Sari la conținut

LARISSSA 0768601405


Postări Recomandate

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Buna dimineata!

S-a mai discutat, aici in apartament facem "cu randul", maxim doua.

Da, acum ca e Ana suntem 3, însă eu cu Ana avem la activ multe ap nedecomandate si garsoniere in cate am activat concomitent. Asta ptr ca , in 80% din cazuri, "împărțim si aceeași pla, nu doar camera " :). Da, la noi predomină 3some, deci toate bune.

Mai suntem doar azi in Constanta

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Eu le-am prins pe toate trei. In repetate randuri!

Pe mine si pe care alte 2 ?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Eu sunt inca la birou, m-a sechestrat Blonda :))))))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

De maine sunt disponibilă ptr 2-3 zile

Fără Ana de data asta.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Hey! Mâine sunt in Constanța!

Ne putem scrie pe wts azi.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Eu le-am prins pe toate trei. In repetate randuri!

Stimate domn, te-am mai întrebat o data si te-ai eschivat : CAND M-AI GASIT PE MINE IN ACEST APARTAMENT CU ALTE DOUA FETE? Excepție când vine Ana, am explicat de ce.

Mie personal nu vrei sa imi răspunzi -tu stii de ce - însă ma aduci in discutie constant pe alte topice, aiurea-n păpușoi. Ca esti O la capitolul informații veridice , 0 la credibilitate &so on, am inteles.

Dar de ce esti asa pasionat de Domnia-Mea, asta zău că nu pricep. Sunt in gândurile tale mereu ? Ma visezi uneori? Ai erectie spontană când auzi " Larisa"? Sau, din contra , existența mea minunata ti-a provocat disfuncții erectile? Hai, nu fii timid, spune ce ai pe sufletel, poate te putem ajuta. Ca pare trist tare ce se intampla cu tine.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Good morning everyone!

Rise & shine, my dear& beloved friends.

Altfel zis, hai sa ne footem!

Spor!

Eu sunt deja disponibila.

Link spre comentariu
  • Oras:Tomis Nord
  • Oras:Tomis Nord

Stimate domn, te-am mai întrebat o data si te-ai eschivat : CAND M-AI GASIT PE MINE IN ACEST APARTAMENT CU ALTE DOUA FETE? Excepție când vine Ana, am explicat de ce.

Mie personal nu vrei sa imi răspunzi -tu stii de ce - însă ma aduci in discutie constant pe alte topice, aiurea-n păpușoi. Ca esti O la capitolul informații veridice , 0 la credibilitate &so on, am inteles.

Dar de ce esti asa pasionat de Domnia-Mea, asta zău că nu pricep. Sunt in gândurile tale mereu ? Ma visezi uneori? Ai erectie spontană când auzi " Larisa"? Sau, din contra , existența mea minunata ti-a provocat disfuncții erectile? Hai, nu fii timid, spune ce ai pe sufletel, poate te putem ajuta. Ca pare trist tare ce se intampla cu tine.

Dear Larisssa,

 

sa iti raspund, daca asta doresti atat de arzator:

 

- te-am gasit in apartamentul respectiv, cu inca alte doua fete, in repetate randuri in vara anului 2019. Nu ai cum sa negi evidenta. Asa a fost, sper sa recunosti!

- prea te crezi buricul pamantului... De ce as fi cu tine in gand mai mereu? O frumusete nu esti,  stii doar.... Incerci sa fii doar provocatoare, usuratica, vulgara, disperata dupa partea materiala... Sa mai continui?

- nu am nicio o problema cu disfunctiile erectile - nu exista asa ceva pentru mine, pana acum....

- afirmi ca nu prezint nicio credibilitate si ca nu vin cu informatii veridice (apropo, cele doua cuvinte, sunt sinonime, deci practic ma "acuzi" de acelasi lucru).... Ai vrea tu sa fie asa!!! :laugh2  :laugh2  :laugh2

 

Afla draga Larisssa ca nu mai poti manipula aici atat de usor, lasand sa se creada ca tu esti cea mai cea mai ce dintre toate...

 

Asa ca, cum s-ar zice, "ciocu mic" babe... Si da, o sa revin la tine sa ne mai distram putin, in viitorul  cat mai apropiat. Sper ca ma vei primi.....

Link spre comentariu
  • Oras:Tomis Nord
  • Oras:Tomis Nord

Nu răspunde că nu are ce. Știe că a mâncat rahat așa cum face mereu..scz Lari de offtopic

LexLuthor, te rog, nu ma provoca. Nu cred ca iti doresti sa ne certam. Chiar nu vreau.... Dar daca ma provoci insistent, nu am ce face. Ma intelegi? 

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Mda, iar ne-ai dat sângele pe nas cu atâtea informații de fapt nimic.

Si eu in 2005 am mâncat o înghețată cu aroma de zmeură. Mai stii?

:)

Raman la ideea de mai devreme.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Ba nu, la Brașov Ai zis ca vi, ne-ai mințit (credibilitatea ta egală cu.... )

Dragule, nu sunt din Brașov. Închiriez in regim hotelier când vin . Am o viață aici, in Constanța. Prostituția e part-time job, nu activitatea mea principala. Asa ca pot aparea 1000000 de motive care sa imi decaleze programul. De la o țeavă soartă in baie acasa la mine, pana la o partidă hard care sa ma tina pe bara două-te Si zile.

Asa e, credibilitatea mea lasa de dorit. E foarte simplu...nu mai crede pana nu vezi .

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Da ce mare supărare pe el... Ce ma cearta si aici, si pe Brasov...da, am gresit ca nu am anunțat mai devreme, dar sunt la birou si am zis ca .timp când ma mai eliberez sa scriu.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Sunt la birou până tarziu!

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Update :

 

NU OFER FK si nimic din ce are vreo legatura cu analul ( in si din nici o direcție, adică nici tu mie si nici eu tie ). În afară de aceste Nu-uri , restul e DA : ORALUL e cum vrei tu de la început până la sfârșit, Normalul e.Prptejat and the sky is the limit.

 

Nu sunt vreo Muma-Padurii, am 174 înălțime și 58 de kg, sanii mici cu sfarcuri mari si cracii lungi.

Nu vreau sa vii cu ea sculata de acasa, vreau sa stam la o tigara/suc/cafea înainte să ne aruncam in pat, să văd si eu cu cine am de-a face, sa vezi si tu cu cine ai de-a face.

Cum spuneam, nu sunt vreo Prințesă Fermecată, dar daca esti fan oral , sigur ne vom împrieteni repede si bine :)

 

Tarifele sunt de 200 ron /30 min si 300ron /h. Bănuiți ăștia sunt pentru timpul pe care tu alegi sa il.petreci in locația mea. Ce vrei sa faci in timpul respectiv este tot la alegerea ta : vrei sa jucam table, jucam table!vrei sa finalizezi de 2-3-4-50 de ori-be my guest.

Ma.gasiti pe Soveja, aproape de Profi.

Mâine începând cu ora 8.30 dimineata.

Programări la tel /wts - 0786645492

Spor s'avem!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...