Sari la conținut

LARISSSA 0768601405


Postări Recomandate

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Ce ai fetita, ai dormit zbuciumat??

Da cu ignore cum știi tu sa faci și păstrează-ți zenul. 😉

De ce te amesteci (iar) in chestii pe care nu le cunoști in detaliu ?! Step up.

Pentru cei care știu dedesubturile a ceea ce se întâmplă (sau s-a întâmplat, că văd că au dispărut postările span), am șters absolut toată mesageria. Chiar și mesajele "de suflet", ale oamenilor dragi mie . Și dacă apar postări ciudate DE PE USERUL MEU , oricum veți ști că nu eu le scriu și ,o dată dispărute toate PM, nu e nici un risc dpdv al discreției.

Eu sunt la birou, SPOR sa avem cu toții.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Pai sa ne explice pisicuts ce se intampla

Poate e pudic, abordează-l in PM , știi ce zic ? ;)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Pai daca spunandu-ti de doua ori "O zi buna!" nu ai înțeles că acea conversație s-a încheiat. Ba ai și sunat DUPA ce ai scris și aici ,încheind cu :"te voi vizita zilele astea".

Pe bune?!

Daca refuz POLITICOS o eventuală vizita, ce drq e așa greu sa înțelegi ?

Link spre comentariu
  • Oras:peste tot
  • Oras:peste tot

uite ce exemplu e colega ta:mi-a spus cât e o partida în 3 la care tu mi-ai spus ca nu contează prețul,pe bune??am înțeles ca gândești ca un robot când vine vb de programari ,dar nici chiar asa să-mi spui cu sictir ca nu conteaza,ca de aici pleacă și hate-urile,trebuie sa mai lucrezi un pic la atitudine,mai ales fata de mine pt ca eu ți-am vb frumos și nu merit sa fiu tratat cu sictir,chiar dacă ești mai mare decât mine,nu trebuie sa abordezi o atitudine de grandomanie,pt ca ți-am spus ca am dat și de femei de peste 30 care din păcate modul lor de a vorbi și atitudinea m-au lăsat cu un gust amar.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Ești de alta naționalitate de nu înțelegi toate nuanțele unui dialog?

Ți-am raspuns , citez " nu contează prețul,pentru că oricum nu ar fi o întâlnire reușită" și am salutat de încheiere a conversației DIN NOU.

Hai că îți explic negru pe alb. Primul beculet de avertizare s-a aprins când ai întrebat clasicul și enervantul "servicii, locație, preturi", când aici sunt scrise cel puțin o dată pe pagina .

Al doilea beculet : deși îți spusesem ce NU ofer, ai întrebat dacă se poate fix unul dintre serviciile din lista de NU.

Ăsta a fost momentul in care am dat înapoi și am încercat să văd dacă a fost o simpla scăpare sau chiar te doare in pla de ce scriu eu și ești doar nevorbit (că îmi impuiasei deja capul cu ce viața tumultoasa ai tu și ce mare futăcios ești). Așa că ți-am spus că îmi ajunge programarea și că ne auzim când o fi cazul sa stabilim o întâlnire. Ei, aș!!!! Tu ai continuat sa scrii, sa scrii și să tot scrii. Așa că ți-am zis că nu mai contează prețul și ce tâmpenii mai scriai tu, că oricum nu ar ieși o întâlnire ok , sperând că măcar în al 12-lea ceas sa înțelegi sa termini dracului cu vorbitul ampulea. Ce ai făcut tu?! Ai scris că poate va ieși bine și că îmi vei arata asta LA PLECARE.

Stimate domn, ai impresia că ești primul puțoi care se crede buricul pământului și care , daca are aia 300 sau 500 disponibili se vede cel puțin Dumnezeu??? Nu, mămică, multe dintre noi -mai ales astea trecute de 20-25 de ani, avem alte criterii . Pe care tu le pici. Urat chiar .

Și da, Adela ți-a răspuns de langa mine, IMEDIAT DUPA CE ITI RASPUNSESEM SI EU PE NR MEU,ptr că era clar că faci parte din categoria celor care pe sa sune că disperații. Și ti-a zis că nu are timp azi. Nu va avea nici mâine, nici poimâine. Reoreinteaza-te și fugi sa impresionezi pe altele, pe noi ne-ai lamurit.

PS: am toată conversația, imediat ce iau legătura cu Alina o voi ruga pe ea sa o posteze, daca ții neapărat să te faci de rahat și cu cuvintele tale.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Nu, gata. A înțeles cred ce și cum, că nu a cerut sa postez conversația.

Sa revenim la recenzii . :D :D

  • Like 1
Link spre comentariu

Nu, gata. A înțeles cred ce și cum, că nu a cerut sa postez conversația.

Sa revenim la recenzii . :D :D

Ptiu, la dracu... abia am terminat de făcut popcorn. Păcat. 😀

Hai Larisssa baga tu prima recenzie și după aia bag eu. 😀

 

P. S. Iote ce interesant... nu poți posta decât o data la 4 minute. Adio cearta, adio spam. 😀

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Chiar am o recenzie , dar ptr "faze, replici amuzante ". Titlul va fi " Orice asemănare cu personaje reale e cur întâmplătoare". Dar nu am timp azi. Poate diseară, că sunt disponibila până la 21.00 și apoi am o pauza de vreo 3 ore.

PS la PS tau : i love you , Pisic!

  • Like 1
Link spre comentariu

Chiar am o recenzie , dar ptr "faze, replici amuzante ". Titlul va fi " Orice asemănare cu personaje reale e cur întâmplătoare". Dar nu am timp azi. Poate diseară, că sunt disponibila până la 21.00 și apoi am o pauza de vreo 3 ore.

PS la PS tau : i love you , Pisic!

Ptiu drace, mi-a sărit inima când am văzut PS-ul. Credeam ca e pentru mine. Ma și vedeam seara în fata biroului cu o zambiluta în mana sa te aștept, sa mergem a să. 😀

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Chiar am o recenzie , dar ptr "faze, replici amuzante ". Titlul va fi " Orice asemănare cu personaje reale e cur întâmplătoare". Dar nu am timp azi. Poate diseară, că sunt disponibila până la 21.00 și apoi am o pauza de vreo 3 ore.

PS la PS tau : i love you , Pisic!

Abe, lariso ai zis ca ramane intre noi :))
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Lasati-ma naibii că azi sunt blestemata ! Toți dezaxații pe mine mă sună . Nu sunt suficienti triștii aia de iau Nr de pe fb unde cică scriu eu ca sunt "romantică, fidelă și caut relație serioasă". Nooo...mă mai suna și unii DE AICI sa ceară poze, de confirmare cică. Bah nene, sunteți retarzi? Păi daca la 300+ de pagini pe Cta ,plus alte cel puțin 100 adunate din alte orașe vii să ceri DE LA MINE confirmări...ori ești idiot (că dacă am reușit prin vreo minune sa prostesc atâția in atâtea pagini, clar nu e greu sa o mai incerc și cu tine), ori e prea greu să citești , ori ești mai trist decât aia de pe fb. Go fuck yourself then, că oricare ar fi varianta corecta, atât meriti!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:Dobrogea
  • Oras:Dobrogea

Lasati-ma naibii că azi sunt blestemata ! Toți dezaxații pe mine mă sună . Nu sunt suficienti triștii aia de iau Nr de pe fb unde cică scriu eu ca sunt "romantică, fidelă și caut relație serioasă". Nooo...mă mai suna și unii DE AICI sa ceară poze, de confirmare cică. Bah nene, sunteți retarzi? Păi daca la 300+ de pagini pe Cta ,plus alte cel puțin 100 adunate din alte orașe vii să ceri DE LA MINE confirmări...ori ești idiot (că dacă am reușit prin vreo minune sa prostesc atâția in atâtea pagini, clar nu e greu sa o mai incerc și cu tine), ori e prea greu să citești , ori ești mai trist decât aia de pe fb. Go fuck yourself then, că oricare ar fi varianta corecta, atât meriti!

Hai ca de la vremea asta de f.. ut sarmale, poate îți revii😉
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Bah, nu mă faceți să uit că sunt o doamna si să vă arăt pizda!

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...