Sari la conținut

LARISSSA 0768601405


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Vă rog frumos, dacă vârstă voastră este cu mult sub 30 de ani, NU MĂ CONTACTAȚI. Haideti sa ne scutim reciproc de timp,nervi și energie pierdute , pemtru ca oricum veți fi poftiți afară încă înainte de a ajunge în sufragerie.

Explicația o găsiți la" Replici, faze amuzante", pe DG.

Ce sanse am sa ma primesti daca am 22?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Îți imaginezi ca nu de tâmpită spun asta.

Dacă nu ai citit pe DG, hai sa Îți mai spun una, ca sa înțelegi cu ce este sinonim ptr mine "mult sub 30". Eram în plina acțiune, toată capră ( și nu e putina capra, ca am 1, 74 m), cumva pe diagonala patului. Părea ca ritmul și intensitatea mișcărilor pustanului intrase așa, cumva în plictisitor. Și dau sa întorc capul spre el, sa-i dau un imbold din priviri. Și îmi sare în ochi reflexia lui în oglinda. Ce crezi ca făcea? !? Își aranja freza el, mah. Parul era mah al dracului de important, nu ca era tot în Chizda. ...Și , ca o gazda "primitoare " ce mă aflam, îl întreb : Alo, cabina, mă scuzi ca intervin da'ce mama dracului faci ? Și el-inocent și îngrijorat totodată -Mi s-a deranjat parul, ai niște gel sau ceară? ......

Trage tu concluziile și ca sa nu mă acuzi de favoritisme, las la aprecierea ta dacă vei veni sau nu la mine.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Plm... io sunt chel. :)

Da nici 20 de ani nu mai am.puteam sa ii fiu tata lu' ala, dar nu i.am cunoscut mamica.

Bah, lasă caterinca aici, hai pe DG sa dezbatem problema, ca îmi sta pe creieri Nu va puteți imagina în ce hal suna tel meu în urma anunțului ăluia, nu știți cata dezamăgire e în vocea lor când le spun ca e doar o gluma proasta și nu am nici un barbat care sa le îndeplinească dorințele. ȘI TOȚI CAUTĂ UNUL ACTIV! WTF????
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Hello! Azi sunt schimbul 3, de pe la ora 16.00 pana spre dimineață. Spor!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

LE -NEWS ALERT!

Tarifele practicate de mine sunt 150 ron/30 de minute și 200 Ron /H. Fără negocieri, fără discuții.

Mulțumesc.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

si Încă un NEWS ALERT : Ajunge și Ana, vom fi disponibile și separat, și împreună, like good Old times.

  • Like 3
Link spre comentariu

Am tot zis ca intru sa scriu recenzia .. dar mai mereu am fost ocupat. Acum 2 saptamani.. inainte de antrenament am hotarat sa incep dimineata frumos cu nimeni altcineva inafara de Larissa. Sunat pe la 8 jum , imi spune care are o programare facuta de ceva timp dar pentru ora 10. Asa ca am avut si eu putin timp sa profit de serviciile ireprosabile. Sorry pt incidentul cu geaca :)) mai ales ca era alba. Ajuns la locatie , indrumat la telefon , am stat in living la 2 3 tigari , povestit impreuna cu Larissa si colega ei. Am cerut voie la baie , dupa mine intrand imediat si Larissa. Iesita cu un prosop peste ea , picioare inalte si frumoase, deja ma gandeam cum sta capra aceasta femeie frumoasa. Okkk. Am ajuns si in dormitor , unde Larissa a inceput cu sarutari si un oral de nota 10 , deep chiar f deep :)) apoi schimbat 69 pt ca vroiam sa gust chizda aia frumoasa. Si nu regret deloc. Pus prezervativul, Larissa m a tratat cu spatele la inceput , :)) a trecut peste cu fqta la oglinda si si a facut treaba f f bine. Schimbat cateva pozitii , la capra un mic mic incident care a stricat putin momentul .. din cauza mea :)) dar finalizat in misionar. Si cam asa incepe o dimineata perfecta . Cand am timp voi reveni cu siguranta ! Sper ca iti amintesti de mine

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Neatza! Astăzi sunt pana la ora 18.09, cu Ana. Programări fixe facem doar în cazul în care ne vizează pe amândouă.

Spor sa aveți!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

"Autocorectul " ! :) Ce pnm,toată lumea da vina pe autocorect, eu de ce sa recunosc ca sunt amețită și neatenta ?

Sunt la birou pana la 17.00.

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

"Autocorectul " ! :) Ce pnm,toată lumea da vina pe autocorect, eu de ce sa recunosc ca sunt amețită și neatenta ?

Sunt la birou pana la 17.00.

Acum e tot autocorectu?:))

Cumva ai vrut sa zici ca esti pana pe 17.01? (Maine)??

Sau ora 17? :P

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Da' mult mai vorbești, mah! Ai zis tu ca ti-ai lungit limba, și nu am crezut inițial Dar da, mare pofta de a o folosi ai!

 

Noi suntem la birou pana la ora 21.00.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Da' mult mai vorbești, mah! Ai zis tu ca ti-ai lungit limba, și nu am crezut inițial Dar da, mare pofta de a o folosi ai!

 

Noi suntem la birou pana la ora 21.00.

Tac! :P

 

P.s. stii care este rolul secundar al limbii?

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Tac! :P

P.s. stii care este rolul secundar al limbii?

Nu, nu știu! Dar e Sf. Zi de Miercuri, sa fim smeriți și sa nu vorbim necuratenii. Zi-Mi în PM :P
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Sunt amiga, nu amigo! :Colega e ANA!! SEX CU ANA!! ( ăsta e titlul topicului, e pe prima pagina) Și te așteptăm cu caldurica, la caldurica! :)

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...