Sari la conținut

LARISSSA 0768601405


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Buna Larissa! Vreau sa imi spui ultimele noutati in ceea ce te priveste! Sunt sincer su tine, imi este lene sa caut in paginile anterioare! :)  Oferte promotionale ceva? Preturile la zi? Sper sa imi raspunzi astazi! Maine vreau sa te cunosc, m-ai facut extrem de curios,sper sa ma incadrez cerintelor tale,  esti .....de departe, una dintre cele mai bine "echipate" fete la "mansarda"!! Si te felicit pt asta!!!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Neatza!

Da, chiar este nevoie de un refresh informativ.

Sunt o tipa inalta (1,74m )și slim spre skinny (54 kg). Nici pe departe vreo bomba sexy ca sa ai prima finalizare când îți deschid usa. :) ( acum , nu va gândiți ca sunt Muma-Pădurii, doar ca sunt normala și nicidecum în tiparele 90-60-90 ).

O vizita la mine decurge după niște reguli , da, însă nicidecum stricte, mai degrabă niște chestii de ordin general, ca baza a unei întâlniri mișto.

Eu personal nu trec peste 2 aspecte : igiena ( refuzi sa intri la baie = pleci , ești mârlan ca așa vrei tu=pleci). Și aici e de discutat : nu ce toi baga eu cu forța sub dus , însă E MUSAI sa te speli măcar pe mâini și în zona de maxim interes.Și cum asta tine de educația ta în primul rand, pe aceeași linie merg și când spun"marlan". Adică, nu mă înțelegeți greșit, nu vreau sa îmi faceți termenele și sa îmi vorbiți cu dvs. -Un minim de bun-simt , asta pretind.

 

Am o scurtă lista de "NU" peste care nu trec și insistențele în aceasta direcție = pleci. NU FK, NU ptr tot ceea ce ține de anal (nici tu mie, nici eu ție ), NU normal neprotejat. În afară de aceste servicii pe care le-am enumerat ca NU le vei primi, tot ce Îți trece prin cap se piate pune în practica.

 

Tarifele practicate sunt de 200 de lei ptr o ora ( ora care e ora, nu o impart eu în reprize, ci tu ; ora care începe și se termina la ușa dormitorului). Nu sunt mare fană a întâlnirilor "pe fuga" , așa ca varianta "o finalizare " este 150 de lei.

Spor s-avem, eu sunt la birou de la 09.00 la 18.00.

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

De mâine pana luni inclusiv intru " schimbul 2". Mă găsiți de pe la prânz pana spre miezul nopții și chiar mai târziu, dacă facem programare din timp.

:)

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Astăzi sunt pana spre miezul nopții! Gen-astăzi sunt pana...mâine 😈

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Week-end-ul acesta prețul pentru o finalizare va fi de 100 lei (nu 150 , ca de obicei) , ora însă rămâne tot 200 de lei, excepție fiecare a treia vizita (150)care beneficiază de bonusul de fidelitate.

Spor!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

??? Ce-ai mah, tembelule, iar te-a apucat ?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Du-Te mah dracului de psihopați! Da-ți doua palme, fute drq și tu o pizda adevărată și poate scapi de coșmarurile cu mine!

Lasa-Mă drq ca tu ești dincolo de orice limita posibila!

Și, O DATA PTR TOTDEAUNA, TU LA MINE NU AI CE CĂUTA!

post-167744-0-55422700-1517597619_thumb.jpeg

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Fataaa, dar ce oftica am ca te distrezi așa tare...

Îl vrei tu? Ti-l dau cu draga inimă!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Nu îmi place sa beau Captain Morgan...

Touchée, pussycat!

Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

bug-larisa= vechea brigadā....de vânzataore stiu ca este spre sfârsit de carierā,sau aproape(are 30 ani ,din spusele ei.o vâzataore cu cap se retrage in glorie,gaseste unul pe la Saraiu,Cuza Voda, Plopemi,Gârliciu,satu nou...ii pune pzd in cap si aia este, o arde in victima a sistemului si situatiei sociale )......pamflet...."a se trata ca atare"

  • Like 6
Link spre comentariu
  • Oras:Banat de Orange46
  • Oras:Banat de Orange46

bug-larisa= vechea brigadā....de vânzataore stiu ca este spre sfârsit de cariere,sau aproape(are 30 ani ,din spusele ei.o vâzataore cu cap se retrage in glorie,gaseste unul pe la Saraiu,Cuza Voda, Plopemi,Gârliciu,satu nou...ii pune pzd in cap si aia este, o arde in victima a sistemului si situatiei sociale )......pamflet...."a se trata ca atare"

 

???...are copil..sot deja(al2lea).......primul ..........asta cred ca o pescareste...deci are deja fraieri..ha ha ha....

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Adpln. ..Așa gândire. ..

Va doare pipota ca unii (unele , în cazul de fata ) chiar depășesc limita voastră de înțelegere... Este practic imposibil sa va imaginați ca nu voi si concepțiile voastre fac Pământul sa se învârtă, nu-i așa?

Visați si noaptea curvele și (presupușii ) lor pești? Va roade pe undeva ce,cât, cum și de ce futem noi?

Bah, când o sa înțelegeți ca numai unii dintre voi ați rămas în preistoric? ??

Suntem în 2018, în pnm! Exista femei care vând sex -și o fac ca vor ele, când vor ele, CUI vor ele. În urma ultimelor 2 postări, m-as hazarda sa spun ca mai mulți clienți am refuzat eu (elegant, ca "MARȘ! " am.spus doar catorva) decât pizda ati futut voi (excludem prostituatele, ca nah! ).

Bah....Cum Era forumul ăsta și ce ați făcut din el. Aici lumea se futea, povestea, unul arunca o injecție, altul o continua sau o tăia cu stil. .. Dar s-a umplut de non-valori (spun non-valori raportându-mă la ceea ce e cu adevărat important aici ,adică sa împarți informatia) , care mai de care mai "big balls " , dar de.multe.ori singurul lucru pe care îl realizez când intru și citesc e ca MIE NU ARE DE CE SA ÎMI FIE RUȘINE, comparativ cu mulți. Mai muieri decât țațele, mai plini de voi decât ăla cu tichie de mărgăritar. ..

Chiar nu va dați seama ca sunteți penibili când va dați puncte intre voi, va ridicați în slavi unul pe altul, va aplaudați la scena deschisa inepțiile PE UN FORUM CU ȘI DESPRE FUTUTUL PE BANI???????

 

Acum înțeleg de ce @Victor m-a certat în câteva rânduri, acum înțeleg singurul. Mesaj primit de la @Gabriel, acum înțeleg de ce @coolandhotman a ales sa fie incognito. ....

Au rămas o mana de bărbați pe forum și mult nu vor mai rezista nici ei. Au câștigat zdrențele , și sigur nu mă refer la prostituate când spun asta!

Ca sa nu dormiti vreo 2 nopti, sa știți ca lumea încă fute pe aici, pe mine destui , ca d'aia nu mă retrag! Pana nu crapa fierea în vreunul de oful meu, nu mă las.nici de-a dracu' ! Și am 32 de ani, nu 30 , dar cât încă mă tine (și mă tine, dacă ne luam după nr de vizitatori , mai ales după procentul care și revine ) și încă o fac cu zâmbetul pe buze! Sâc -sâc !

  • Like 7
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Adpln. ..Așa gândire. ..

Va doare pipota ca unii (unele , în cazul de fata ) chiar depășesc limita voastră de înțelegere... Este practic imposibil sa va imaginați ca nu voi si concepțiile voastre fac Pământul sa se învârtă, nu-i așa?

Visați si noaptea curvele și (presupușii ) lor pești? Va roade pe undeva ce,cât, cum și de ce futem noi?

Bah, când o sa înțelegeți ca numai unii dintre voi ați rămas în preistoric? ??

Suntem în 2018, în pnm! Exista femei care vând sex -și o fac ca vor ele, când vor ele, CUI vor ele. În urma ultimelor 2 postări, m-as hazarda sa spun ca mai mulți clienți am refuzat eu (elegant, ca "MARȘ! " am.spus doar catorva) decât pizda ati futut voi (excludem prostituatele, ca nah! ).

Bah....Cum Era forumul ăsta și ce ați făcut din el. Aici lumea se futea, povestea, unul arunca o injecție, altul o continua sau o tăia cu stil. .. Dar s-a umplut de non-valori (spun non-valori raportându-mă la ceea ce e cu adevărat important aici ,adică sa împarți informatia) , care mai de care mai "big balls " , dar de.multe.ori singurul lucru pe care îl realizez când intru și citesc e ca MIE NU ARE DE CE SA ÎMI FIE RUȘINE, comparativ cu mulți. Mai muieri decât țațele, mai plini de voi decât ăla cu tichie de mărgăritar. ..

Chiar nu va dați seama ca sunteți penibili când va dați puncte intre voi, va ridicați în slavi unul pe altul, va aplaudați la scena deschisa inepțiile PE UN FORUM CU ȘI DESPRE FUTUTUL PE BANI???????

 

Acum înțeleg de ce @Victor m-a certat în câteva rânduri, acum înțeleg singurul. Mesaj primit de la @Gabriel, acum înțeleg de ce @coolandhotman a ales sa fie incognito. ....

Au rămas o mana de bărbați pe forum și mult nu vor mai rezista nici ei. Au câștigat zdrențele , și sigur nu mă refer la prostituate când spun asta!

Ca sa nu dormiti vreo 2 nopti, sa știți ca lumea încă fute pe aici, pe mine destui , ca d'aia nu mă retrag! Pana nu crapa fierea în vreunul de oful meu, nu mă las.nici de-a dracu' ! Și am 32 de ani, nu 30 , dar cât încă mă tine (și mă tine, dacă ne luam după nr de vizitatori , mai ales după procentul care și revine ) și încă o fac cu zâmbetul pe buze! Sâc -sâc !

 

multa sanatate!!.....eu am glumit..am si specificat pamflet

  • Like 2
Link spre comentariu

multa sanatate!!.....eu am glumit..am si specificat pamflet

 

Iar tu esti o PARODIE, una la mana! A doua la mana esti si un MARE PROST, de fapt nu tu ci @cutarescul, fostul @valens. Toti trei intr-un singur MARE FRUSTRAT, prizonier al lumii virtuale. @valens, ia si citeste(-ti) postarile tupeistului si cutarescului (acelasi mod de exprimare, acelasi "agramatism" :), aceleasi puncte de suspensie, aprecierile pozitive reciproce, etc.) si iti vei da seama cat de PENIBIL poti fi!

  • Like 1
  • Minus 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...