Sari la conținut

LARISSSA 0768601405


Postări Recomandate

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

deci stai așa...de cate ori merg la tine imparțim numai bucurii,si ce bucurii...am impartit si un asa zis “necazâ€intr-o noapte cu tine,pâna acuma e ok...in afara de asta,acuma chiar sunt in parc pe o banca,daca vii la o țigara,o sa fim amici ?? 🤔

Cu tine merg chiar și pe Victoriei :)))
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Eu sunt încă la birou :)

Apoi, ma găsiți joi -în pra parte a zilei singura și dupa-masa cu Ana.

Link spre comentariu

chiar cu lacrimi?

 

Ce-a drq e chielişica aia pe voi, mama-Doamne!
Nu, nu sunt deloc maica Dolores. Nu mai am nevoie, am dat și moka- sa am și pe lumea ailalta ( cei vechi știu despre ce vb -fiecare al 10-Lea primea banii înapoi :) :) :) ), am făcut și reduceri când și unde era cazul. Dar la ce e acum pe piața ( citez din recenzii : "ORAL prot, plăcut, s-a ajutat un pic de mana ,dar nu deranjant -nota 9! Whaaaaaat? Pai exact cum zicea mai sus cineva -ptr 9 la oral se muncește mămica, curg niște lacrimi, niște bale...nu te "ajuți nederanjaNT de mana") . De ce sa fac reduceri? Lasă că fac unii rabat la alte chestii, eu ma țin tare pe poziții. Și ÎN TOATE POZIȚIILE :)

 

 

cel mai tare apel umanitar....

 

Sa te vad acum Larisso cat de miloasa esti ....si ce inima de mama Dolores ai .

 

Eu spun ca nu merita pierdut clientul ...daca lasi la 50 roni numarul il ai de client pana la pesionare ...a ta sau a lui . In plus primesti recenzii pe viata ...desi punctul asta nu este chiar punctul forte al lui . Dar pentru mila mariei tale poate isi calca pe inima si te ridica in slavi din condei ....iar daca il ridici pe culmile extazului  primesti si un calup de branza 

 

 

bravo tati ai reusit sa o intrebi si pe larissa de discount  :slap2

 

Lari, pentru mine faci vreo reducere?!? :laugh2  :laugh2  :laugh2

Uite asa, imi incerc si eu norocul...

Link spre comentariu
  • Oras:w
  • Oras:w

Lasa-ma, te rog, sa ma exprim asa aiurea. Nu e cazul sa îmi modifici tu modalitățile de comunicare. Eu știu ca ție îți face o placere bolnava sa scrii, sa scrii și iar sa scrii fără sens și fără scop, dar abtine-te în a-mi atrage mie atenția. Am crezut ca m-am făcut înțeleasă de către tine când am avut discuția legata de mărirea prețului. Sau și atunci m-am exprimat aiurea ?

Cei care tac și fac ( fuck mai mult și vb mai puțin, adică ) știu ca , în general , ora la prostituate înseamnă doua finalizări. Exact asta am scris, și m-am exprimat mai mult decât corect ptr ca exact asta am vrut sa reiasă : ca ora înseamnă 60 de minute. Dar , nah!de unde nu e,nici Dumnezeu nu cere.

 

scrii corect gramatical, folosesti cratima unde trebuie. ti-ai depasit cu mult conditia de prostituata

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Iar mi-au postat imbecilii numărul peste tot,iar ma caută toți dezamăgiții în dragoste ce își doresc relație serioasa și familie fericita ... Va rog, spuneți-mi la începutul conversației ca aveți numărul de pe forum sau spuneti-mi pe nume ,altfel exista riscul sa va iau la 3 -păzește fără motiv :)

Link spre comentariu
  • Oras:ROMANIA
  • Oras:ROMANIA

taica ...pai la cei 25 -35 de ani ai tai nu vrei sa te asezi si tu la casa ta ...sa schimbi scutece si sa fi fericita pana la adanci batraneti ...in bratele unui june prim ?

 

mare pacat nu sti ce pierzi ....si cat de mult se indragostesc "baietii de cartier" de fetite din bransa voastra ...si cat de mult tin la ele sa le plimbe prin Italia ,Spania ,Franta sau alte tari frumoase si banoase ...spre dezvoltarea voastra intelectuala si a lor materiala.....pacat ,mare pacat ca nu marsezi la insistentele lor ....de parca ai fi o  c.......  batrana nu o tinerica de viitor frageda si disperata dupa maritis ca toate tinerele . Larisso lasa totul si fugi in lumea larga cu junele ...sa vezi ce viitor luminos te asteapta ...o sa fi tratata ca o printesa .Te invidiez sa sti

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Eiiii, dragu' babei , aia de se îndrăgostesc cum le deschid ușa sunt o specie aparte . Și îmi sunt simpatici, ca ma binedispune prezenta lor, dacă ma înțelegi. :D

Machidoane, e grele cu mine. Eu vreau de toate și muuuuuuult din toate ! Te ține ?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Gata pe ziua de azi, pleacă și Ana.

Maine sunt la birou de la 9.00.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Astăzi NU sunt.

Ne vedem mâine.

Zi senina ( ca eu sunt în depresie ...la mine în calendar după 31 August a fost 32 august ,33 august...dar azi nu ma mai pot minți, gata, e Septembrie în pnm ).

  • Like 1
Link spre comentariu
Vizitator machedonul08
Reputație: 0

Larissso, fata frumoasa si dulce, eu te-as fute, dar doar gratis. Si cum stiu ca tu nu faci fapte de caritate, cred ca o sa astept mult si bine. Si daca vrei multe si de toate, buzunarul meu e mic, nu prea ma tine nici pe mine, d-apoi pe tine si pe ai tai....

 

Te pup dulce acolo!!!

Link spre comentariu

:laugh2

 

Larissso, fata frumoasa si dulce, eu te-as fute, dar doar gratis. Si cum stiu ca tu nu faci fapte de caritate, cred ca o sa astept mult si bine. Si daca vrei multe si de toate, buzunarul meu e mic, nu prea ma tine nici pe mine, d-apoi pe tine si pe ai tai....

 

Te pup dulce acolo!!!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Neatzaaaaaaa, lumeeeee!

La birou de la ora 09.00.

Link spre comentariu

Makidonu-i tot makidon ...vrea reduceri si discounturi... :slap2 Dar cel mai mult ii place ...mocca.

Buzunar mic si plin cu arici....specific. Stii ce zic... :rax2

Știu ce zici..un mare adevăr ✌ï¸âœŒï¸âœŒï¸..cu toate că mocca îngrașă dar pentru el nu contează 🤣🤣🤣 Haha
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...