Sari la conținut

LARISSSA 0768601405


Postări Recomandate

Valjean, am scris deja de vreo două ori -simul fizic al Nr din titlu nu mai exista. Putem discuta doar pe wts.

Lex, te rog DIN NOU să eviți sa (crezi că) faci glume legate de mine. Ultima dată când ți-am dat replica , te-ai simțit jignit. Hai sa nu o mai lungim, o dată cu creșterea tarifului în primăvara am ieșit din aria ta de interes, te rog să mă lași acolo.

Am crezut ca stii ce inseamna cuvantul,,amiciție,,se pare ca nu imi pare rau pentru tine, pentru mine..din cate stiam și credeam că ești o femeie care tine la glume dar se pare ca nu este așa.. păcat.. numai bine...si as mai avea o intrebare...ai închis toate ușile? ..ps..imi poti raspunde cand vrei..și.. dacă vrei
Link spre comentariu

Am crezut ca stii ce inseamna cuvantul,,amiciție,,se pare ca nu imi pare rau pentru tine, pentru mine..din cate stiam și credeam că ești o femeie care tine la glume dar se pare ca nu este așa.. păcat.. numai bine...si as mai avea o intrebare...ai închis toate ușile? ..ps..imi poti raspunde cand vrei..și.. dacă vrei

🙄🙄🙄

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Mâine sunt de la 13.30. Programari doar pe wts

Spor !

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Intr-o dimineata, in urma lecturarii catorva pagini din acest topic, m-am hotarat sa-i fac o vizita Larissei. Am luat agenda personala sa-mi consult disponibilitatea si am sunat pentru o programare in ziua urmatoare. Imi raspunde o voce placuta si imi confirma pentru a doua zi programarea in jurul orei 12. Ajung la apartament cu 5 min mai devreme, undeva in zona soveja, vis a vis de Angeli, si sun. Imi raspunde ca este ok sa urc, deschid usa si nerabdator ma indrept catre apartament unde ma asteapta Larissa. Prima impresie nu ma da pe spate, desi scrisese pe forum ca nu ar fi vreo bomba sexy, dar felul ei de a fi, foarte vesela, vorbareata si cu un GFE ridicat, ma fac sa ma mai destind un pic. Probabil prima impresie a ei despre mine a fost de timid irecuperabil din moment ce am fost putin blocat la inceput. Fara sa mai lungim vorba ma invita la dus, unde m-am dus cu pasi grabiti deoarece mai are o colega care era in miezul actiunii cu un alt client. Ce s-a intamplat dupa e greu de descris in cuvinte...fata asta te duce in zone in care nu credeai sa poti ajunge. O adevarata profesionista care stie sa te faca sa urli de placere...asta daca esti genul care urlaðŸ˜

Locatie-6 apartament vechi fara imbunatatiri

Oral N- 10 (regina sexului oral)

Normal - 10 cu artificii de exceptie

Aspect- 8 (nu este genul meu dar se face placuta prin inteligenta care îi confera valoare)

Igiena - 9 ( probabil din cauza aerului vechi din apartament)

Cadou- 300 h

De revenit

Trăiește clipa! Fă-o să conteze!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Gata, am ajuns la birou.

In condițiile actuale, cum eu nu locuiesc aici, unde va primesc, programul meu va fi nițel ciudatel. Voi fi disponibila cate doua zile legate (inclusiv noaptea respectiva ) ,apoi alte 3 nu.

Drept urmare ,mă găsiți de acum pana mâine seară , urmând a ne revedea miercuri sau joi.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Voi scrie mai des decât programul că NU PUTEM DISCUTA DECÂT PE WHATSAPP. Apel sau mesaj , ce preferați , dar DOAR WTS.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Nu mai țipa că țipi degeaba.

Mare adevăr grăit-ai !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Neatza! Dau bonusul de a treia vizita cui poate sa îmi aducă o cafea adevărată !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Neatza!

Voi fi disponibila mâine și poimâine ( joi si vineri ) .

Programări doar pe WhatsApp.

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...