Sari la conținut

LARISSSA 0768601405


Postări Recomandate

  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Nu am bre așa ceva în plan, a zis bine @soriu, nu prea îmi vine mie sa pun plastic în mine. Le admir pe fetele care o fac, care dovedesc ca vor mai mult de la ele, dar nu-în de mine. Eu m-am împăcat cu gândul ca un am avut și nu voi avea niciodată sâni frumoși, dar așa Cum sunt ,sunt ai mei. Și, așa Cum spune Crissu- Cel puțin niciodată nu o sa îmi fac fular din ei,nici măcar la 80 de ani!

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Nu am bre așa ceva în plan, a zis bine @soriu, nu prea îmi vine mie sa pun plastic în mine. Le admir pe fetele care o fac, care dovedesc ca vor mai mult de la ele, dar nu-în de mine. Eu m-am împăcat cu gândul ca un am avut și nu voi avea niciodată sâni frumoși, dar așa Cum sunt ,sunt ai mei. Și, așa Cum spune Crissu- Cel puțin niciodată nu o sa îmi fac fular din ei,nici măcar la 80 de ani!

sa fie acolo asa, macar ca marțișor! :)

 

p.s. sfârcu!! are si el rostul lui! ;)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Neatza!

Aleg metoda asta pentru a lua neapărat legătura cu un domn . (Fir-ar a dracu de treaba ,ca am zis de NU știu câte ori ca o sa salvez câteva nr de telefon, așa îmi trebuie dacă sunt tâmpita ). Domnul care trebuia sa îmi aducă o cămașă d'aia mișto Cum poarta el... Te știi care, da ? (707 ultimele 3 cifre ale nr de tel). Sper ca vei vedea AZI strigatul meu.

Zi frumoasa tuturor!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Neatza!

Aleg metoda asta pentru a lua neapărat legătura cu un domn . (Fir-ar a dracu de treaba ,ca am zis de NU știu câte ori ca o sa salvez câteva nr de telefon, așa îmi trebuie dacă sunt tâmpita ). Domnul care trebuia sa îmi aducă o cămașă d'aia mișto Cum poarta el... Te știi care, da ? (707 ultimele 3 cifre ale nr de tel). Sper ca vei vedea AZI strigatul meu.

Zi frumoasa tuturor!

e camasa de forta? :)

Link spre comentariu
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all

Neatza!

Aleg metoda asta pentru a lua neapărat legătura cu un domn . (Fir-ar a dracu de treaba ,ca am zis de NU știu câte ori ca o sa salvez câteva nr de telefon, așa îmi trebuie dacă sunt tâmpita ). Domnul care trebuia sa îmi aducă o cămașă d'aia mișto Cum poarta el... Te știi care, da ? (707 ultimele 3 cifre ale nr de tel). Sper ca vei vedea AZI strigatul meu.

Zi frumoasa tuturor!

http://observator.tv/uploads/image/ciorchine.jpg

ce culoare?

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Larisooo, am incercat sa te sun de vreo 2 ori si tot nu dau de tine, e frumos asa?

Stiu ca trebuia sa scriu pm dar sunt prea multe butoane de apasat pana ajung acolo :)))

  • Like 2
  • Minus 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Momentan sunt intr-o vacanta, nu sunt disponibilă nici la Constanța, nici la Brașov.

 

Telefonul este închis, de aceea "nu sunt de găsit " . L-Am deschis astăzi pentru ca am mare nevoie sa iau legătură cu domnul respectiv .

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all
  • Telefon: 0769999999
  • Oras:all

Momentan sunt intr-o vacanta, nu sunt disponibilă nici la Constanța, nici la Brașov.

 

Telefonul este închis, de aceea "nu sunt de găsit " . L-Am deschis astăzi pentru ca am mare nevoie sa iau legătură cu domnul respectiv .

iar te-ai sucit

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Hai, Bună seara lumeeeeeèe!

Gata, sunt acasă! S-au dus planurile și schimbările, tot aici e cel mai bine!

De mâine mă găsiți la același "birou" - la Brotacei, aceleași servicii și aceleași tarife. Și, momentan,același program 09.00-17.00.

Spor în toate!

  • Like 7
  • Minus 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

 

Sincer, orașul și oamenii mi-au plăcut mult. Motivele renunțării la planurile de a mă stabili pe acolo nu au ținut neapărat de mine. Scârba ăsta de viață Îți mai foote câte o palma uneori ca sa Îți amintească who'S the boss.

  • Like 4
  • Minus 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

UPDATE - Disponibila pana la ora 20.00.

@Talibane, iar am scăpat de dat berea! Pe gerul ăsta... Dar las' ca Îți încălzesc cafeaua bine-Bine la sursa naturala de căldură! D'aia corporală -căldura!

  • Like 3
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...