentul in care am zarit-o, am avut o crestere instanta de puls.

Actiunea a debutat cu sarutari pe corp din partea ei, urmata de un oral deep (protejat la alegerea mea) si am finalizat in pozitia capra in care am pompat soft, cu ceva emotii din partea amandurora sa nu se rupa prezervativul. In timpul actiunii te instiga sa o futi, lucru care mi-a placut enorm! 

Adriana este o femeie frumusica la fata, are sani mici, craci lungi, funduleț micut, nu i-ar strica câteva kg în plus care după părerea mea le-ar depune fix acolo unde trebuie.

Locatia este aproape de rond Alba Iulia și dupa cum bine știți, împarte un apartament mare si curat cu colega ei Loredana.

Evident subiectiva recenzia mea deoarece gusturile nu se discuta, dupa parerea mea fata e umila, nu doreste sa te deranjeze cu ceva, se implica si face tot ca sa pleci multumit!

Concluzia trasa de mine în urma vizitei la Adriana este ca, raportul calitate preț este unul bun și accesibil orcarui buzunar. 

Ciocane tari!

  • Like 1
  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Los Angeles
  • Oras:Los Angeles
La 03.10.2022 la 18:29, adriana slim a spus:

 

Le-am trecut in prima postare, ca sa fie usor de gasit si sa nu fie confuzii. 

O mica remarca…daca in 2016 aveai 35 ani, acum ar fi 41 ani nu?

 

  •  

Buna. Sunt Adriana, am 35 ani. Bruneta, inalta, slaba, 172cm, 52kg, sani micuti.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0726851678
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0726851678
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 1 oră, laury a spus:

O mica remarca…daca in 2016 aveai 35 ani, acum ar fi 41 ani nu?

 

 

  •  

Buna. Sunt Adriana, am 35 ani. Bruneta, inalta, slaba, 172cm, 52kg, sani micuti.

 

La 04.10.2022 la 12:20, adriana slim a spus:

Buna. Am 35 ani.

Prima postare a topicului a fost modificata si actualizata, de la varsta, servicii, preturi,  facand abstractie de momentul in care a fost deschis topicul, tocmai pt a nu sta sa rasfoiesti paginile pt a gasi aceste informatii .

Buna. Fix cu o pagina in urma am raspuns la intrebarea asta! Prima postare este modificata, dovada consta in toate detaliile care se regasesc in recenziile din 2016. In prima postare scrie Blv Unirii, in recenziile de atunci scrie ca eram in Lahovari, pretul era 200 acum 6 ani, in prezent 250. Daca iar lipsesc si revin, iar voi modifica prima postare. Daca lipsesc 2 ani, modific prima postare si scriu 37 ani, nu inseamna ca aveam 37 de ani in 2016. 

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0726851678
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0726851678
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 2 ore, laury a spus:

O mica remarca…daca in 2016 aveai 35 ani, acum ar fi 41 ani nu?

 

 

  •  

Buna. Sunt Adriana, am 35 ani. Bruneta, inalta, slaba, 172cm, 52kg, sani micuti.

Si alt aspect, ca nu merge sa dau editare .

Scrie 7 aprilie 2016, pt ca atunci a fost deschis topicul. Chiar daca eu modific prima postare , tot 7 aprilie 2016 va aparea si peste 10 ani,  nu o sa scrie 1 septembrie 2022, ca doar nu poti modifica data cand a fost facut topicul in sine.

  • Inimioara 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucharest
  • Oras:Bucharest
2 hours ago, adriana slim said:

Si alt aspect, ca nu merge sa dau editare .

Scrie 7 aprilie 2016, pt ca atunci a fost deschis topicul. Chiar daca eu modific prima postare , tot 7 aprilie 2016 va aparea si peste 10 ani,  nu o sa scrie 1 septembrie 2022, ca doar nu poti modifica data cand a fost facut topicul in sine.

De aici concluzia ca ... ce mai bine mai pui niste poze noi. Multumim.

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Ieri mi-am făcut puțin nervul și am vizitat două fete în decurs de 1h30, sunt relativ aproape una de alta ca locație, prima a fost Adriana în locația de lângă Ucecom. Stabilit programea cu o zi înainte, confirmare cu câteva ore în ziua respectiva, Adriana e o femeie înaltă, subțire, cam la 35 de ani, cu sânii micuti, un fund frumos care ieși în evidenta din talia ei de gazela. M-a primit îmbrăcată cu o fustita și top de plasă, urcata pe niște tocuri ce o făceau cu un cap peste mine, eu având 1,76,le a dat repede jos sa fim la același nivel. 

Am beneficiat de un oral, ok, umed cu multa atenție la sateliți, umed cum îmi place mie, dar fără deep, plus serviciul pentru care venisem setat, un anilingus de zile mari, foarte intens, umed și de durată. Am finalizat pe sânii, deși zice ca oferă finalizare pe gură, este de fapt pe corp, aici un mic minus, dar nu m a deranjat, am beneficiat și de un mic masaj de relaxare, cam slăbuț ce este drept, îl face sa fie făcut, la normal am schimbat câteva poziții, are o pasarica foarte mica, frumoasă și strâmtă ce se simte foarte bine. Ce este puțin deranjant, cei doi papagali foarte drăguți ce fac niște zgomote care te sperie puțin când ești concentrat la altceva, cred ca ar sta mai bine pe hol. În rest este foarte amabilă, apartamentul este ok, cu baia dotată cu ce trebuie, în timpul vizitei nici nu i am simțit prezenta colegei Lory, pe care voiam sa o salut, deci discreție maxima. 

Tarif, 300 o ora, de revenit pe viitor, poate pentru anilingusul de senzație. 

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Am fost si eu ieri spre seara pe la Adriana (am plecat putin mai devreme de la munca ca sa nu prind aglomeratia). Recunosc ca am avut anumire retineri dupa ce am vazut discutia de mai sus din care reiesa ca Adriana ar fi sters o recenzie dar ma hotarasem deja sa merg inainte de asta si am zis sa risc oricum. Si bine am facut dupa cum veti vedea in randurile urmatoare.

Programare 10: facuta usor, fara probleme si onorata la timp ( ba chiar am ajuns cu 20 de minute mi devreme si m-a primit oricum).

Locatia 10: este situata pe langa Naturalia deci e usor de ajuns pentru majoritatea. Mentionez ca nu sunt foarte pretentios la cum arata apartamentul in afara de partea cu igiena unde totul a fost impecabil (inclusiv ea).

Aspect 8: pentru mine nota 8 este o nota buna ce inseamna "atractiva". Pentru fata i-as da nota 7, este draguta dar nu are nimic special si este singurul loc unde se vede putin varsta(oricum partea asta e foarte subiectiva). Pentru corp ii dau nota 9. Este inalta, fit dar nu prea slaba, cu sani micuti, draguti si fermi si un fund de milioane. Pielea este incredibil de fina, nu exagerez cand spun ca se simte ca la o fata de 20 de ani. Per total cand vine vorba de corp fata asta a castigat loteria genetica; singurul motiv pentru care nu i-am dat 10 este pentru ca prefer fetele mai scunde.

Oral 9: foarte bine facut cu atentie in zonele adiacente. Singurul minus este ca nu face CIM.

Normal 10: nu inseamna ca a fost perfect (perfect este doar uneori cu iubita), dar nu am ce sa ii reprosez: diferite pozitii fara niciun fel de graba si foarte implicata.

GFE 10: a fost excelent (din nou, nu o sa fie niciodata ca cu prietenea dar a fost cam cat de bine se putea in circumstantele date). Atitudinea super ok, calda si inainte dar si in timpul sexului, sarutari, imbratisari, mangaieri incontinuu.

Nota finala 9,5: Am stat o ora si am facut o singura finalizare mai lunga(asa fac de obicei). O sa revin cu siguranta. Vreau sa o cunosc si pe colega ei si daca este macar pe aproape cu Adriana o sa incerc si un threesome.

  • Like 3
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0726851678
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0726851678
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 3 ore, daniel2012 a spus:

Buna. In versiunea standard (alone), sunt aceleasi preturi la servicii ca la Lory? 100/200 o,n?

Buna. Pretul meu este 150 lei pt 30 min, 250 ora. Iar in 3 , pretul este 200 lei 30 min, 400 ora. Show lesbi este extra 100. Pretul in 3 este la oferta, fiind si cel mai bun pret la momentul actual de pe forum.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Nicaieri
  • Oras:Nicaieri

Salutare,

Am fost ieri in vizită la Adriana și m-am gândit să scriu cateva randuri si sa va zic cum a fost.

Am contact-o pe whats app și am stabilit programarea destul de usor, comunicarea destul de bună. 

Locație pe Bd. Unirii in apropiere de rond. Apartament mare, dotat cu tot ce trebuie si totul curat. Am gasit cu usurinta loc de parcare.

Adriana arata ca in poze, este o bruneta inalta, corp slim, plăcută la față, craci lungi și fund mișto. Un punct minus pentru sanii care ii lipsesc. Nu i-ar strica niste silicoane. 

După igienizare am început acțiunea cu un ON destul de bun urmat de câteva săruturi pe corp, după care am continuat cu un LOT care s-a simtit ok, unde am și finalizat. Ce sa ii faci daca nu-s G.Bravo. :)) Spre final am mai socializat putin, a urmat un duș rapid și al plecat spre job.

Note:

Locație - 9

Adriana - 8

ON - 8.5

NP - 8,5

Igiena - 10

Halat: 150lei/30 minute

De revenit!

  • Like 2
  • Inimioara 2
Link spre comentariu

Salutare, 

Am vizitat de curând duo-ul Adriana-Lory și revin cu o scurta recenzie. 

Programarea - făcută pe WhatsApp foarte ușor cu Lory. Respectata la minut. 

Ajuns în locație mă așteptau ambele echipate și pe tocuri. Făcut cunoștință cu Ariana - pe Lory o știam - m-am cerut la o igienizare rapidă, fiind dușat de acasă. 

Întors în camera de acțiune am început cu un ON din partea Adrianei în timp ce Lory mă săruta, după care Lory a trecu la aparat în timp ce returnam Adrianei oralul. Schimbat câteva poziții și finalizat. 

Igienizat din nou și plecat mulțumit. 

Note:

Programare: 10

Locatie: 8,5

Fete: 8

ON: 8,5

NP: 8,5

Igiena: 10

Cadou 200/30 min. Dtd

Concluzie: Aș repeta experienta! 

  • Like 1
  • Inimioara 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0726851678
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
  • Telefon: 0726851678
  • Oras:Bucuresti
  • Disponibila
Acum 1 minut, snake1127 a spus:

La single e 150 și duo 200 / fin?🤔🤔

Da, eu singurica pretul pt 1 fin este 150 si in 3 cu colega mea este 200. De aceea se numeste oferta, caci real este oferta pt varianta in 3 !🙂

Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti
Acum 4 minute, adriana slim a spus:

Da, eu singurica pretul pt 1 fin este 150 si in 3 cu colega mea este 200. De aceea se numeste oferta, caci real este oferta pt varianta in 3 !🙂

Nu ma bag la 2 odată ca n-am experiența necesară 😂, aleg doar single 

  • Haha 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...