Sari la conținut

LARISSSA 0768601405


Postări Recomandate

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Neatza!

Răspund, bineînțeles ca răspund. Îmi place sa cred însă ca mereu am dat răspunsuri pertinente, în care am expus și punctul meu de vedere, fără a întrece limita impusa de pozitia mea și, evident, de bunul simt.

Johnny, te contrazic. Trecerea unei scurte perioade de timp intre vizita respectiva și recenzia aferenta oferă un plus de obiectivitate. Cu "oole " golite proaspăt toate par mai roz decât sunt de fapt.

:)

Ca Mariusik nu a fost încântat, ci doar cvasi - multunit de prestația mea ,e alta discuție. Și înclin sa cred ca are motive puternice sa spună asta. 1- din cauza lipsei de timp cel mai probabil nu i-am făcut "instructajul ". Dacă nici n-o fi citit prea mult p'aici ca sa vadă Cum și la ce mod sunt serviciile mele... El e unul dintre mulții fani declarați ai Deliei, ceea ce înseamnă ca e mare amator și devorator de "love&passion " , de dragaleli și pisiceli, e mai pe romantic mode. Ori eu nu sunt DELOC așa, e lesne de înțeles că nu putea fi mulțumit de ceea ce a primit.

Îmi pare rău, Mariusik, îmi asum partea mea de vină, dacă tu consideri ca e ceva care ar putea îndulci cât de cât gustul pe care ți l-a lăsat întâlnirea ptr care totuși ai plătit, deci ar fi trb sa primești ceea ce vroiai, aștept propuneri.

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Neatza!

Răspund, bineînțeles ca răspund. Îmi place sa cred însă ca mereu am dat răspunsuri pertinente, în care am expus și punctul meu de vedere, fără a întrece limita impusa de pozitia mea și, evident, de bunul simt.

 

E grabita ca de obicei

Hai sa nu o forțam , zic!

Pnm. ..Când sunt câtuși de puțin presata de timp ( intre programari sau pe final de program ) ,eu spun lucrul ăsta de la telefon, prezint situația fix așa Cum este. În comditiile în care eu te anunț ca nu am decât X zeci de minute disponibile, ramane la alegerea ta dacă vii sau nu ,dacă accepți sa fii limitat de asta. Dacă zici Da...asuma-Ți faptul ca nu are Cum sa mă uite Dumnezeu la bârfă cu tine!

  • Like 2
Link spre comentariu

Salut..las si eu o recenzie cu toate ca e putin cam târziu de la vizitare!Am sunat-o pe vremea cand avea programul scurt pana pe la ora 17 parca...plecase recent de la birou dar mi-a spus ca daca sunt in zona face un efort si ne vedem..undeva in spate la China mall la Brotacei..ca fizic arată ok(deși mie nu prea Imi plac fetele slăbuțe)..am stabilit ca stau doar o finalizare...ca si acțiune a fost cam "grabita"sa zic asa ,oralul super rapid (isi bate joc de ea parca ar fii de Silicon) :))in rest nush ce sa zic !!eu nu nu am mai revenit !repet nu e genul meu..

Te cunosti dupa sandale,Cenusareaso .Ti-ai demachiat oole?

Nu uita sa-ti cumperi un ceainic dala de spalat la gaoaza , cum aveau stramosii tai.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Bună ziua, stimabililor!

post-167744-0-68609800-1499854488_thumb.jpg

  • Like 12
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Double post! :)

Link spre comentariu

Popcorn:)))nici măcar nu pot rade la glumele tale de țăran naspet...imi pare rau dar nu pot intra in polemică cu un biet zilier care probabil nu a terminat nici clasa 8-a...poza aia ți-a făcut-o ți-e măta cand te ruja la putza sa te sugă sorta !!!scuze Larisei !

  • Like 1
Link spre comentariu

Popcorn:)))nici măcar nu pot rade la glumele tale de țăran naspet...imi pare rau dar nu pot intra in polemică cu un biet zilier care probabil nu a terminat nici clasa 8-a...poza aia ți-a făcut-o ți-e măta cand te ruja la putza sa te sugă sorta !!!scuze Larisei !

Buei puta mica , tu vb de zilieri , cersetorule.Esti satul de coliva ca magarul de bataie,nespalatule.Urmatorul nick sa-l pui curcacat86 , sa nu te recunoasca nimeni. ;)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

:)

Bestie. . . Care ești tu bestie!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Dice...vriei sa te grabeasca si pi tini ??? :)))))))))))

 

Mah...mah dice nu suntiti voi diloc atenti la kum curji dialogu asta acilea ??? Mah o tricut pi linga voi, nati sesizat ci or zis oamini astia doi: Codu si Codita !!!

 

:))))))))

  • Like 1
  • Minus 4
Link spre comentariu

Da nea Fane dar cum draq a apărut el popcorn asa brusc calare pe mn..e putin cusut cu ața neagră ...cine se simte știe cu ce sa gafat ..trebuia draq sa tacă din gura si să isi vadă de sărăcia ei..

Curva proasta e ma-ta care te-a conceput la bariera pe Caraiman.Daca era desteapta te avorta,boschetarule.Ma pishu pe fata ta de maimuta matoala.

  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Neața!

Nea Pozaru ' meu de ieri a cam fost setat pe modul "dos ". :)

post-167744-0-25737100-1499926229_thumb.jpg

  • Like 9
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...