Sari la conținut

LARISSSA 0768601405


Postări Recomandate

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Salut

Unde mai aveti locatia?

Tomis Nord.
Link spre comentariu
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta

Salut

Unde mai aveti locatia?

Frate fossil..tu te adresezi Larisei sau baietilor de pe forum ? Daca o intrebi pe Larisa ...citeste cu ceva pagini mai inapoi sau o suni ...are o voce placuta de te face sa si mergi la ea 

Link spre comentariu
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta

Presupun ca nu mai are rost sa comentez nu? Larisa la top!

De ce? Ca sa moara aia mica second hand de ciuda :))

Frate aia e moarta de mult ...mai ales ca umbla cu ciorile dupa ea ...cu taraf  :laugh2 .E moarta ca acum isi da cu parfum . :laugh2 .De la GITANE$$ :slap2 .

  • Like 1
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta

Eu cu Mirel Radoi ce mai invatam in Romania asta :)

@ siii ??? cum a fost??vreau recenzieeeeeee!!!! vreau sa citesc !!!

E rezervata ptr Trandafir si Patraulea (Sorinu si Victor) ca are fata sarbatoare intre picioare. :laugh2

Ce ti-ai mai bagat pula-n Manila lor. :laugh2

Link spre comentariu
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta
  • Telefon: v_king_67
  • Oras:Constanta

Pariuri se fac??? :)) pariez pe sorin peste 20,5 minute :69  :))

Daca era venit din voiaj recent ,Sorinu lasa un cancioc de icre .Nu il subestima ...azi baga mare ca e reducere si sarbatoare la fata intre picioare .Baga el o recenzie sa sustina fata ptr TOP.Sau tot tachinat ei amandoi pina cand sa ajunga la ea. :laugh2 .Sorinu vroia si pe la usa din spate dar nu are Larisa in repertoriu asa ceva  :no2

Link spre comentariu
  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini

Fost la doamna " Larisa " ...deci doamna nu domnisoara va rog ! in jurul orei ~14 in locatia ei ...era singurica o ora mai tarziu a ajuns si stimabila ANA ( o fata draguta rau ) ajuns in locatie dau de o femeie draguta...inalta... cam 180 ? cam asa gagico ? eu unu ador femeile ceva mai inaltute ... slabuta...cum imi place mie...cracii de..ok hai sa nu fiu vulgar ca suntem niste domni..picioarele inaaalte slabuuuuute numai perfecte, odata ce am intrat pe usa imi juca mintea feste ok ce pot face cu piciorusele alea la cate pozitii ar merge  :blushing2 servit cu ceva cald..scos scrisoarea de intentie ce / cum as vrea sa decurga lucrurile etc fost chiar ok fata are anumite conditii impuse si mi se pare bine ceea ce face gen bai uite eu sunt asa nu stiu daca o sa iti placa ma atentionezi etc .. super ! dus...eram dusuit de acasa dar m-am reigienizat putin ea la fel si hai la joaca...camera.. ah da..camera, pai cum sa arate..ca o camera : aerisita , curata , cald si pat ok numai bun de zbenguiala..prima oara am rugat-o sa isi lase bocancii mode ON ca..nah fiecare cu piticii lui. oralul cum sa incep si de unde...fost super.. femeia a fost violata / fututa / chinuita ( sau gasiti voi orice alt cuvant care sa caracterizeze brutalitatea la care a fost supusa )  in gurita la propriu. rezistat nu stiu 5 -10 min la oral dupa montat guma cu guritza si am crezut ca mai rezist vreo 2-3 pozitii dar nimfomana dai haide mai tare..ce vorbesti gogule am bubuit in guma nu am mai rezistat...futui pe masa de treaba...fost ambii la dus pt igienizare intre timp a aparut si ANA ...facut cunostinta ca nu o stiam...cum am zis mai sus fata e ok ma refer ca aspect ca servicii / prestatii nu stiu ca nu am vizitat-o ( momentan  ..dar curand sigur o sa fie ) trecem la al 2lea numar trecem la un brut'oral'izare dupa cateva minute bune de rasfat haide la guma...aici nah am rezistat ceva mai mult  :clapp  schimbat isi pe colo ceva si terminat CIM. 

 

Oral : 10

Normal : 10

Igiena : 10

Aspect : 8

Anal : nu presteaza ( uaaaaaaaaaaaaa  :rax2  ) 

Amenda : ..azi era oferta 150 ron / ora , am lasat 200 datorita serviciilor de calitate. 

De revenit ? Da....Recomand. 

  • Like 10
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Buna dimineata!!!!Astazi,disponibila pana la ...nu sriu,mai tarziu decat obisnuita ora 16.00,a ajuns si Ana,fresh si energica,va asteptam si pentru varianta sub forma de gramada(threesome,exclus lesby ).

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Pentru dezmat in 3,preturile sunt ,conform aritmeticii simple, pentru o finalizare-150+100=250 ,iar pentru o ora, 200+150=350. :)

  • Like 1
Link spre comentariu

  • Oras:Intre vecini
  • Oras:Intre vecini

:hihat Larisssa, felicitari pentru...promovarea la TOP.  :hihat

 

Data:  2016, la o secunda dupa promovare . :date  Scriu asta pentru ca vreau sa fiu primul, da?

 

 

Bueeeyyyyy tu vrei o finalizare moca de-aia te dai bine pe langa ea asa-i ? =)) =))

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...