Sari la conținut

LARISSSA 0768601405


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Bah Brett, după pasiunea ce-o stârnise Amelia in tine eu te imvidiam crezând că debordezi de imaginație! Tare m-am înșelat. Hai sa îți explice fata, adică eu, cum stau lucrurile. Eu zic "limonadă" . Unii aud doar "zeama de lămâie". Ăștia-s ăi mai boring dintre toți. Mai exista o categorie ( slava cerului ptr ei 9 care vad " sucul de la o lamaie, in care adaugi coaja rasa de la jum de lime, jum portocala și jum de lămâie, apoi fresh dintr-o jum de portocală și jum de lime, adaugi apa și gheață după pofta inimii și tot după bunul plac sirop de zahăr " Și mai sunt unii care , doar așa, pour l'amour de l'art, la toate ingredientele de mai sus plusează și cu un strop de sirop de pepene sau coacăze.

Mai trebuie sa explic care categorie face din futut o arta ai care sunt sătui de laba?

O zi minunata sa avem , fiecare după cum și-o vrea!

:laugh2  :laugh2  :laugh2  Subiectul meu preferat ....licorile !!!

Link spre comentariu
Vizitator guru_
Reputație: 0

Bah Brett, după pasiunea ce-o stârnise Amelia in tine eu te imvidiam crezând că debordezi de imaginație! Tare m-am înșelat. Hai sa îți explice fata, adică eu, cum stau lucrurile. Eu zic "limonadă" . Unii aud doar "zeama de lămâie". Ăștia-s ăi mai boring dintre toți. Mai exista o categorie ( slava cerului ptr ei 9 care vad " sucul de la o lamaie, in care adaugi coaja rasa de la jum de lime, jum portocala și jum de lămâie, apoi fresh dintr-o jum de portocală și jum de lime, adaugi apa și gheață după pofta inimii și tot după bunul plac sirop de zahăr " Și mai sunt unii care , doar așa, pour l'amour de l'art, la toate ingredientele de mai sus plusează și cu un strop de sirop de pepene sau coacăze.

Mai trebuie sa explic care categorie face din futut o arta ai care sunt sătui de laba?

O zi minunata sa avem , fiecare după cum și-o vrea!

Îmi permit sa te contrazic oleaca... mai sunt unii, și mai îndrăzneți, ce pun o picătura de urina dintr-o pizda zemoasa.
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Daca încheiam cu 'fill in the blanks by choice" și tot nu primeam așa bobârnace in punctul G că răspunsul tău și al lui Nea Fanel. :) De-aia va iubesc mah pe unii, că "noi gândim la fel/simțim la fel".

Hai, va pupa fata, că sunt acasă și-mi dați foc aiurea .

( NU sunt disponibila, doar am uitat sa dezactivez repostarea automate de pe publi).

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Maine esti la birou?

 

depinde ce numesti tu  birou.Ce inseamna birou pentru o vanzatoare de placeri carnale??

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Iar nu ai loc de mine, @valens? Daca vezi că te ignor, vezi-ti mah de drumul tau care prin definiție nu se intersectează cu al meu.

Dar că sa nu ai dracu' iar insomnii din cauza mea, o să îți răspund. Birou numim-eu și DOMNII care ma vizitează-apartamentul unde ne futem.Si o facem ptr că astfel conversația telefonică poate fi purtata chiar și într-un loc public și ptr că NE PERMITEM sa discutam așa (pe înțelesul tau, nu pare deloc ciudat ca eu sa spun "ajung la birou la 09.30" sau ei să întrebe "la cat va găsesc la birou?". Da' ce căcat zic eu "pe înțelesul tau" , tu nu o sa pricepi unele chestii in vecii vecilor! ).

Cavad'oro, ai PM.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Iar nu ai loc de mine, @valens? Daca vezi că te ignor, vezi-ti mah de drumul tau care prin definiție nu se intersectează cu al meu.

Dar că sa nu ai dracu' iar insomnii din cauza mea, o să îți răspund. Birou numim-eu și DOMNII care ma vizitează-apartamentul unde ne futem.Si o facem ptr că astfel conversația telefonică poate fi purtata chiar și într-un loc public și ptr că NE PERMITEM sa discutam așa (pe înțelesul tau, nu pare deloc ciudat ca eu sa spun "ajung la birou la 09.30" sau ei să întrebe "la cat va găsesc la birou?". Da' ce căcat zic eu "pe înțelesul tau" , tu nu o sa pricepi unele chestii in vecii vecilor! ).

Cavad'oro, ai PM.

 

esti fumata ? tot ma confunzi cu unul cu altul?chiar asa te-a marcat un user VALENS?nu esti capabila sa treci mai  departre!! ללכת עם אלוהים!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

chiar asa te-a marcat un user VALENS?nu esti capabila sa treci mai  departe

Ai un singur mare defect! Ești inconfundabil.

Și ai acum un mare noroc :m-am trezit foarte bine dispusa. Dar nu îți promit că se va întâmpla în fiecare zi , la un moment dat nu o sa mai fiu la fel de drăgălașă și am să te iau la foarte mari draci. Și nu aici, ci în real life , pentru că în prostia ta (ca si pshihopatul, de altfel ) , in momentul in care v-ați băgat nasul în viața mea privata , m-ați dezlegat pe mine de blestemul discreției și mi-ați dat voie sa amestec și eu castroanele. Mă repet, pe intuesul tau, fac un rezumat :ești prea simplu ca sa nu sari in ochi indiferent de nick-name și nu se știe niciodată cum dam nas in nas pe la vreun bazin de înot. Have a Nice dau, You moron!

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Ai un singur mare defect! Ești inconfundabil.

Și ai acum un mare noroc :m-am trezit foarte bine dispusa. Dar nu îți promit că se va întâmpla în fiecare zi , la un moment dat nu o sa mai fiu la fel de drăgălașă și am să te iau la foarte mari draci. Și nu aici, ci în real life , pentru că în prostia ta (ca si pshihopatul, de altfel ) , in momentul in care v-ați băgat nasul în viața mea privata , m-ați dezlegat pe mine de blestemul discreției și mi-ați dat voie sa amestec și eu castroanele. Mă repet, pe intuesul tau, fac un rezumat :ești prea simplu ca sa nu sari in ochi indiferent de nick-name și nu se știe niciodată cum dam nas in nas pe la vreun bazin de înot. Have a Nice dau, You moron!

 

adpm, esti .......!! ai vrut sa zici ceva in engleza,dar nu ti-a reusit.O zi buna si tie dobitoaco!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

E bine că m-am făcut înțeleasă și ai prins esențialul,(VIRGULĂ !!!!) , You Moron!

Link spre comentariu
Vizitator cavadoro
Reputație: 0

Este plin de labari frustrati pe aici

Ai dreptate! Unii de pe acisilea inca nu au aflat ca sexu l se face in minim doi.Laba nu este sex,unii o fac si zic ca au futut!
  • Like 4
Link spre comentariu
  • Oras://
  • Oras://

Bah Brett, după pasiunea ce-o stârnise Amelia in tine eu te imvidiam crezând că debordezi de imaginație! Tare m-am înșelat. Hai sa îți explice fata, adică eu, cum stau lucrurile. Eu zic "limonadă" . Unii aud doar "zeama de lămâie". Ăștia-s ăi mai boring dintre toți. Mai exista o categorie ( slava cerului ptr ei 9 care vad " sucul de la o lamaie, in care adaugi coaja rasa de la jum de lime, jum portocala și jum de lămâie, apoi fresh dintr-o jum de portocală și jum de lime, adaugi apa și gheață după pofta inimii și tot după bunul plac sirop de zahăr " Și mai sunt unii care , doar așa, pour l'amour de l'art, la toate ingredientele de mai sus plusează și cu un strop de sirop de pepene sau coacăze.

Mai trebuie sa explic care categorie face din futut o arta ai care sunt sătui de laba?

O zi minunata sa avem , fiecare după cum și-o vrea!

 

Ai incercat sa te dai artista, numai ca ai pierdut din vedere subiectul; mult, stufos si prost

poate la a 2-a incercare iti iese.

pana atunci ia zi cum iti place sa stai in timp ce "vorbesti"

  • Like 2
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Ai incercat sa te dai artista, numai ca ai pierdut din vedere subiectul; mult, stufos si prost

poate la a 2-a incercare iti iese.

pana atunci ia zi cum iti place sa stai in timp ce "vorbesti"

Stau cum vrea poola ăluia de mă invită la un "dialog " incitant .

Iar nu ai prins ideea, nu ?

Don't worry, am zis drăguț și de bine. Nu ptr tine, că tu pari genul mai "nevorbaret" cu tente de "vorbe goale'

 

Zi frumoasă tuturor, mă găsiți de pe la 14.30 până la 19.00.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras://
  • Oras://

Stau cum vrea poola ăluia de mă invită la un "dialog " incitant .

Iar nu ai prins ideea, nu ?

Don't worry, am zis drăguț și de bine. Nu ptr tine, că tu pari genul mai "nevorbaret" cu tente de "vorbe goale'

 

Zi frumoasă tuturor, mă găsiți de pe la 14.30 până la 19.00.

 

Astea rele de gura is bune de pula

  • Like 1
  • Minus 12
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Hello, lume !

Astăzi mă găsiți până la 17.00.

Link spre comentariu
Vizitator guru_
Reputație: 0

Zici ca ești bugetară. Numai program de birou ai. Mai pe noapte când intra ăla negru in noi și avem chef de exorcizare, nu te găsește nimeni.

  • Like 1
Link spre comentariu

Vizitator cavadoro
Reputație: 0

Zici ca ești bugetară. Numai program de birou ai. Mai pe noapte când intra ăla negru in noi și avem chef de exorcizare, nu te găsește nimeni.

E mititica fata si se teme de intuneric!
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...