Sari la conținut

LARISSSA 0768601405


Postări Recomandate

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Ce sugi?

Eu sug niște chestii care se cheamă puli și cei care le dețin zic ca se simte al dracului de bine ! Iar te-am băgat în ceața, asa-i ?

post-167744-0-04505000-1485708258_thumb.jpg

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Bună dimineața lumeeeee ! Brrrr....prea frig este :( ! La / in mine e cald și bine !

 

Disponibilă și în a doua parte a dupa-amiezii !

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Nu ai face mai bine sa spui conditiile actuale? asta ca sa nu pui oamenii degeaba pe drumuri. am fost acum cateva zile in acea locatie unde lenjeria nu cred ca se schimba nici dupa 10 clienti.pereti scorojiti , pardoseala goala. faptul ca nu poti fi atinsa pe sani nu e vina clientului tau . ar trebui sa stim aceste lucruri de la inceput. nu va ganditi ca va asteapta in nu stiu ce chestii sofisticate. alea au fost doar in poze. locatia este folosita si de alte persoane de sex masculin care o sterg cand vin clientii si revin cand acestia pleaca. asta da discretie . conditii de igiena -5. prestatia ei 6. in conditiile in care te afli trebuia sa mai stai cateva luni . e sfatul meu . nu te obosi sa negi sau sa aduci injurii. fii sincera cu tine. ms mult

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

trebuiau explicate de la inceput cand a hotarat sa revina. nu as fi calcat pe acolo . daca vrei sa faci sa respecti clientii si pe tine ai multe de schimbat. trebuia sa platesc pe jumatate prestatia ptr ca pe jumatate am primit din ce promite aici. eu de calcat la ea : never 

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Bucuresti
  • Oras:Bucuresti

Desi o apreciez pe Larisssa si stiu de ce 'e in stare' eu am punctat spusele colegului florflor28 fiindca prin modul in care a expus ideile in putinele lui postari el mi-a lasat impresia ca fiind un user serios chiar daca nu este vechi pe forum

Restul discutiei ii priveste pe cei doi

Dar inainte de vreo concluzie la cald trebuie tinut cont ca oricare din noi putem gresi,chiar si larisssa

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Undeva
  • Oras:Undeva

Nu ai face mai bine sa spui conditiile actuale? asta ca sa nu pui oamenii degeaba pe drumuri. am fost acum cateva zile in acea locatie unde lenjeria nu cred ca se schimba nici dupa 10 clienti.pereti scorojiti , pardoseala goala. faptul ca nu poti fi atinsa pe sani nu e vina clientului tau . ar trebui sa stim aceste lucruri de la inceput. nu va ganditi ca va asteapta in nu stiu ce chestii sofisticate. alea au fost doar in poze. locatia este folosita si de alte persoane de sex masculin care o sterg cand vin clientii si revin cand acestia pleaca. asta da discretie . conditii de igiena -5. prestatia ei 6. in conditiile in care te afli trebuia sa mai stai cateva luni . e sfatul meu . nu te obosi sa negi sau sa aduci injurii. fii sincera cu tine. ms mult

Foarte interesant este faptul ca prima recenzie negativa la adresa domnisoarei vine fix dupa primul conflict avut de dansa cu userul ,,alibabay". Oare ar fi valabila sintagma ,,ceva e putred in Danemarca" si in acest caz? PS: prefer sa ma iau dupa 100 de multumiti , decat dupa 1 nemultumit.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Bună foarte , foarte ,foarte dimineața !

Wooooooow, stai tu sa le luam pe rând!

Locație - toți o știți, eu am spus nu o data ca nu este extraordinara, însă NIMENI nu poate reproșa ca nu ar fi curățenie și tot ceea ce este necesar. O prefer datorita liniștei și faptului ca prestez de atâta amar de vreme acoko fără sa fi avut nici cel mai mic incident cu vecinii sau proprietarii.

 

Sânii - da, sunt un pic sensibili EXPLIC ASTA TUTUROR ÎNAINTE DE A INTRA LA DUS, LA SUCUL/APA DE BUN-VENIT. Și nu am spus NIMĂNUI sa nu atina, am spus sa fie mai blânzi. Cine nu poate accepta ăsta, la dracu , e liber sa facă cale întoarsă!

Chestiile.sofisticate din poze - dacă ai cerut dominare , ti-am explicat de la tel fon (și aici pot confirma câțiva alți băieți ca s-au aflat în aceeași situație ) , ca tot "arsenalul " din pozele respective a rămas în locație când wu mi-am luat vacanta,iar la întoarcere nu am mai găsit nimic. Este un minus ,da, dar încă o data - DIN MOMENT CE TI-L SPUN ÎNCĂ DE LA TELEFON, este strict alegerea fiecaruia dacă vine sau nu. Paranteza - aștept vizitatorii în costumații kinky /sexy doar la cerere , în rest prefer o ținută drăguță și normala , mi se pare ciudat sa stau la un pahar de vorba cu voi înainte de începerea acțiunii îmbrăcată în cine știe ce plase , costume cu tematica sau alte cele.

Ăsta cu persoane de gen masculin care părăsesc locația și revin...pnm...La asta chiar nu știu ce sa răspund. E o acuza penibila , nu am Cum sa o contracareze pentru ca nu știu ce ți s-a părut ție ,poate ca faptul ca stau intr-o scara cu alte 19 apartamente a făcut poȘi bila vreo coincidenta pe care tu ,iritat pe mine , mi-ai pus-o tot mie în cârcă (gen vreunește vecin care întâmplător a coborât când urci tu și viceversa ). Pe bune acum ,prin absurd vorbind - nu-mi insulta inteligenta, și dacă ar fi vorba de așa ceva, crede-mă ca as reuși sa îl ascund pe domnul destul de bine încât sa nu fie văzut ,nu crezi ?

Și încă ceva - faptul ca ai punctat NU TE OBOSI SA NEGI SAU SA ADUCI INJURII îmi cam da de înțeles că nu ne cunoaștem prea bine , în afară de @babayul la adresa căruia da, am aruncat câteva vorbe mai puțin drăguțe EU NU AM JIGNIT PE NIMENI PE AICI , deși au fost destui cei cu care m-am contrat în scris. Am.spus-O și o repet - îmi place sa mă cert ,dar dacă trebuie sa îi spun celuilalt "prostule " ca sa priceapă ca e prost , mai bine nu !

 

Sa ne înțelegem , sunt nemulțumirile tale ,îmi asum ceea ce ȚIE PERSONAL nu ti-a fost pe plac , probabil o mai buna comunicare ar fi micșorat mult din neplăcerile create. Ăsta insemnand 1-tu sa fi citit mai mult despre mine înainte și 2 - sa Îți exprimi mult.mai pe șleau dorințele și așteptările ,mai ales când eu tot îmi racesc gura înainte de a ajunge în dormitor despre ce fcem, Cum facem și tot restul.

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Foarte interesant este faptul ca prima recenzie negativa la adresa domnisoarei vine fix dupa primul conflict avut de dansa cu userul ,,alibabay". Oare ar fi valabila sintagma ,,ceva e putred in Danemarca" si in acest caz? PS: prefer sa ma iau dupa 100 de multumiti , decat dupa 1 nemultumit.

Foarti interisant ie faptu ka tu iesti un prost !!! :)))))))))))))

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Pot sa ma cert si eu cu tine?

Neah , cu tine vreau direct o lupta corp-la-corp ! :)

 

RUGĂMINTE și pentru tine.și pentru cei ce vor mai scrie câte ceva. Este prima recenzie net negativa pe care o primesc. As vrea sa nu tratam ușerul respectiv cu ironii și malitiozitate, este punctul lui de vedere și vreau sa îi fie respectat. Ca e posibil sa scrie unii dintre cei care m-au vizitat și s-au convins ca aceasta pauza nu a schimbat nimic din atitudinea și serviciile mele, asta e altceva.

Dar știți ca eu mereu am ținut partea "necoloratilor " , ușerilor noi , așa ca ,va rog,fara comentarii răutăcioase care sa îl vizeze pe @floriflor.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

De ce nu mai dormiti mah un pic ?

De foame :))

Jur ca ai nimerit-o !

Pai după o vârstă ne culcam și ne sculam o data cu găinile! Eu deja am și gătit 2 feluri de mâncare și "boșorogul " de @talibanu sigur-sigur a bifat și el măcar o activitate în afară de a-și bea cafeaua !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna dimineata tuturor!

Intamplarea face ca am trecut chiar ieri pe la Larisa!

Din punct de vedere GFE este neschimbata si la fel de zabauca!

Am ales sa stau o ora ora in care am "consumat " un DT de zile mari LT si am finalizat apoteotic in missionar!

Sincer sa va spun nu am remarcat strea peretilor desi m-a facut sa ma suit pe ei in cursul luptelor

Locatia este cea stiuta nu este un palat dar nici o baraca.

Da referitor la sani m-a rugat sa fiu delicate si m-am conformat.Am primit prosop currat si papuci Apa calda functiona erau mai multe geluri de dus la baie

Singura problema ar fi un calorifer in baie care curge si din cate stiu eu desi se ocupa de fel de fel de " instalatii " pe asta nu c red ca o poate singura

In concluzie eu unul raman fan.

Scuze pt calitatea relatarii dar nu sunt un talent literar!

  • Like 4
Link spre comentariu

  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Neata lume! Ieri am facut o vizita Larisei, un minus pentru ca nu avea tirbuson, dar s.a rezolvat😂😂😂, am stat la povesti despre viata si trecerea timpului impreuna cu un pahar de lacrima (mi.au placut scaune acelea vechi si masa dintre noi) dupa care am mers in dus, dupa care ne.am retras in dormitor. Larisa e neschimbata, oralul a fost demential, nu m.a deranjat sutienul, din contra! 10 pe linie! Unii de pe forum am vazut ca s.au plans de locatie, da nu este de lux, dar este ok, numai fiti rautaciosi!

  • Like 4
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...