Sari la conținut

LARISSSA 0768601405


Postări Recomandate

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Ce repede taxați fiecare abatere ! Atâta spirit de observație, ceva de speriat

 

Disponibilă astăzi pana la ora 16.00.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Baaaaahhh. ..terminați cu discutia asta! Știți ca-s pofticioasa! Vorbiți în durerile mele de chestii mai pământene și mai la îndemână tuturor muritorilor, nu de d'astea interzise ! E a doua oară în viața mea când țin dieta și acu' va găsi discuția de dulciuri ,insensibililor ?

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Baaaaahhh. ..terminați cu discutia asta! Știți ca-s pofticioasa! Vorbiți în durerile mele de chestii mai pământene și mai la îndemână tuturor muritorilor, nu de d'astea interzise ! E a doua oară în viața mea când țin dieta și acu' va găsi discuția de dulciuri ,insensibililor ?

ok, atunci sa fie o fasole cu ciolan din soia! :)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all

Baaaaahhh. ..terminați cu discutia asta! Știți ca-s pofticioasa! Vorbiți în durerile mele de chestii mai pământene și mai la îndemână tuturor muritorilor, nu de d'astea interzise ! E a doua oară în viața mea când țin dieta și acu' va găsi discuția de dulciuri ,insensibililor ?

Sa lasam dulciurile deoparte si sa trecem la lucruri serioase.

post-154312-0-29989000-1485516773_thumb.jpg

  • Like 3
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Oras:CT
  • Oras:CT

Salutare. De dimineata imi suna alarma stiti hitul celor de la Mafia "asteptam sa se-ncalzeasca s-ajungem pe coasta ca ne e dor de vara". Da mie dor de vara, dar cel mai mult mi-era dor de Larisssa. Cand am intrat in locatia de la Brotacei mi-a revenit zambetul pe buze. Larisssa a ramas aceeasi draguta fata acelasi corp skinny. Dupa ce am stat la un pahar de apa si multa vorbaraie povestindu-i ce am mai facut in ultimul timp am trecut la baie pt igienizare are o problema cu caloriferul iar pe urma in camera de joaca. Am inceput cu un cunnilingus o pasarica dulce cu labii gustoase s-a udat putin dupa care in pozitia 69 cu DT cu lins scuipat etc. Am inceput in pozitia lady on TOP m-a footut cand ea cand eu dupa care in pozitia misionar cu gemete atat din partea ei cat si a mea depunand eu efort mai mult si finalizand dupa care am stat putin intinsi si relaxati in pat. Iti MULTUMESC Larisso pt intalnirea memorabila este a 2 dupa cea dinainte de Farul-Rapid :) Notele : Locatie 9+ Gfe 10+ Oral 10+ Normal 10+.

  • Like 9
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Neata ! Ca sa nu mă mai trageți voi de urechi, anunț eu așa cu noaptea în cap. Astăzi voi fi disponibila începând cu ora 10.30 pana LA ORA 19.00.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Neataaaaaaaaa! Cum întotdeauna m-am bazat pe buna comunicare dintre noi , vin în întâmpinarea cerințelor voastre astfel că, pentru a mulțumi cât mai mulți doritori.

Astăzi voi fi din nou disponibila de la 10.00 pana în jurul orei 19.00.

Programările se pot face și înainte de ora 10.00 ,cu cât mai devreme ,cu atât mai bine.

Mâine și marți voi fi pe programul normal 09-16, urmând a-l anunța pe cel pentru joi și vineri.

Zi frumoasa tuturor cu spor în toate!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Ce facem când ni se termina banii?

Răspuns: mergem din nou la muncă :))

In sfarsit , o vorba înțeleapta, "prietene " !

Da, ai dreptate , când dam de greu ,ne întoarcem. Doar ca suntem aceleași ,apreciate , adesea chiar respectate. Nu știi tu ce zic eu aici, asa-I ?

Dar pot sa zic și eu una pentru tine? De unde nu e...nici Dumnezeu nu cere !

  • Like 7
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...