Sari la conținut

LARISSSA 0768601405


Postări Recomandate

  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Iar tu esti o PARODIE, una la mana! A doua la mana esti si un MARE PROST, de fapt nu tu ci @cutarescul, fostul @valens. Toti trei intr-un singur MARE FRUSTRAT, prizonier al lumii virtuale. @valens, ia si citeste(-ti) postarile tupeistului si cutarescului (acelasi mod de exprimare, acelasi "agramatism" :), aceleasi puncte de suspensie, aprecierile pozitive reciproce, etc.) si iti vei da seama cat de PENIBIL poti fi!

 

Off va sucit mintile āsta valens-cutarescul,va bantuie mitile.Crezi ce vrei ,intelegi ce vrei, sau ce poti.!!

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Antioquia, Medellin
  • Oras:Antioquia, Medellin

#REZISTA CAPITANUL KRITIQ_o  sa combinat cu Capitanul Morgan_ rezultatul ? Ma duc sa-mi revin din coma haaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa muie tiratorilor si celor care fac ca pula dintre picioarele lor sa nu exista datorita creierului BAAAAAAM nu comentati ca va arunc de pe catarg impunsi de ciocul papagalului meu araaaa El Chapitoooooooooo huuaaaaaaaaaa 

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Oras:Munte
  • Oras:Munte

Adpln. ..Așa gândire. ..

Va doare pipota ca unii (unele , în cazul de fata ) chiar depășesc limita voastră de înțelegere... Este practic imposibil sa va imaginați ca nu voi si concepțiile voastre fac Pământul sa se învârtă, nu-i așa?

Visați si noaptea curvele și (presupușii ) lor pești? Va roade pe undeva ce,cât, cum și de ce futem noi?

Bah, când o sa înțelegeți ca numai unii dintre voi ați rămas în preistoric? ??

Suntem în 2018, în pnm! Exista femei care vând sex -și o fac ca vor ele, când vor ele, CUI vor ele. În urma ultimelor 2 postări, m-as hazarda sa spun ca mai mulți clienți am refuzat eu (elegant, ca "MARȘ! " am.spus doar catorva) decât pizda ati futut voi (excludem prostituatele, ca nah! ).

Bah....Cum Era forumul ăsta și ce ați făcut din el. Aici lumea se futea, povestea, unul arunca o injecție, altul o continua sau o tăia cu stil. .. Dar s-a umplut de non-valori (spun non-valori raportându-mă la ceea ce e cu adevărat important aici ,adică sa împarți informatia) , care mai de care mai "big balls " , dar de.multe.ori singurul lucru pe care îl realizez când intru și citesc e ca MIE NU ARE DE CE SA ÎMI FIE RUȘINE, comparativ cu mulți. Mai muieri decât țațele, mai plini de voi decât ăla cu tichie de mărgăritar. ..

Chiar nu va dați seama ca sunteți penibili când va dați puncte intre voi, va ridicați în slavi unul pe altul, va aplaudați la scena deschisa inepțiile PE UN FORUM CU ȘI DESPRE FUTUTUL PE BANI???????

 

Acum înțeleg de ce @Victor m-a certat în câteva rânduri, acum înțeleg singurul. Mesaj primit de la @Gabriel, acum înțeleg de ce @coolandhotman a ales sa fie incognito. ....

Au rămas o mana de bărbați pe forum și mult nu vor mai rezista nici ei. Au câștigat zdrențele , și sigur nu mă refer la prostituate când spun asta!

Ca sa nu dormiti vreo 2 nopti, sa știți ca lumea încă fute pe aici, pe mine destui , ca d'aia nu mă retrag! Pana nu crapa fierea în vreunul de oful meu, nu mă las.nici de-a dracu' ! Și am 32 de ani, nu 30 , dar cât încă mă tine (și mă tine, dacă ne luam după nr de vizitatori , mai ales după procentul care și revine ) și încă o fac cu zâmbetul pe buze! Sâc -sâc !

:clapp

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Neah, nu te obosi sa citeștți. La tine fac referire dpar în prima fraza a ultimului paragraf. Fără tzatze , însă!

Mama, Îți dai seama ca fac vreo 2-3 AVC dacă apar cu silicoane, nu?

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

NeaFaneeeeeeeeee. ...Bine ai revenit, hoinare! Ca de când nu ne-am văzut, Multă vreme a trecut!

Nu te cruci , bre , ca faci scurta la mana la cum se prezintă lucrurile pe aici.

Azi sunt cam înghesuita, dar mâine ne vedem la o cafea!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Hello! Sunt la birou pana spre miezul nopții! Spor s-avem !

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Pe Nea Fane îl pupi cu așa foc ?????????????

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge
  • Telefon: Only email me regarding my orders
  • Oras:Kiustenge

Oare de ce ești tu așa de AGRAMAT? Uuuuppss! Uitasem, the only one cutarescul valens! PAPAGALULE ce ești!

 

hop,opa!! tot la fel esti,adica infim, colegu hai la deal

cā nu trebuie să-ți învingi fricile ci să-ți depășești limitele,nu mai fi mediocru
  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Lăsați mah omul în pace, nu ați auzim ce a zis Dragnea? Ca nefiind profesor citez "de română " ( futu-i mama ei de Limba și Literatura Română ), are dreptul sa aibă lacune...

NOI COMMENT!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Am ajuns la birou, mă găsiți pana la 17.30.

Spor!

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Astăzi sunt de acum pana pe la ora 22.00.

Spor!

Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...