Sari la conținut

LARISSSA 0768601405


Postări Recomandate

  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

Pi romanieste nu pria ştu...da cind mor dat la gradiniťă iera plin la clasa ku linba rusă...si mor dat la iengleza !!!

 

Cleaning out my mailbox, I found a very interesting, exciting, erotic proposal from one of the fellows here. The proposal was basically a request for some good ole' down and dirty fucky fucky time. The user name of the interested party was "Brett" ! Now that wouldn't have anything to do with you, would it ???

 

Not all that important one might say, but who knows, now I'd probably be inclined to say "yes" !!!

 

;)

  • Like 4
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Ieri nu am fost "prea disponibilă", așa că bobarnacul fix in punctul G dat de discuția deschisa de Amelia și-a pierdut din forța nefiind întreținut.

Așa că pășim peste cu grație și va zic că sunt deschisa propunerilor indecente până la ora 18.00. Revin cu detalii repejor,ptr că celalta participantă la activitățile de week-end-ul acesta este încă pe drum.

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Pi romanieste nu pria ştu...da cind mor dat la gradiniťă iera plin la clasa ku linba rusă...si mor dat la iengleza !!!

Cleaning out my mailbox, I found a very interesting, exciting, erotic proposal from one of the fellows here. The proposal was basically a request for some good ole' down and dirty fucky fucky time. The user name of the interested party was "Brett" ! Now that wouldn't have anything to do with you, would it ???

Not all that important one might say, but who knows, now I'd probably be inclined to say "yes" !!!

;)

Fey,iar te umfli in pene și-n lindic că toți vor sa-i tăvălești? A zis Anona bine, îți trebe o recenzie ca la carte sa mai astâmpere din necunoscutele viselor doritorilor. Adică să viseze și ei cu subiect și predicat, vizual, nu doar auditiv. Chiar fey, cum suna orgasmul tau moldovinesc ?
  • Like 1
Link spre comentariu
  • Oras:Constanta
  • Oras:Constanta

moldovene, pe romaneste!

Pi mini ma amuza ka ceia cari zik ka nari lumili simț al umorului...nu pria ari iei lucru ăsta !!!

 

;)

 

Acu sînt "moldovene"...da cînd vrea sa ma fută ieram moldovianca secsi !!!

 

:)

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

- Ăi...ãi...ăi să ti fuuuuuut !!! Vãlieu cimi plaaaaaşiiii !!! :))))))))

Merge sa și inversezi ordinea propozițiilor! Merge brici, alunecă!

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Și am revenit cu detalii. Am o super musafiră week-end-ul ăsta, o să vă placa (majorității). În ultima vreme nu a mai fost activa va pe forum, eu nu pot folosi "search" ,așa că dacă are cineva ( @ agraaaaaaaaaaa ) timp să îl posteze, thx in advance. Este vorba de domniș[email protected].

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Ba este foarte"Much" din toate punctele de vedere. Maine dau cafeaua aia și o să o savurezi pe bune,parol!

Link spre comentariu
  • Oras:constanta
  • Oras:constanta

Și am revenit cu detalii. Am o super musafiră week-end-ul ăsta, o să vă placa (majorității). În ultima vreme nu a mai fost activa va pe forum, eu nu pot folosi "search" ,așa că dacă are cineva ( @ agraaaaaaaaaaa ) timp să îl posteze, thx in advance. Este vorba de domniș[email protected].

http://nimfomane.com/forum/topic/59216-monica-100-euro-out-call/page-1?hl=monica.nomaci

  • Like 2
Link spre comentariu
Vizitator
Reputație: 0

Și am revenit cu detalii. Am o super musafiră week-end-ul ăsta, o să vă placa (majorității). În ultima vreme nu a mai fost activa va pe forum, eu nu pot folosi "search" ,așa că dacă are cineva ( @ agraaaaaaaaaaa ) timp să îl posteze, thx in advance. Este vorba de domniș[email protected].

 Doar suprize frumoase oferi constantenilor. :)

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: -2329
  • Oras://
  • Oras://

Și am revenit cu detalii. Am o super musafiră week-end-ul ăsta, o să vă placa (majorității). În ultima vreme nu a mai fost activa va pe forum, eu nu pot folosi "search" ,așa că dacă are cineva ( @ agraaaaaaaaaaa ) timp să îl posteze, thx in advance. Este vorba de domniș[email protected].

 

asta-i gagica cu figuri in cap

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

asta-i gagica cu figuri in cap

E clar! Ești irecuperabil! I se potrivește Monicăi apelativul"gagică" fix cum mi se potrivește mie "PISI" de mai alaltaieri ! Monica e FEMEIE! Din toate punctele de vedere.Sa ii spui Monicăi "gagico" e că si cum ai spune către un Rottweiler - puppy-puppy ....sau cum i-ai spune Ameliei "Draga Desdemona"!!!!!!!!

  • Like 2
Link spre comentariu
Reputație: -2329
  • Oras://
  • Oras://

E clar! Ești irecuperabil! I se potrivește Monicăi apelativul"gagică" fix cum mi se potrivește mie "PISI" de mai alaltaieri ! Monica e FEMEIE! Din toate punctele de vedere.Sa ii spui Monicăi "gagico" e că si cum ai spune către un Rottweiler - puppy-puppy ....sau cum i-ai spune Ameliei "Draga Desdemona"!!!!!!!!

 

se vede ca esti pizda, vorbesti exact ca una

  • Like 1
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Pe bune asta ai vrut sa scrii???? Mă scuzi că sunt pizda și vb ca una. Daca ne înjurăm bărbătește ,mă ierți?

  • Like 2
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

Și de supt, cum preferi ? Ca o pizda sau bărbătește? Luând în considerare pasiunea pe care i- ai declarat- o " Ameliei",nu vreau sa greșesc!

  • Like 3
Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

La o cafea cand ne mai vedem? :)) eventual si cu colega?

Urmărește PM, daca "se leagă" , primești invitația acolo! Și e ghini di tăt!

  • Like 1
Link spre comentariu
Reputație: -2329
  • Oras://
  • Oras://

Și de supt, cum preferi ? Ca o pizda sau bărbătește? Luând în considerare pasiunea pe care i- ai declarat- o " Ameliei",nu vreau sa greșesc!

 

nu te prosti! trec pe la mare vara asta si mai degraba te conversez la tine in locatie

Link spre comentariu
  • Membru Premium
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe
  • Telefon: tali_banu69
  • Oras:Departe

Urmărește PM, daca "se leagă" , primești invitația acolo! Și e ghini di tăt!

Ah? Eu nu vad nici un pm :))

Link spre comentariu
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila
  • Telefon: 0768601405
  • Oras:Constanța și oriunde ma duce valul :)
  • Disponibila

nu te prosti! trec pe la mare vara asta si mai degraba te conversez la tine in locatie

,toată lumea știe că sunt o drăguță și o amabilă! Aștept conversia, dau la schimb inversie...și uite așa toate se încadrează în normal ! Să crești mare ,să-ți fie de bine !

  • Like 1
Link spre comentariu

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum
  • Navigare recentă   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Creează nouă...