Sari la conținut

LARISSSA 0768601405


Postări Recomandate

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Discuția despre poze am purtat-o de 148044 de ori, cu 389427 de persoane , in 95489 de feluri. O sintetizez : in atata amat de vreme nu m-am schimbat fizic DELOC, asa ca si in dimineața asta arat fix ca in pozele postate acu' două luni .

 

Raman acasa pana dupa Sărbători.asa ca ma găsiți pe Soveja si azi si mâine.

Spor!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Larissa, dar un program nocturn pt.vechea ta cunoștință, "leneșul"", nu ai ?

Scrie-mi pe wtsapp.
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Larissoooo ramasese sa ne auzim la un telefon dar daca sunt batran...am uitat. Poti sa ma suni seara asta la orice ora ;)

Hai spor ;)

Tu moș, eu baba! Daca era vorba de vreun complot, pierea Terra cu totul in baza noastră!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Recapitulare :

Eu sunt Larisa (Larisssa ,de fapt,ca userul Larisa era luat si ,intr-o criza de imaginatie,am adaugat cate un 's' pana mi-a fost acceptat userul).

Sunt o femeie de 34 de ani si sunt departe de a fi vreo bomba sexy(sau alte chestii d'astea explozibile). Daca speri sa ai prima finalizare cand ,deschizându-ti usa, te pleznesc cu sanii peste faţă....regret,te voi dezamagi. Acum,nici sa nu credeți ca sunt vreo sluta de tre' sa imi pui punga pe fata ! Sunt o femeie normala ,inalta (1,74 m) si slaba( 58de kg). Am cracii lungi si asta ma salveaza ! Ba nu, mai salvator de atat e faptul ca ,desi am sânii mici,am sfarcuri mișto,deci e bine!

 

Ofer servicii de companie intima ,ceea ce inseamna ca nu imi doresc sa vii "cu ea sculata de acasa", sa ne aruncam in dormitor si "Pa,la revedere!". La prima vizită vreau neaparat sa dispui de putin timp in plus, imi place sa intru in contact cu omul cu care voi ajunge intre cearșafuri, sa vad cu cine am de-a face, sa vezi cu cine ai de-a face.Dupa acest intermezzo, vei merge la dus(neaparat),apoi incepe sa se scurgă timpul tău, cel pentru care am pretentia sa plătești. Cat? 150 RON pentru clasicul “o finalizare” și 250 RON pentru o ora .

 

Pentru actiunea propriu-zisa regulile sunt putine si clare : NU FK,NU ANAL,NU Normal Nep si NU NEGOCIEM. In rest,orice este ppsibil cu ajutorul comunicarii,bunului simt , vointei- toate reciproce.

Topicul de pe Constanta e practic imposobil de citit (vreo 260de pagini),dar va fac un rezumat- rasete, voie buna, vreo 2 scandaluri cu 2 cretini, o telenovela cu un psihopat ,muuuuulte recenzii bune si foarte bune (m-am retras din motive personale cand eram la Top) si 3 (da,doar 3, parol!)recenzii usor negative.

https://nimfomane.co...69#entry5788871

 

 

Topicul pe Brasov insa e mai succint ,informativ si de actualitate (la Cta nu mai activez de ceva vreme decât rar și foarte rar.)https://nimfomane.co...26#entry5768303

 

Iași - https://nimfomane.co...-6#entry5792903

 

Sibiu - https://nimfomane.co...-5#entry5791779

 

Programarile se fac prin PM sau la numarul 0786645492 (apel,sms, whqtsapp). Răspund la sms si wts DACA MENTIONATI INTERVALUL ORAR IN CARE O POT FACE.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Am dat cu cpy -paste, ignorați partea cu linkuri le.

Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Nu am avut plăcerea încă sa te cunosc personal dar din recenziile tale pe care eu le-am citit îmi dai impresia ca ești o femeie destul (foarte) inteligenta. ÃŽn schimb am cunoscut colega ta, am și contactat-o pentru camd o sa ma întorc în țară sa ne vexem. Sper sa te vad cand o sa vin la ea și poate o sa consumăm și o ora împreună. Nu știu cum arăți fizic dar îmi place ceea ce îți iese din guriță.

 

ÃŽmi imaginez deja ce o sa îmi răspunzi la ultima frază 😂

 

Urez tot ce este mai frumos tuturor

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Și pina când lucrezi?

E vorba de zi, înainte de Craciun

E vorba de cand am chef eu! Daca la unii pofta e in legătură directă cu data din calendar, asta nu mai stiu. Eu o sug cand vreau si am chef! Cand nu, nu!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Baaaaaaah..... Vreau zăpadă ! Vreau zăpadă ! Cine imi aduce si mie zăpadă, muuuuulta zăpadă!

Link spre comentariu
Vizitator haloowen
Reputație: 0

Era un banc cu ZAPADA de 20 cm. 🤣😜 Nu il tin minte exact ...

Sotia unuia a plecat in vacanta in caraibe singura si acolo a cunoscut un negru cu numele Snow. S-au bubuit, iar acasa i-a spus sotului ca nu-i vine sa creada ca in caraibe a avut parte de 30 cm de zapada :))))

P.s. Larisssa, incearca si tu combinele Beko sau Arctic :), macar 5 cm poate gasesti

Link spre comentariu
  • Oras:Sa fie usor de ajuns
  • Oras:Sa fie usor de ajuns

Baaaaaaah..... Vreau zăpadă ! Vreau zăpadă ! Cine imi aduce si mie zăpadă, muuuuulta zăpadă!

Sa scrii aici daca vine...vreun JOHN SNOW...poate-ti "urzeste" cava.

 

UN SINCER "LA MULTI ANI !"

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Abia Maine voi fi la birou Doar mâine (duminica , 29.12).

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

 

Abia Maine voi fi la birou Doar mâine

 

....

 

De la ce oră începi programul ?

Devreme ,ca de obicei. Scrie-mi acum pe wts daca poti si discutam acolo.
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...