Sari la conținut

LARISSSA 0768601405


Postări Recomandate

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Ba nu, v-am păcălit! A intervenit ceva și jum ajung astăzi.

  • Like 1
Link spre comentariu

 

Recapitulare :

Eu sunt Larisa (Larisssa ,de fapt,ca userul Larisa era luat si ,intr-o criza de imaginatie,am adaugat cate un 's' pana mi-a fost acceptat userul).

Sunt o femeie de 34 de ani si sunt departe de a fi vreo bomba sexy(sau alte chestii d'astea explozibile). Daca speri sa ai prima finalizare cand ,deschizându-ti usa, te pleznesc cu sanii peste faţă....regret,te voi dezamagi. Acum,nici sa nu credeți ca sunt vreo sluta de tre' sa imi pui punga pe fata ! Sunt o femeie normala ,inalta (1,74 m) si slaba( 58de kg). Am cracii lungi si asta ma salveaza ! Ba nu, mai salvator de atat e faptul ca ,desi am sânii mici,am sfarcuri mișto,deci e bine!

 

Ofer servicii de companie intima ,ceea ce inseamna ca nu imi doresc sa vii "cu ea sculata de acasa", sa ne aruncam in dormitor si "Pa,la revedere!". La prima vizită vreau neaparat sa dispui de putin timp in plus, imi place sa intru in contact cu omul cu care voi ajunge intre cearșafuri, sa vad cu cine am de-a face, sa vezi cu cine ai de-a face.Dupa acest intermezzo, vei merge la dus(neaparat),apoi incepe sa se scurgă timpul tău, cel pentru care am pretentia sa plătești. Cat? 150 RON pentru clasicul “o finalizare” și 250 RON pentru o ora .

 

Pentru actiunea propriu-zisa regulile sunt putine si clare : NU FK,NU ANAL,NU Normal Nep si NU NEGOCIEM. In rest,orice este ppsibil cu ajutorul comunicarii,bunului simt , vointei- toate reciproce.

 

 

Programarile se fac prin PM sau la numarul 0786645492 (apel,sms, whqtsapp). Răspund la sms si wts DACA MENTIONATI INTERVALUL ORAR IN CARE O POT FACE.

 

Frumos.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Neatza! M-am razgandit -ma găsiți azi.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Ignorați ce am zis mai sus, am încurcat topicele.

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Nu sunt. Luni voi fi.

Link spre comentariu

Sincer, de la tine aveam ceva pretentii. Mă așteptam la o altă abordare din partea privind rahatul ăsta legat de coronavirus. Mă așteptam sa îți colegele de breaslă să renunțe pentru o perioadă de timp la activitate. Dacă și tu... fără cuvinte!

Larisa isi cunoaste clientii in general,ea decide pe cine accepta sau nu,parerea mea subiectiva,sper ca Larisa imi da dreptate.      :iagree

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Heeeeeeyyyyy....Take it slow !

Da,aveam de gând sa îmi ofer în continuare serviciile , insa în niște condiții cu totul si cu totul speciale , care ar fi redus la maximum riscurile de posibila transmitere a virusului.

Intre timp , m-am razgandit! Situația per total o impune ,nu numai eventuala infestare.

 

Și pe toată lumea sfătuiesc același lucru. Sa ne punem viata pe pauza o luna de zile , ca mai apoi sa ne-o putem relua atât noi ,cat și toți cei dragi !

Sa auzim numai de bine , răbdare și mi te limpede sa avem!

  • Like 5
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

pai doar asa ca ideie, astia au facut 1200 de testari din care 120 au fost pozitivi deci 10%, asta inseamna ca din 19 milioane + 1,5 milioane (romani reveniti in ultimile 20 de zile) sunt aproape 2 milioane de romani pozitivi 10%

 

In pla mea, ii cunoaste, dar cunoaște cu cine și cum au interactionat?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

pai doar asa ca ideie, astia au facut 1200 de testari din care 120 au fost pozitivi deci 10%, asta inseamna ca din 19 milioane + 1,5 milioane (romani reveniti in ultimile 20 de zile) sunt aproape 2 milioane de romani pozitivi 10%

Sper ca îți dai seama ca este o aberație ce ai scris , da?
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Patagonia
  • Oras:Patagonia

sper si eu dar daca ma uit la tarile mai mari si mai educate in situatiile astea globale in spatiu UE au pierdut de mult controlul si oricum isi bat joc de noi, insas nemti din cauza profitului inca nu au luat masuri la noi cea ce fac este destul de dur si cu cap. este duar un calcul taranesc sa il linistesc pe colegul de sus.

 

Sper ca îți dai seama ca este o aberație ce ai scris , da?

Link spre comentariu

Heeeeeeyyyyy....Take it slow !

Da,aveam de gând sa îmi ofer în continuare serviciile , insa în niște condiții cu totul si cu totul speciale , care ar fi redus la maximum riscurile de posibila transmitere a virusului.

Intre timp , m-am razgandit! Situația per total o impune ,nu numai eventuala infestare.

 

Și pe toată lumea sfătuiesc același lucru. Sa ne punem viata pe pauza o luna de zile , ca mai apoi sa ne-o putem relua atât noi ,cat și toți cei dragi !

Sa auzim numai de bine , răbdare și mi te limpede sa avem!

Neata Larisa,esti matinala azi :clapp :clapp

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Tocmai am fost sfătuita sa îmi cumpăr vreo 2 kg de creier de către un domn . M-a întrebat pe wts detalii, i-am răspuns ca nu sunt disponibila ptr ca situația o impune. Mi-a răspuns ca "de mâine e state de urgenta ". Am întrebat, evident,dacă asta înseamnă că azi suntem în siguranță, abia de mâine intervenind pericolul... m-a sfătuit, asa cum am zis, sa ma informez mai bine și sa îmi cumpăr vreo 2 kg de creier.

Ce drq sa mai zici ?!?! Încep sa cred ca armata pe străzi nu e chiar asa de rău, ba chiar este de dorit

  • Like 4
Link spre comentariu

Tocmai am fost sfătuita sa îmi cumpăr vreo 2 kg de creier de către un domn . M-a întrebat pe wts detalii, i-am răspuns ca nu sunt disponibila ptr ca situația o impune. Mi-a răspuns ca "de mâine e state de urgenta ". Am întrebat, evident,dacă asta înseamnă că azi suntem în siguranță, abia de mâine intervenind pericolul... m-a sfătuit, asa cum am zis, sa ma informez mai bine și sa îmi cumpăr vreo 2 kg de creier.

Ce drq sa mai zici ?!?! Încep sa cred ca armata pe străzi nu e chiar asa de rău, ba chiar este de dorit

:snap

Link spre comentariu

pai doar asa ca ideie, astia au facut 1200 de testari din care 120 au fost pozitivi deci 10%, asta inseamna ca din 19 milioane + 1,5 milioane (romani reveniti in ultimile 20 de zile) sunt aproape 2 milioane de romani pozitivi 10%

Probabil ReginaP..ii are virusii de mult timp! Se manifesta din belsug pe aici!ðŸ˜
  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Bah oameni buni...sunt eu paranoica sau e lumea nebuna ?

Eu de duminica NU am ieșit din casa. Deloc. Doar pe terasa, la aer. Ieri însă am fost nevoita sa cumpăr ceva și. ..parcul plin de pensionari la rummy și table, oameni cu animale de companie pe trotuare , copilași pe la locurile de joaca. Wtf is wrong here? ?? Io sau alții???

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Super Premium
  • Oras:Brasov
  • Oras:Brasov

Bah oameni buni...sunt eu paranoica sau e lumea nebuna ?

Eu de duminica NU am ieșit din casa. Deloc. Doar pe terasa, la aer. Ieri însă am fost nevoita sa cumpăr ceva și. ..parcul plin de pensionari la rummy și table, oameni cu animale de companie pe trotuare , copilași pe la locurile de joaca. Wtf is wrong here? ?? Io sau alții???

Asta este nivelul de inteligenta in Romania... altceva nu mai am ce sa spun!!!
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Pai da, mămică, da' eu "ma nervez cu nervii!". Ca degeaba stau în casa , oricum voi fi forțată din când în când sa ies și atunci...ce plm rezolv? Ca nu mai contează nici un drq ca stau 4 zile izolata și când ies dau naștere în nas cu 182728 de peroane care nu dau doi bani.

Mai în gluma, mai în serios , prefer sa ma imbolnavesc acum, cat încă sunt locuri în spitale decât peste vreo luna, când voi fi doar un număr de ordine intr-o statistica.

  • Like 3
Link spre comentariu

  • Oras:In your mind
  • Oras:In your mind

Salutare tuturor !

Citind atâtea recenzii la superlativ, am dezvoltat o convingere fermă de faptul că Larisssa nu mai are nevoie de alte prezentări, ea însăși descriindu-se perfect în atâtea postări, iar această recenzie nu știu în ce măsură va influența decizia noilor vizitatori ai Larisssăi de a apela sau nu la serviciile sale. Luați-o ca o povestioară.

Cu toate că am contul de aproximativ 5 ani pe acest forum, au trebuit să treacă ani buni să-mi fac curaj să o vizitez, problema fiind la mine, la faptul că prefer (vrând/nevrând) să evit multe chestii ce altora li se par simple activități. Prin urmare, dintre toate titularele topicelor, singura care m-a atras a fost Larisssa, asta pentru că îmi doream să încep cu o femeie deșteaptă, experimentată și corectă, așa că într-un final am zis să merg, gândindu-mă că am doar de câștigat. Așa a și fost!

Modalitatea de contact s-a realizat prin w'App, răspunzând instant la tot ce-mi doream să aflu. Ușurează mult conversația această aplicație.
Până acum am fost de 2 ori la ea, iar în ambele vizite programarea făcută s-a respectat reciproc, ca la carte.

Prima întâlnire a avut loc la începutul lunii Ianuarie. Ajuns eu frumos în fața blocului, îmi deschide ușa principală, urc pe scări și văd la capătul scării că se deschide o ușă, însă gazda invizibilă... Credeți-mă că în momentul respectiv mi-au trecut câteva de gânduri negre, chiar aveam de gând să fac o piruetă la 360° și să o iau la sănătoasă. Dar n-am făcut-o, am intrat cu inima cât un purice și când mă uit după ușă, ce să văd? O bunăciune; și frumoasă; și înaltă; și subțirică, încălțată cu pantofi pe tocuri de ajunseseră cam de înălțimea mea, dar care avea o privire ușor temătoare (probabil că se gândea să nu fiu vreun cunoscut).

M-a învitat în cameră să conversăm puțin la un pahar de cola după care mi-a înmânat papucei și un prosop curat să merg la duș, după mine a mers și ea. Pe mai departe a început acțiunea, acțiune care din păcate nu a decurs bine..., asta deoarece sunt începător iar în timpul acțiunii am cam forțat nota, Larisssa avertizându-mă de 3 ori (am făcut 3 greșeli diferite una față de alta, nu din cele foarte grave... ci altele, de debutant-stângaci), dar eu fiind prea înflăcărat nu am luat atenție, așa că într-un final m-a dat afară, justificat, bravo ei, asta denotă că se respectă și nu permite abateri de la restricțiile care ni le-a impus. Să nu credeți că m-a trimis acasă cu sămânța în coaie, ba din contră, eram la al III-lea număr și câteva poziții schimbate, primele două numere consumându-se cu ajutorul celebrei mărci înregistrate a Larisssei. În urma acestei întâmplări nedorite am așteptat să treacă o perioadă de timp de circa o săptămână pentru a se liniști, după care i-am explicat situația și cerut scuze. Înțelegând că nu am venit cu rea intenție și acceptându-mi scuzele mi-a acordat încă o șansă. Aleee, Aleee..

A doua întâlnire a avut loc exact la două luni distanță și îmi place să cred că a fost mai bine. Siiigur a fost mai bine! După mai multe tentative de programări eșuate, neconcordanțe privind disponibilitatea ei cu al meu timp liber, am reușit într-un final să restabilim întâlnirea. Eram așa de nerăbdător încât am ajuns cu 30 minute înaintea ei (de abia plecase către birou), se pare că mi-am luat prea mare marja de timp dorind să nu întârzii, așa că am așteptat să se facă ora programată la o distanță apreciabilă față de locație.
Ajuns pentru a doua oară în locație deja eram very happy văzându-mă prezent acolo, asta fiindcă credeam că mă va întoarce din fața ușii, cu toate că primisem asigurări din partea ei că acest lucru nu se va întâmpla.

Înainte de acțiune am avut parte de încă o mică conversație, mai mult din partea ei, eu fiind un bun ascultător am participat mai puțin (tăcerea este prietenul care nu trădează niciodată), după care ne-am dus pe rând la clasica igienizare. După ce s-a împrospătat, din câte îmi amintesc s-a întors în cameră aproape goală, acoperită doar cu un prosop de care s-a debarasat rapid... チンポがすぐに上がりました. Cred și eu, o așteptam de săptămâni întregi!

Acum începe și partea interesată: "Acțiunea"

No 1. Cum am spus-o mai sus, sunt începător și de aceea m-am lăsat totalmente pe mânuțele ei, să facă ce vrea din mine. Nu a apucat să se delecteze prea mult pentru că na... fiind plin (să nu dau vina pe altceva) și ea prea bună în ceea ce face, am rezistat doar câteva minute. Adevărul este că și eu parcă prea ca o plăcintă m-am lăsat pe spate, neexistând nicio inițiativă din partea mea. Dacă-mi aduc bine aminte, la prima întâlnirea la numărul 2, cred că m-a invitat să particip în a o binedispune și eu pe ea [69], dar eu fiind în al nouălea cer n-am recepționat mesajul corpului. Regret și-mi pare rău că în ambele întâlniri am urmărit doar satisfacția personală, pe a ei neglijând-o.

No 2. A început ca primul număr, însă cu ajutorul ei am reușit să trec de prima etapă (punctul ei forte vs punctul meu slab) și să continuăm normal. Se implică enorm și chiar simți că o face din plăcere plus că te și caută cu privirea. N-aș vrea să dezvolt prea mult pentru că este ceva personal și vreau să rămână doar între noi doi. Cert este că simțeam că pot să rezist mai mult datorită "magiei" aplicate, însă nu am vrut să o obosesc gândindu-mă că sunt de abia primul venit pe ziua respectivă și că programul ei de abia începuse.
După tăvăleală mi-a și spus să stau să-mi trag sufletul, să nu mă grăbesc să plec deodată. Ceea ce vreau să scot in evidență este faptul că nu te grăbește nici în timpul acțiunii nici după acțiune.

Total timp petrecut; iriguchi-deguchi 59 de minute.
Despre nu a specificat nimic, eu personal i-am lăsat lângă TV încă de când am intrat.
Pe mine mă interesa strict titulara topicului, tocmai de aceea nu am acordat atenție deosebită altor detalii, gen: locație sau mai știu eu ce. Ceea ce pot să vă zic este că toate au fost okay, iar dacă găseam ceva de care să nu fiu mulțumit, o expuneam.
Nu pot să dau note pentru că nu am termen de comparație, Larissa fiind prima care mă inițiază în acest "nou-sport" pentru mine.
Eu sunt mai conservator de fel, nu-mi plac schimbările, așa că AM SĂ REVIN periodic. Abia aștept momentul de aur când ne va anunța că este DISPONIBILĂ.

  • Like 2
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...