Jump to content

LARISSSA 0786645492

Recommended Posts

• Replies 6.5k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Popular Posts

Poate ar fi trebuit să redactez mai repede recenzia asta, însă dorința greu de reprimat de a nu mai scrie pe Nimfomane, unde, per ansamblu, nu mă mai simt acasă - și-a spus cuvântul. Dar mai există to

Am sa las si eu o scurta recenzie caprioarei , pentru ca (si-) o merita :-)) la orice ora din zi si din noapte!  Acum ceva timp am reusit sa o prind libera si m-am infiintat la usa ei. Obligatorie tre

5 Recenzii pozitive (la superlativ chiar) in ultimele 2 luni si jumatate. Oare nu are un locsor in Top si Larissa?

Posted Images

Dosul dumneavoastra prezinte urme evidente si clare de dorinta de buze lipicioase si buze umede pe el ! Ettc !! :))

E ok ala sa imi dea mie muie .. presupunand ca asta voia. Nu ma bag eu in placerea omului ! Deep sa fie !!

• Like 4
  • Minus 4

Aaaa, nici nu observasem ca se mai discuta și altceva pe aici. 😈😈

Dar stai....recalculeaza- ți poziția, stimate domn, aici numai eu trebuie sa trezesc instincte de înfipt în gat. Pai,ce facem, îmi iei PaineA ( a se citi pwla)de la gura?

• Like 3

Aaaa, nici nu observasem ca se mai discuta și altceva pe aici. 😈😈

Dar stai....recalculeaza- ți poziția, stimate domn, aici numai eu trebuie sa trezesc instincte de înfipt în gat. Pai,ce facem, îmi iei PaineA ( a se citi pwla)de la gura?

:))))

Sar ' mâna dragilor pentru urări! Oficial sunt aproape babă! 32 de ani ...câhhh! Când trec de tot în categoria MILF? (Dacă spuneți ca mai devreme de 3-4 ani, mă băgați în depresie, sa știți! Spuneți și voi ca sunt încă tânără, o puștoaică chiar! ;) ).

• Like 2