Sari la conținut

LARISSSA 0768601405


Postări Recomandate

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Nu pot sa răspund public, sunt o doamnă :) !

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Buna dimineața!

După câteva zile de (binemeritată) pauza revin cu unele modificări. Astfel că , excepție azi când voi fi pe program normal, începând de luni mă veți găsi DOAR SEARA (de pe la 18.00-19.00 până pe la 02.00) , dar nu în fiecare seară , ci o seara da,una nu.

Prin urmare, inca o data spun,daca e vreo fata care dorește locația , sa ma contacteze ptr a stabili detaliile ( în condițiile date, sunt dispusa sa renunț la locație și, eventual, sa cad la o învoială cu noua "proprietară" ptr serile in care o voi folosi. Spun " proprietară" pentru că principalul atu al acestui apartament este că nimeni-dar absolut nimeni- nu te deranjează atât timp cât tu nu deranjezi).

Zi frumoasă tuturor!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Sa spunem că am alte activități care au devenit prioritare. Dacă vor deveni unice și suficiente, rămâne de văzut. Lucrez de ceva vreme la asta, vreau sa îmi așez de așa natură drumul încât de data aceasta sa fie "sens unic" și fără posibilitate de schimbat sensul când dau de greu. :)

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Este valabil! Tocmai ce am spus că am avut o săptămână libera. Astăzi am fost la birou, așa cum am anunțat, dar am fost "luată" toată ziua.

Mâine voi anunța din timp ora de la care voi fi disponibilă. In jur de 18.00 , probabil.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Astăzi sunt disponibila până spre dimineață! Am schimbat locația ,nu foarte departe ,detalii la telefon.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:bucuresti
  • Oras:bucuresti

Plec de acasă cu gând de cazare in Costinești; îl urc pe varu in mașina și plecam spre “cea mai populata stațiune a litoralului” cu gânduri mari; luam 2 sticle de vin, bem câte un pahar pe drum, ajungem in Costinești când surpriza: camera era un fel de ghetou; renunț la camera și ii dau drumu spre Mamaia sa ma cazez undeva decent. Am făcut introducerea asta sa știe larissa despre cine e vorba.

Sun la numărul din anunț, îmi da adresa, ajung in zona, sun, iese și ma preia de la scara.

Intram in locatie, a vrut sa ma servească cu apa, suc dar eram prea morcovit din cauza cazării; fumam o Țigara, schimbam câteva cuvinte după care merg la dus. Revin in camera de lucru, merge și ea la dus după care începe acțiunea. Oral NP cu tente de deep, cu mare atenție la zonele adiacente, după care surpriza: schimbam: se pune pe spate la marginea patului și da și fute-o in gura, ca oral nu se mai numea. Foarte șmecheră poziția, după nici 5 minute am finalizat. Eram așa entuziasmat de prima finalizare încât orice S-ar fi întâmplat după pauza, își merita pe deplin banii. Fumam din nou o Țigara, mai schimbam câteva cuvinte, eu fug in camera de lucru, ea la baie; revine și începe iar cu același oral foarte bun, își sucește poziția și încep sa ii masez păsărica; la un moment dat se oprește, îmi suge 2 degete și îmi duce mâna înapoi la păsărica. Se întărește bine Soldățelul, pune prezervativ și începe sa ma futa de “îmi sar capacele”, schimbam 3-4 poziții și propun sa finalizez ca la primul număr. Nu a comentat nimic iar după ceva timp finalizez(CIM).

 

Și acum notele

Locatie: 9

Fata: 8,5 deficitara la capitolul sâni

Oral: 10 cu felicitări

Normal: 9,5

GFE: 9, dacă făcea FK era 10

Atitudine: 10

Halat: 200 lei aproximativ 80 minute

 

PS: poate pana duminica ii mai dau o pedala!

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Aaaa, și sunt la birou asta seară, am avut și "test de rezistență"pe seara asta, așa că sunt bine deja !

  

Cini ie niesimtitu cari o testat riezistenta la o biata plapinda si frajila fumeie bolnava ??? Ofi si asta vrun fetish ???

Să înțeleagă domnul de ce folosești astfel de apelative care nu-ți fac cinste,fey dilio! Că poate omul nu citește peste tot și ia de bun doar ce ai scris aici!

Da' nu a fost el, el a închis programul când se crăpa de ziuă!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:in your heart
  • Oras:in your heart

 

Să înțeleagă domnul de ce folosești astfel de apelative care nu-ți fac cinste,fey dilio! Că poate omul nu citește peste tot și ia de bun doar ce ai scris aici!

Da' nu a fost el, el a închis programul când se crăpa de ziuă!

Aț jucat ş perinița?
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Hello,lumeeee! Mă găsiți în noaptea asta, după 19.30 pana spre dimineață.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

REMINDER :

Varianta de vizita "scurta" este posibilă NUMAI DACA îmi spuneți de la telefon că asta doriți. Odată ajunși la mine fără a-mi spune asta in prealabil, veți achita tariful aferent unei ore -200- chiar daca vizita va fi considerabil mai scurta.

Sunt disponibila până dimineață!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Hello, lume!

Este vreo fata dispusă sa ma găzduiască la ea maxim 2-3 nopți pe săptămână? Cel puțin până la sfârșitul lunii august nu pot fi disponibilă ziua, iar noaptea asta veni maxim 3 nopți.

In condițiile astea și in toiul verii, mi-a fost imposibil sănpastrez locația de la Brotăcei și să găsesc alta e mission imposible .

Dacă vrea vreo fata compania mea, astept un PM sau un SMS(la tel nefiind disponibila nu răspund).

Mulțumesc!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Hello, lume!

Este vreo fata dispusă sa ma găzduiască la ea maxim 2-3 nopți pe săptămână? Cel puțin până la sfârșitul lunii august nu pot fi disponibilă ziua, iar noaptea asta veni maxim 3 nopți.

In condițiile astea și in toiul verii, mi-a fost imposibil sănpastrez locația de la Brotăcei și să găsesc alta e mission imposible .

Dacă vrea vreo fata compania mea, astept un PM sau un SMS(la tel nefiind disponibila nu răspund).

Mulțumesc!

 

Sa intelegem ca "amabilul" pozar n-a gasit de cuviinta sa te intelega si sa-ti mai lase din pret la locatia de la Brotacei? Adica a mancat 3-4 ani de pe urma ta (fara scandaluri, stricaciuni in apartament etc.) si a preferat sa profite de pretul de sezon (inca o luna) pe care, poate, i-l va oferi alta fata?

Caracter adevarat, nu? :((

 

Nu-mi doresc replay, larisssa, pls.

Link spre comentariu
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Sa intelegem ca "amabilul" pozar n-a gasit de cuviinta sa te intelega si sa-ti mai lase din pret la locatia de la Brotacei? Adica a mancat 3-4 ani de pe urma ta (fara scandaluri, stricaciuni in apartament etc.) si a preferat sa profite de pretul de sezon (inca o luna) pe care, poate, i-l va oferi alta fata?

Caracter adevarat, nu? :((

 

Nu-mi doresc replay, larisssa, pls.

Te primesc eu sa stai daca vrei ..Nu iti cer nimic .

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...