Sari la conținut

LARISSSA 0768601405


Postări Recomandate

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Ce-a drq e chielişica aia pe voi, mama-Doamne!

Nu, nu sunt deloc maica Dolores. Nu mai am nevoie, am dat și moka- sa am și pe lumea ailalta ( cei vechi știu despre ce vb -fiecare al 10-Lea primea banii înapoi :) :) :) ), am făcut și reduceri când și unde era cazul. Dar la ce e acum pe piața ( citez din recenzii : "ORAL prot, plăcut, s-a ajutat un pic de mana ,dar nu deranjant -nota 9! Whaaaaaat? Pai exact cum zicea mai sus cineva -ptr 9 la oral se muncește mămica, curg niște lacrimi, niște bale...nu te "ajuți nederanjaNT de mana") . De ce sa fac reduceri? Lasă că fac unii rabat la alte chestii, eu ma țin tare pe poziții. Și ÎN TOATE POZIȚIILE :)

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Neatzaaaaaaa! La birou . Cu Ana :D

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

NU oferim show lesby indiferent de propuneri și de stimulente, oferim în schimb threesome , preturile fiind de 300/fin și 500/h.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Oameni buni, eu am o problema.

Am zis eu Batman-Batman ca fac și dreg ...da' mi-e rușine mah sa cer 200 de lei pe maxim 10 minute de oral (în proporție covârșitoare, cam asa sunt vizitele de "o finalizare" la mine.

Asa ca facem următoarele modificări :

DACĂ ȘI NUMAI DACĂ veniți ptr o singura finalizare și aceea se întâmplă al drq de repede (10-15 min) și DOAR ORAL , tariful este de 150 RON. Sau,după caz, dacă vreți sa mai facem o repriza și ne încadrăm în 35-40 de minute cu ambele numere, veti plăti 250 .

 

Am zis!

 

PS : ptr cei ce ma cunosc : Cu placere!

Ptr cei ce nu ma cunosc, pastrati-va comentariile, pentru ca habar nu aveți ce se întâmplă cu pla voastră în gura mea!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:RO
  • Oras:RO

Vizitat azi Larissa, la recomandarea unor colegi,jovială ,cu pofta de viața nu dau note ca nu am timp dar, super facefuck cum doream eu stat cam 40-45 min achitat 300 RON . Mulțumesc Larisssa! Revin și cu recenzie ca sunt cam grăbit și presat de timp. Spor la futut băieți!!!!🥂🥂🥂🥂

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

LE : sunt la birou pana târziu!

Link spre comentariu

Oameni buni, eu am o problema.

Am zis eu Batman-Batman ca fac și dreg ...da' mi-e rușine mah sa cer 200 de lei pe maxim 10 minute de oral (în proporție covârșitoare, cam asa sunt vizitele de "o finalizare" la mine.

Asa ca facem următoarele modificări :

DACÄ‚ ȘI NUMAI DACÄ‚ veniți ptr o singura finalizare și aceea se întâmplă al drq de repede (10-15 min) și DOAR ORAL , tariful este de 150 RON. Sau,după caz, dacă vreți sa mai facem o repriza și ne încadrăm în 35-40 de minute cu ambele numere, veti plăti 250 .

 

Am zis!

 

PS : ptr cei ce ma cunosc : Cu placere!

Ptr cei ce nu ma cunosc, pastrati-va comentariile, pentru ca habar nu aveți ce se întâmplă cu pla voastră în gura mea!

 

😂😂😂😂😂 este clar , trebuie sa trec pe la tine !

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

 

😂😂😂😂😂 este clar , trebuie sa trec pe la tine !

Ti s-a făcut dor ? ;)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Nu am fost niciodata la tine

OMG! Mă lasă memoria se pare. Am cautat în toate cele 14 pagini ale reputației tale și nu am găsit vreun semn ca ai fi fost. Da' sunt a drq și încă nu ma las...mai caut. Ca eu asa știu, ca ne știm!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Noi nu avem somn deocamdată, suntem încă pe Power on.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Neatza! Astăzi sunt pana la 13.00.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Reamintesc tarifele : 200 /fin și 300/h. Unde ora înseamnă 60 de minute , nu neapărat doua finalizări. Și :

Oameni buni, eu am o problema.

Am zis eu Batman-Batman ca fac și dreg ...da' mi-e rușine mah sa cer 200 de lei pe maxim 10 minute de oral (în proporție covârșitoare, cam asa sunt vizitele de "o finalizare" la mine.

Asa ca facem următoarele modificări :

DACĂ ȘI NUMAI DACĂ veniți ptr o singura finalizare și aceea se întâmplă al drq de repede (10-15 min) și DOAR ORAL , tariful este de 150 RON. Sau,după caz, dacă vreți sa mai facem o repriza și ne încadrăm în 35-40 de minute cu ambele numere, veti plăti 250 .

 

Am zis!

 

PS : ptr cei ce ma cunosc : Cu placere!

Ptr cei ce nu ma cunosc, pastrati-va comentariile, pentru ca habar nu aveți ce se întâmplă cu pla voastră în gura mea!

Link spre comentariu

Reamintesc tarifele : 200 /fin și 300/h. Unde ora înseamnă 60 de minute , nu neapărat doua finalizări. Și :

din câte știu una oră înseamnă 60 de minute..3600 de secunde..daca tu știi că este mai puțin luminează mă..pot da argumente în ceea ce spun..dar mă rog..știu ce ai vrut să spui dar te ai exprimat total aiurea..cu tot respectul toate cele bune
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Lasa-ma, te rog, sa ma exprim asa aiurea. Nu e cazul sa îmi modifici tu modalitățile de comunicare. Eu știu ca ție îți face o placere bolnava sa scrii, sa scrii și iar sa scrii fără sens și fără scop, dar abtine-te în a-mi atrage mie atenția. Am crezut ca m-am făcut înțeleasă de către tine când am avut discuția legata de mărirea prețului. Sau și atunci m-am exprimat aiurea ?

Cei care tac și fac ( fuck mai mult și vb mai puțin, adică ) știu ca , în general , ora la prostituate înseamnă doua finalizări. Exact asta am scris, și m-am exprimat mai mult decât corect ptr ca exact asta am vrut sa reiasă : ca ora înseamnă 60 de minute. Dar , nah!de unde nu e,nici Dumnezeu nu cere.

  • Like 2
Link spre comentariu

Lasa-ma, te rog, sa ma exprim asa aiurea. Nu e cazul sa îmi modifici tu modalitățile de comunicare. Eu știu ca ție îți face o placere bolnava sa scrii, sa scrii și iar sa scrii fără sens și fără scop, dar abtine-te în a-mi atrage mie atenția. Am crezut ca m-am făcut înțeleasă de către tine când am avut discuția legata de mărirea prețului. Sau și atunci m-am exprimat aiurea ?

Cei care tac și fac ( fuck mai mult și vb mai puțin, adică ) știu ca , în general , ora la prostituate înseamnă doua finalizări. Exact asta am scris, și m-am exprimat mai mult decât corect ptr ca exact asta am vrut sa reiasă : ca ora înseamnă 60 de minute. Dar , nah!de unde nu e,nici Dumnezeu nu cere.

am crezut că ești deșteaptă și isteață așa cum te știam..daca nu înțelegi sensul unei vb atunci păcat,îmi pare rău că ai înțeles pe dos ..daca ai atât ai înțeles păcat. ..și încă ceva..nu mă mai ataca..cred că te am respectat ..nu este cazul sa îmi schimb părerea despre tine..hai sa ne respectam și să rămânem amici daca se poate.. toate cele bune
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Din nou îți spun ce ti-am spus și pe wts când mi-ai cerut sa justific creșterea prețului : nu suntem prieteni aici, eu sunt prostituata și tu utilizator . Nu putem fi prieteni. Nici cu un eventual client nu ma consider prietena, nici cu unul fidel nu ma pot erija în "amica". Cu amicii stau la tigara pe banca în parc, cu prietenii împart bucuriile și necazurile. Aici ne futem. Pe bani.

  • Like 5
Link spre comentariu

Din nou îți spun ce ti-am spus și pe wts când mi-ai cerut sa justific creșterea prețului : nu suntem prieteni aici, eu sunt prostituata și tu utilizator . Nu putem fi prieteni. Nici cu un eventual client nu ma consider prietena, nici cu unul fidel nu ma pot erija în "amica". Cu amicii stau la tigara pe banca în parc, cu prietenii împart bucuriile și necazurile. Aici ne futem. Pe bani.

îți spun ceva și îmi pare rău că o fac dar mă obligi..a fi un amic cu cineva nu comportă alte obligații decât un respect reciproc atunci când întâlnești acea persoana întâmplător .daca nu cunoști sensul atunci citește,caută DEX daca ai nelămuriri dar pentru mine nu însemni nimic ..asta daca nici acum nu înțelegi..a respecta pe cineva nu înseamnă mai mult..hai sa ne oprim aici cu polemica ... toate cele bune
  • Like 1
Link spre comentariu

  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Din nou îți spun ce ti-am spus și pe wts când mi-ai cerut sa justific creșterea prețului : nu suntem prieteni aici, eu sunt prostituata și tu utilizator . Nu putem fi prieteni. Nici cu un eventual client nu ma consider prietena, nici cu unul fidel nu ma pot erija în "amica". Cu amicii stau la tigara pe banca în parc, cu prietenii împart bucuriile și necazurile. Aici ne futem. Pe bani.

deci stai așa...de cate ori merg la tine imparțim numai bucurii,si ce bucurii...am impartit si un asa zis “necazâ€intr-o noapte cu tine,pâna acuma e ok...in afara de asta,acuma chiar sunt in parc pe o banca,daca vii la o țigara,o sa fim amici ?? 🤔
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...